asi doubleho vyrušuje, že sa tu bavíme o politike, ktorá sa nás existenčne dotýka, lebo
je to niečo ako keď správcu poľovníckeho revíru rozčuľuje, že mu tam chodia cyklisti a turisti, však je to jeho les.
a my sme len také houná
01.10.2023 - 22:45:14
00
Ludia boli nespokojni s predchadzajucou vladou a teda volili znova Smer lebo dufaju ze sa veci zmenia k lepsiemu. Treba to respektovat v ramci demokracie. Ja len hovorim je moznost raz za styri roky nieco zmenit. Vzdy bude niekto nespokojny. Co vidim ja, ze ludia riesia politiku az prilis a nielen to na zaklade toho aj vnimaju ludi a skatulkuju. Ide to do coraz vacsieho extremu. Takze z mojho pohladu uz len ked si pozriem toto forum alebo ako domovy spravca alebo ako citatel volicov vsetkych stran necakam ze sa zmeni nieco k lepsiemu a je jedno kto tu bude. Je to smutne ale ja nevidim nejaku lepsiu buducnost v nijake sfere ci politickej spolocenskej ekonomickej klimatickej preto si radsej uzivam pritomnost. Ale tak vzdy som bol pesimista. Vam zase ostava bicyklovat a dufat teda ze o 4roky pride zmena podla Vaseho priania. Alebo teda tak mozno Hlas pojde s PS Kdh a Sas. To uz ani Pelle zrazu nebude vadit:)
01.10.2023 - 22:51:52
00
A ja odcitujem dalsie 2 jeho perly, vytrhnute z kontextu,ale priznacne:

'Ved ked sa Vam to nepaci kludne mozete ist inde je ta moznost zatial.'
> Tak teda dakujeme...inac to kopírujes sudruha Husaka ci Jakesa?...
A to posledne slovicko 'zatial' je tiez priznacne. Taka jemna vyhrazka?

' Chapem ze clovek moze byt nahnevany na politiku ale tak aby ovplyvňovala moj osobny zivot a vztahy medzi rodinou a kamaratmi nikdy nedovolím.'
> Esteze nie sme tvoji kamarati. Ale neviem si predstavit, ze mas celu rodinu 'homogennu', teda ze vsetci maju ten tvoj jediny správny nazor.
01.10.2023 - 23:00:17
03
double nemáš pravdu, fiko postavil kampaň útočením na najnižšie pudy, na strachu a nenávisti a to dlhodobo, viem je to nemerateľné
ale na záver minimum je, že aktivitou na fajsbúku fiko prekonal aj top borca uhríka a ukradol mu 3-4 percentá fašistov, ktorí rozhodli
bohužiaľ veľa ľudí si nevie utvoriť vlastný názor a sú manipulovateľní a tento postup veru čistý nie je,
nie je tam žiadna sloboda
01.10.2023 - 23:00:24
015
a že hlas pôjde s PS je asi taká pravdepodobnosť, že fico podá trestné oznámenie za zmanipulované voľby :)
01.10.2023 - 23:04:09
06
double napísal:
Tak pre mna je dolezitejsie sadnut s kamosmi na bicykel a vyrazit do prirody ktoru ma Slovensko zatial este nadhernu, zdrave deti , zamestnanie ako nejaka vlada. Nehovorte ze nepoznate mentalitu Slovakov kradnut sa vzdy bude, snad ostava dufat ze Fico sa poucil a bude to uz v mensom. A nenecha si diktovať od gaunerov ako bol Kočner.
Strana ktora chce vystupit z Eu a Nato sa nedostala do parlamentu co je pozitivne.
SNS co studujem tam.ma teda kadekoho ale tych asi Fico ukociruje a uvidíme ci KDH nezmeni tie cervene ciary na zelene po volbach sa to uz velakrat stalo.


jasne robko je uz zlaticko normalne som si to precital a hned mi je lepsie.

snad nikdy nebudes nic potrebovat od sudov alebo nebodaj neochories tak ze ti nebudu vediet pomoct. hoc ta privezu na urgent s jasnov diagnozov ale poslu ta domov. alebo tvoje zdrave deti. ?
01.10.2023 - 23:10:55
06
Mimochodom, Rado Baťo, generál proti-matovičovského odboja, ako sa práve cíti keď jeho strana ide vlastnoručne inštalovať Fica???

Či moc predbieham?
01.10.2023 - 23:11:01
01
https://fb.watch/npCt-Xh4Qz/
01.10.2023 - 23:14:38
01
Matovičov elektorát.

Prílohy:

OĽANOx.png
OĽANOx.png 34.28 KiB thumb_up0thumb_down

OĽANO.png
OĽANO.png 36.21 KiB thumb_up0thumb_down

OĽANO1.png
OĽANO1.png 48.91 KiB thumb_up0thumb_down

01.10.2023 - 23:19:17
03
fikovoličovi ako tak rozumiem, ale volič oľano - odhliadnuc od manipulácie rómov - je pre mňa veľká neznáma kategória, toto naozaj nechápem, asi bytosti bez aj krátkodobej pamäte
01.10.2023 - 23:36:23
02
to asi ten názov strany zabral že dik - oľano za ľudi
01.10.2023 - 23:41:47
00
srsen Ivanovi screen to sú všetko veľké romske kolónie
02.10.2023 - 04:48:04
00
Romale asi zobrali prísľub OĽANO 500€ za účasť na voľbách ako hotovú vec. V mojej bublinke to nedopadlo najhoršie, aj keď boľševikov je tu stále na môj vkus priveľa...

Prílohy:

KE1.png
KE1.png 43.78 KiB thumb_up0thumb_down

02.10.2023 - 06:15:10
03
Nejdem ani pridavat data ako to dopadlo v rodnej Handrovej. 🤦🏻‍♂️
Cervena a hneda - cele zle
02.10.2023 - 07:59:36
02
Oľano má v prvom rade Rómov aj na kandidátke. Dostali historicky prvého Róma do NRSR, aj do Europarlamentu...
02.10.2023 - 08:44:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up