Nemyslel som to tak, ze som si doteraz myslel, ze je to svedomity podnikatel. Ale zacalo to ako kampan proti Kollarovi a naposledy uz spomina, ze sa bude venovat Matovicovi, Sulikovi, Lipsicovi...
31.10.2023 - 07:20:48
01
to bude zaujimave, len skoda ze nespomina exotov z tejto koalicie...
31.10.2023 - 07:22:49
00
Eštok z Ficom čistia plnou parou,som zvedavý,čo na ich nezákonné konanie povie súd-kopírujem status P.Kubinu na FB (komentáre sú tiež fajn)

BUDE TO SKÚŠKA DEMOKRATICKÝCH INŠTITÚCIÍ
Ďakujem, že chápete, že nebudeme verejne informovať o všetkých právnych krokoch realizovaných na obranu nezákonne odstavených čestných policajtov. Môžeme však všetkých ubezpečiť, že tak ako vždy doposiaľ, ani teraz nič nezanedbáme a využijeme všetky možnosti, ktoré nám platné zákony poskytujú. Všetky úkony vykonáme včas a čo najrýchlejšie tak, aby sme toto nezákonné intermezzo skrátili na minimum. Z prvých krokov vidíme, že síce proti nám nestoja práve tie najostrejšie ceruzky z právnického peračníka, ale o čo menej majú odborných schopností, o to viac majú moci a ochoty ju zneužívať. Preto to nebude ľahké a bude to ťažká skúška sily a odolnosti nezávislých demokratických inštitúcií (predovšetkým súdov), ktorým dáme šancu vyniknúť. Nevzdáme sa, nenecháme sa znechutiť a ako je u nás zvykom, dotiahneme veci do zákonného a spravodlivého konca, aj keby to malo trvať veľmi dlho. Ďakujeme za podporu!

https://www.facebook.com/peter.kubina/posts/pfbid0fJaazKr5CaTWUWoZqD3WLtu5Mry1cAKTWjqsqpGkggXJTeehssc7CLnXub5MzMfFl
31.10.2023 - 07:30:16
07
Toto by asi bolo skôr do vtipkára keby z to nebolo viac do plaču :

Počas veľkej nočnej akcie na slovensko-maďarskej hranici nechytili žiadneho migranta. Ficova vláda tam poslala vojakov, policajtov, drony, psy aj kone a tvrdila, že očakáva veľkú vlnu. Teraz vyhlasuje, že akcia bola jednorazová. Navyše nebola všade, aj keď Fico vravel, že „pôjde o akciu prakticky na celom území zelenej hranice.“

„Nestrážili sme celú hranicu, len vytipované miesta,“ hovorí po jednorazovej akcii ministerstva vnútra Jozef Masnica, riaditeľ hraničnej a cudzineckej polície.

Tranzitná migrácia cez Slovensko už päť týždňov prudko klesá, upozornil predtým Branislav Tichý, bývalý externý poradca ministra Romana Mikulca k migrácii, ktorý kandidoval za PS. Súvisí to s opatreniami na balkánskej trase a so zmenou počasia.

Dočasne poverený policajný prezident Rastislav Polakovič povedal, že počas veľkej nočnej akcie na južnej hranici nezaznamenali žiadny záchyt.

Polícia v Banskobystrickom kraji videla skupinu ľudí, však ušli späť do Maďarska. Policajti zostali podľa Masnicu na preventívne na mieste.

Šutaj Eštok ráno zopakoval, že požiada o zvolanie bezpečnostnej rady, aby vedeli, aká je situácia s nelegálnou migráciou. „Takto si predstavujem silný štát, ktorý vie chrániť svoje hranice,“ dodal.

Potvrdil, že nočná akcia bola jednorazová, ak bude ale potrebné, tak ju štát vraj zopakuje.
31.10.2023 - 08:59:39
41
spravili len manevre v Rajke aby sa dostali pred kamery, na tupovolicov take veci funguju...
31.10.2023 - 09:02:33
016
Dano5 napísal:
Eštok z Ficom čistia plnou parou,som zvedavý,čo na ich nezákonné konanie povie súd-kopírujem status P.Kubinu na FB (komentáre sú tiež fajn)

BUDE TO SKÚŠKA DEMOKRATICKÝCH INŠTITÚCIÍ
Ďakujem, že chápete, že nebudeme verejne informovať o všetkých právnych krokoch realizovaných na obranu nezákonne odstavených čestných policajtov. Môžeme však všetkých ubezpečiť, že tak ako vždy doposiaľ, ani teraz nič nezanedbáme a využijeme všetky možnosti, ktoré nám platné zákony poskytujú. Všetky úkony vykonáme včas a čo najrýchlejšie tak, aby sme toto nezákonné intermezzo skrátili na minimum. Z prvých krokov vidíme, že síce proti nám nestoja práve tie najostrejšie ceruzky z právnického peračníka, ale o čo menej majú odborných schopností, o to viac majú moci a ochoty ju zneužívať. Preto to nebude ľahké a bude to ťažká skúška sily a odolnosti nezávislých demokratických inštitúcií (predovšetkým súdov), ktorým dáme šancu vyniknúť. Nevzdáme sa, nenecháme sa znechutiť a ako je u nás zvykom, dotiahneme veci do zákonného a spravodlivého konca, aj keby to malo trvať veľmi dlho. Ďakujeme za podporu!

https://www.facebook.com/peter.kubina/posts/pfbid0fJaazKr5CaTWUWoZqD3WLtu5Mry1cAKTWjqsqpGkggXJTeehssc7CLnXub5MzMfFl

Problemom je, ze sa nic nestane, keby akj Kubina(policajti) sud vyhrali. Ministerstvo dostane pokutu, ti postaveni mimo sluzbu aj uslu mzdu, stat to bude stat par desattisic a karavana pojde dalej.
Parkrat sa o tom napise clanok a postupne to utichne.
Jedina sanca ako nieco zmenit je, ze spravi vacsi preslap, alebo sa stane nieco, co postve ludi proti nemu, cize nejaky pripad, kde sa bude zdrziavat vysetrovanie ako to bolo v Kuciak/Kusnirova pripade.
V opacnom pripade sa treba pripravit na 4 roky zmaru a zoufalstvi.
31.10.2023 - 09:04:56
02
len sa dohodol s orbanom aby uz netlacil "emigrantov" na nase hranice ked vyhraju volby
31.10.2023 - 09:06:11
00
peter120 napísal:
len sa dohodol s orbanom aby uz netlacil "emigrantov" na nase hranice ked vyhraju volby


to mi pripomina moju konspiraciu z 3.9. :-)

skorpion napísal:
S narastajucou vlnou ilegalnych imigrantov na Slovensku si dovolim jednu konspiraciu (!). Je mozne, ze sa Fico dohodol s Orbanom, aby Madari poslali/nebranili imigrantom v ceste na Slovensko. Tym sa zvyraznia protiimigracne nalady u nas a prida to Ficovi par percent. Pretoze takato nahla vlna je pre mna nepochopitelna. Uvidime ako dlho potrva. Ak skonci po parlamentnych volbach, tak je mozne, ze som mal v tomto pravdu.
31.10.2023 - 09:23:34
02
Takze kone, drony, vodne delo , poukazovali sa pred kamerami. Pozeral som videa na YT a ocividne to zabralo ked som cital tie komentare. Kvalitne divadielko, lepsi ako nasi radosinci :-)
31.10.2023 - 10:27:03
09
tak policajti spravili par kontrol na velmi obmedzenom uzemi, nikoho nechytili a Estok povie, ze to preto, lebo vsetkych imigrantov odstrasili :-D To je typicka ruska/putinovska retorika a naplanovane ako 3-dnova specialna vojenska operacia :-D
31.10.2023 - 10:29:16
05
Zilinka konecne spravil to dlho ockavane osobne rozhodnutie - zostava vo funkcii. To bola drama :-D
31.10.2023 - 10:31:00
00
Vo funkcii domestika putinlandie a teda ani tim nemeni :puke:
31.10.2023 - 11:01:14
00
skorpion napísal:
tak policajti spravili par kontrol na velmi obmedzenom uzemi, nikoho nechytili a Estok povie, ze to preto, lebo vsetkych imigrantov odstrasili :-D To je typicka ruska/putinovska retorika a naplanovane ako 3-dnova specialna vojenska operacia :-D


Keď videli psov, videli baterky, videli tú silu, otočili sa a išli späť na územie Maďarska," povedal Polakovič.
:lol:
31.10.2023 - 12:55:52
010
To je ch.j😀.
31.10.2023 - 12:56:37
00
🤣🤣🤣
31.10.2023 - 13:17:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up