A este raz múdra pani …

https://www.instagram.com/reel/C0t_ne9K5Jr/?igshid=MWFmMDEzMTdiNg==
19.12.2023 - 22:49:10
012
A aj naša múdra pani právnická … a kktko sa len prisprostalo uškŕňal 🤦‍♂️

https://www.instagram.com/reel/C0rQQA9qJC4/?igshid=MWFmMDEzMTdiNg==
19.12.2023 - 22:53:32
011
Strenki napísal:
Keď som sa pri hymne otočil okolo seba...

Aj si davate pri hymne ciapku dole? Lebo ja ano, no som asi jediny, co pozera vela americke filmy... :?:
19.12.2023 - 23:01:10
00
V Nitre to nebolo veľmi emotívne, ani hymna nebola, skôr vecné a pokojné. Ľudí primerane (vraj viac ako minule), žiadne veľké tisícky (môj odhad tak 1-1,5), vďaka aj za to.

PS: Dudo, jasné, však základy bontónu, iba uniformovani neskladaju
19.12.2023 - 23:06:07
04
nemo1 sice si mi stale nic nenapisal na dutych slovakov, nemam odpoved na jedinu otazku, ale tvoje obavy o uctu v tomto state su, verim stale opodstatnene.
Preto, prosim, povedz nam, ako vnimas ked mnohonasobny a dlhodoby premier tejto krajiny, sa na konkretnych ludi vyjadruje napr takto:

„Ak má mať študent s pubertálnymi vyrážkami na nose prednosť pred dekanom právnickej fakulty a určovať, čo je pravda a čo nie, Boh ochraňuj túto krajinu!“

Ako vzdy, dakujem!
20.12.2023 - 01:09:20
010
Človek vždy poteší argumentácia autoritou, dehonestácia oponenta na základe fyzického vzhľadu je už len čerešničkou na torte. Som len zvedavý, kedy sa pán premiér vyjadrí aj na tému kritiky Burdu zo strany takých tých odrastenejších absolventov práva, lebo tam mu blbé narážky na pubertálnu pleť nezožerú dokonca ani jeho voliči (a to už je teda dosť čo povedať) ...
20.12.2023 - 07:14:30
04
Žilinka už cúva? (ja mu teda neverím)

Rozpojednávané prípady zo špeciálnej prokuratúry ostanú pôvodným prokurátorom bez ohľadu na to, či vládna koalícia špeciálnu prokuratúru zruší. Rovnako by to malo byť aj s kauzami, v ktorých už bola podaná obžaloba. Generálny prokurátor Maroš Žilinka to prisľúbil napriek tomu, že vládna koalícia má iný zámer.

https://dennikn.sk/3737901/zilinka-v-rozpore-so-zamerom-vlady-slubuje-ze-po-zruseni-specialnej-prokuratury-ostanu-spisy-povodnym-prokuratorom/?ref=tit
20.12.2023 - 07:21:58
01
Mám stále pocit že toto je podľa niekoho scenáru.... Treba byť opatrný
20.12.2023 - 07:24:40
02
stanos4 napísal:
nemo1 sice si mi stale nic nenapisal na dutych slovakov, nemam odpoved na jedinu otazku, ale tvoje obavy o uctu v tomto state su, verim stale opodstatnene.
Preto, prosim, povedz nam, ako vnimas ked mnohonasobny a dlhodoby premier tejto krajiny, sa na konkretnych ludi vyjadruje napr takto:

„Ak má mať študent s pubertálnymi vyrážkami na nose prednosť pred dekanom právnickej fakulty a určovať, čo je pravda a čo nie, Boh ochraňuj túto krajinu!“

Ako vzdy, dakujem!


Ten študent s pubertálnymi vyrážkami na nose vecne a slušne okomentoval chrapúnske vyjadrenie mnohonásobného premiéra :y: tak treba reagovať na vagabundov (kopírujem-denník N)

20. decembra 2023 0:01

Študent práva Marek Janiga sa ohradil voči slovnému útoku Roberta Fica. „K argumentom ad hominem sa rečník uchyľuje zväčša vtedy, keď mu tie vecné a faktické došli alebo vôbec neexistujú,“ napísal pod status premiéra a Fica pozval, nech do školy príde na diskusiu o zrušení špeciálnej prokuratúry.

S diskusiou už súhlasil dekan Právnickej fakulty UK Eduard Burda aj špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.

Premiérovi Janiga odkázal, aby prišiel na diskusiu „s odbornými a vecnými argumentmi“.

Fico v utorok večer statusom na Facebooku slovne zaútočil na študenta Janigu, ktorý v rozhovore Denníka N kritizoval Burdu. „Ak má mať študent s pubertálnymi vyrážkami na nose prednosť pred dekanom právnickej fakulty a určovať, čo je pravda a čo nie, Boh ochraňuj túto krajinu!“ vyhlásil premiér.

Novinám vyčíta, že ťahajú Slovensko do pekla neúcty k vzdelaniu a profesionálnej kariére. O študentovi Fico písal ako o „nepodstatnom“.

Burda predtým spochybnil špeciálnu prokuratúru a povedal, že na nej môže pôsobiť zločinecká skupina.
20.12.2023 - 07:50:25
02
Lol, vzdy ked pridem do tejto temy, tak sa naseriem😂 ideal do pracovneho dna

-- no aspon taketo obrazky mi nastastie zlepsia naladu
m.smedata.sk
20.12.2023 - 08:35:57
06
preco sa nasieras, ja ked vidim prispevky od nemo1, vlastoch a podobnych, potesim sa ze chvalabohu nie som tak je*nuty ako tito :D
20.12.2023 - 09:07:06
13
Inak som myslel, ze si nejake to euro na proteste svojou ucastou zarobim, ale Soros tam nebol. To ten Fico tak klame alebo som Sorosa slabo hladal?
20.12.2023 - 09:12:17
00
Ty budes bohuzial asi len ten "uzitocny idiot" :lol: :handshake:
20.12.2023 - 09:16:48
03
foobar napísal:
preco sa nasieras, ja ked vidim prispevky od nemo1, vlastoch a podobnych, potesim sa ze chvalabohu nie som tak je*nuty ako tito :D


pridavate tu same negativne spravy (teda okrem toho protestu), to som tym myslel.
neprejde jediny den aby mafiani a zlodeji zo smerohlasu a sns nieco nove nevymysleli
20.12.2023 - 09:18:12
00
apropo Burda, na toto som uplne zabudol, k.... na pohladanie

Počul som, že nie­ktorí vaši bývalí kolegovia sa radi nechávali obsluhovať.

Áno. Hlavne dvaja ambiciózni, ktorí boli aj členmi akademického senátu. Môžem ich aj menovať – pán Burda a pán Martvoň. Burda sa vypracoval na dekana a Anton Martvoň sa dostal do parlamentu. Počkali si pri mojej pokladnici, aj keď iná pokladnica bola voľná, radi si objednávali špeciálne jedlá, ktoré je potrebné pripraviť. Keď je jedlo hotové, odnesie sa to zákazníkovi na stôl. Nezabudli sa nikdy opýtať, ako sa mám, či to všetko bolo potrebné a či mi to stálo za to. Vtedy si už boli istí, že za mnou nikto nestojí. (Zuzana Melicherčíková, drzitelka ocenenia Biela vrana za upozornenie na korupciu pri prijímačkách na PF UK)
20.12.2023 - 09:21:09
112

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up