aspoň tu na fóre dopadlo to hlasovanie x-krát lepšie :D
11.03.2012 - 12:34:33
00
Dajme si zas na 40 rokov červených postavme elektrické ohrady a sme tam kde sme boli. Ráno som bol v obchode nemali vajcia, police s ovocim prázdne , rozmýšlal som v ktorom roku som sa zobudil. Na tie peniaze čo šli do ich reklamy sa poskladáme všetci. Keby si konečne vedel Dzurinda zdvihnúť riť a odisť z kresla SDKU by malo viac hlasov len kvoli nemu som ich nevolil, nech to už konečne pochopí. Svoje spravil mal by odísť. Zbytočne tam mektal o špinavej kampani proti nim. Ráno červené nebo a ešte aj pršalo no depka ma chytá ...
11.03.2012 - 12:34:59
00
aspoň tu na fóre dopadlo to hlasovanie x-krát lepšie :D

To ano. A dost jednoznacne ako teraz pozeram. cervo by mal asi porozmyslat nad dalsou zmenou farebneho dizajnu. Namiesto cervenej skor zelena a modra. :)
11.03.2012 - 12:38:27
00
co tu vsetci mrncite....vacsina z vas su dospeli ludia ktori strngali v 89om a pozrite kam ste nas dostali :D :D SLOVENSKO = ROZPREDANY STAT, PREDANE VSETKY STRATEGICKE PODNIKY a to sa mali predat dokonca aj plynarenske potrubia za tohto cigana prasiveho a zmrdmiklosa
toto sme chceli toto sme chceli pre nase deti?
jedine co sme mali spravit je zavolat Gaba Eichlera do vsetkych tychto podnikov a krasne ich ozdravit ako to spravil s VSZ a CEZ,ostrihat pekne mafianske chapadla nastrkane firmy,nech mi niekto nehovori ze SE a.s. boli stratovy podnik,ano ked to riadili neschopni ludia...a teraz ENEL po 4 rokoch ma vsetky peniaze spat a tlaci ich iba do "dostavby" MO34...
modra bola zla modra chlapci GORILY poondiane

edit:// aspon FICO pretlaci novy 1000 MWe blok v Bohuniach s konzorciom CEZ+ATOMENERGOPROJEKT apod normalnymi firmami s vlastnictvom statu....a nie tieto smradlave sdku shity taketo veci stopli chumaji
sme jadrova velmoc,tak ked mame na to schopnosti,kvalitu,tak preco nie
11.03.2012 - 12:41:23
00
Myslíš že hranol nebude kradnúť ? Jeho voliči sú rovnakí ako mal Mečiar, všetko mu prepáčia. My sme aspoň kritický k tymto dvom a bolo to vidieť.
Som rád, že konečne tu nastane blahobyt. Naozaj sa teším. Ešte, keď hranol vyhlásil, že nemá problém siahnuť na peniaze z dôchodkových fondov, takže teším sa na svoju svetlú budúcnosť :sun:
11.03.2012 - 12:48:08
00
nie, nie populizmus nebude pre nas dobry!!!! :-( Ficko prave vyhlasil, ze treba strihnut kridelka bankam, ktore maju neuveritelne prijmy....hm....takze banky po vacsom zdaneni zvysia poplatky, ktore si odserieme vsetci :-(( Firmy, zamestnanci, vsetci, ktori maju bankovy ucet.....nie, nie populizmus nie je cesta!!!

Mimochodom, otazka na pani Radicovu......"po pade vlady ste nevedala Sulikovi prist na meno, preklinala ste ho a preco ste vcera ako sliepka utekala do centraly SaS za kamaratom Riskom a dokonca ste mu darovala balonik????" Trapne!
11.03.2012 - 12:50:11
00
..hm..pravdepodobne jej doslo ,kto skutocne potopil jej vladu
11.03.2012 - 12:58:05
00
tak v prvom rade my nemame a neviem si takto narychlo spomenut kedy sme mali pravicu ... ale urcite to nie je ani kdh ani sdku ani most a ani matovoc .... mozno taky naznak ke sas ... ale ani tym si isty nie som :-)

a za druhe :-) ja som vedel preco sme malemu kupili cerveny kocik :-)
11.03.2012 - 13:01:04
00
to iste plati o lavici ;-)
11.03.2012 - 13:04:50
00
lapaloma:
ha ha :-))

...a ja uz viem, preco mala Puskarka dnes cervene saty v studiu :-))
11.03.2012 - 13:09:30
00
mali mu zatat ten kosak a kladivo rovno do kotrby ale kto by nas potom doviedol do toho blahobytu ?? :D
11.03.2012 - 13:21:41
00
mali mu zatat ten kosak a kladivo rovno do kotrby ale kto by nas potom doviedol do toho blahobytu ?? :D
zeby cigan alebo tupon matovic? alebo sasanka? alebo kto? :D
11.03.2012 - 13:39:26
00
treba ho nechať nech vládne
a može to skončiť fiaskom , nenalpnením slubov a dlhmi ešte vačšími jak su
alebo to može ustáť,trošku skrotí pijavice okolo seba a hodí ludom nejaké kosti
ale každopádne za 4 roky stratí určitu časť voličov si myslím

každopádne pre dobro slovensska mu prajem nech sa mu to podarí, ale presvedčený bohužial nie som
11.03.2012 - 13:46:49
00
Súhlasím úplne len kto tie dlhy zas bude platiť ..... :tmi: keby si ich splácal ten kto tam má podpis ako keď si požičiavam ja tak je tam môj podpis nemal by som sa čoho báť.


Naposledy upravil Scorpi dňa 11.03.2012 - 14:07:09, celkovo upravené 1 krát.

11.03.2012 - 13:49:16
00
Lipšíc sa tak snažil,čo bude s ním?Do vlady nepôjde,KDH nejako nepomohol a ostatna pravica je na neho poriadne na...ta
11.03.2012 - 13:51:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up