Súhlasím úplne len kto tie dlhy zas bude platiť ..... :tmi:
vsak mame dostatok penazi z predaja vsetkych strategickych podnikov,co nam modri papousci rozpredali,neboj
11.03.2012 - 13:52:10
00
Asi by sme mali zacat hladat na celej situacii to pozitivne. Napr. urcite sa bude o nas chvilu hovorit/pisat v zahranicnych mediach. :) To menej pozitivne je, ze to bude hlavne o prirovnaniach k Orbanistanu.
11.03.2012 - 13:55:34
00
fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net
11.03.2012 - 13:57:18
00
troska polemizovania a citat od kamarata:

výsledky volieb 2012 v BA kraji: SMER-SD 32,09% , SaS 13%....tak možte ísť do riti všetci "premúdrenci", že SMER volia dochodcovia a cigáni...šak v BA to sám "intelektuál" a donedávna to bola bašta pravice....tak asi potom niečo nie je v poriadku :-DD
11.03.2012 - 13:57:45
00
vsak mame dostatok penazi z predaja vsetkych strategickych podnikov,co nam modri papousci rozpredali,neboj

Pozeral som máš 100 rokov takže zažil si ako tu bolo za komunizmu .....Bývaš v zahraničí a máš 100 rokov bojíš sa že ťa navštívi ŠTB?
Ja sa nehanbím napísať odkiaľ som a koľko mám rokov, nemusím sa skrývať ;)


Naposledy upravil Scorpi dňa 11.03.2012 - 16:34:57, celkovo upravené 1 krát.

11.03.2012 - 14:08:51
00
Pozeral som máš 100 rokov takže zažil si ako tu bolo za komunizmu .....Bývaš v zahraničí a máš 100 rokov bojíš sa že ťa navštívi ŠTB?
radsej som odisiel,lebo tam bolo naprd a pozeram,ze po rozpade to tam mate este viacej naprd HAHAHA

si ta zaeditujem do editu rofl
Mjanmarsko teraz ... zavidis ze niekto zije vonku,klasicka drbnuta slovenska zavist :D


Naposledy upravil canopus dňa 11.03.2012 - 14:29:25, celkovo upravené 2 krát.

11.03.2012 - 14:19:53
00
Načo stále cituješ posledný prispevok ??? Je to jasné, že je to reakcia naň.... Cituješ vtedy keď je to inde a reaguješ na danú vec ;)
Okrem toho odišiel si do Číny alebo KĽDR? kedže máš v obľube ľavicu a máme to tu na prd? Píšeš že si v Mjanmarsku a bydlisko máš Nový Zéland. :lol:
Čo tu táraš ? Čo ti závidím ? Je mi to ukradnuté kde si vyjadruješ sa k dianiu tu a nepodielaš sa na ňom. Ja pravicu slepo nezastávam. Žijem tu a makám celý život tak sa k tomu aj mám právo vyjadrovať Ty obhajuješ ľavicové názory a užívaš pravicové ....Išiel si si možno tiež uživať výhody ktoré si odmakal niekto iný, neviem, preto to nekomentujem. Okrem toho keby tu neštrngali ľudia v 89 tak by si mohol sedieť teraz tak maximalne v Moskve ;) tak sa nad tým zamysli. Najlepšie sa mudruje vonku....čo my hlupáci tu robíme ....


Naposledy upravil Scorpi dňa 11.03.2012 - 15:08:31, celkovo upravené 3 krát.

11.03.2012 - 14:23:21
00
u nas aj nebo place s malymi prestavkami uz od zverejnenia vysledkov volieb...takze to len tak na okraj. na druhu stranu, ludia co isli volit, rozhodli takto a treba sa s tym bud zmierit, alebo emigrovat...najlepsie o tri galaxie inde, pretoze nikde na svete to nebude v dnesnej situacii ruzove ( mozno az na niekolko svetlych vynimiek, ale zase napr ani taka Kanada alebo Svajciarsko nedokaze uzivit 5mld ludi :) )

ale ako uz skor spomenul root, sme narod tupych ovci...inak by pan Fico nemohol v diskusnych televiznych relaciach rozpravat svojim volicom o tom ako im da pracu a socialne istoty a pritom sa mu na ruke trbliecu hodinky na ktore by museli jeho volici pracovat v priemere 11rokov ( samozrejme by spali niekde v lese a spasali korienky a cucoriedky ). rovnako nepochopim ako akemukolvek volicovi nemozu vadit tie oslavy stran ktore sa dostavaju k moci. co oslavuju? preco sa raduju? ved kazdy jeden place co mu tu zanechal jeho predchodca a ako musia po nom vsetko napravat. oslavuju to ze sa ujali moci v krajine ktora je velmi slusne zadlzena, zavisla na exporte, kde treba robit vyrazne skrty na strane statu atd, alebo oslavuju ze sa opat dostali k "bezodnym" korytam? na toto nech si odpovie kazdy sam, samozrejme ak porozumie otazke...
11.03.2012 - 14:41:23
00
O tomto to je ako píšeš, sú ľudia čo si podobné veci uvedomujú a preto je SDKÚ tam kde je. Voličom hranola toto nevadí. Stačia im sľuby.
Teraz si všetci aspoň môžu vybrať nie ako dakedy, keď bola strana jedna a voľby povinné!
11.03.2012 - 14:48:29
00
faktom ostava aj to ze smer je sucastou asi najsilnejsej politickej sily v europarlamente a stale hovoria ako su proeuropsky orientovani ... takze minimalne zadlzovania sa bat nemusime ... uz otazne je len ci sa uskromni alebo skade ziska peniaze ... zeby tolko zaznavanou privatizaciou?

a hlavne budme optimisti ... a pracujme na stastnych zajtrajskoch a plne plan aspon na 110%
11.03.2012 - 15:03:16
00
ano, zadlzovat sa uz moc nemozeme za vlady Smeru ktora nas caka. ano, je tu hranica 3% HDP po ktorej chce EU tvrdo ist. a ano, su tu PPP projekty, ktore sa do tohoto dlhu nezapocitavaju...takze vacsina z nas vie kade budu prudit milioniky pre spriaznene duse zo statnych zakaziek a kde sa zatne sekera z ktorej sa poserieme uz o par rokov.
11.03.2012 - 15:14:24
00
Tak tak. Tri pismenka vyriesia nase problemy na 30 rokov (za kazde pismenko 10 rokov). A ked sa bude blizit dochodok väcsiny z nas, tak stat prave definitivne klakne a druhy pilier bude musiet vyriesit splatenie casti obrovskeho PPP statneho dlhu po vzore Orbanistanu. Ti rozumni sa na dochodok zabezpecia inak a nespolahnu sa na 2. a 3. pilier.
11.03.2012 - 15:36:46
00
a preto som 3.pilier vybral,cert ho vzal :D
11.03.2012 - 16:04:05
00
PPP nie su zlé záleží na celkovej cene.Ja by som bol rád keby už konečne dostavali tie rázsochy nech tam už nie je okolo taký bordel. :lol:
11.03.2012 - 16:16:16
00
Vsak o to ide - v rozumnom objeme investicie, ktory dokazeme prefinancovat, nie su zle ani PPP. Hlavne ak treba postavit niektore specificke useky rychlo a kvalitne. Lenze je tu taky maly "detail" - hranolovi a jeho sponzorom pojem rozumny objem nic nehovori, v nom by nemohli tak dobre maskovat tie desiatky/stovky milionov co pojdu bokom. V menej optimistickom scenari to dopadne tak, ze okrem toho co si uleju bokom budeme musiet zaplatit aj zrusene fondy EU, ktore nam EK skrtne po zisteni, ze financovanie tych projektov je neefektivne, netransparentne a predrazene. Snad sa budu cerveni trochu krotit ked uz teda maju cely valov sami pre seba. Nadej zomiera posledna...
11.03.2012 - 18:14:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up