"Podľa slov R. Fica sa táto situácia týka aj Slovenska, kde ľudia majú obrovské úspory kapitálu okrem bánk aj v druhom sporiacom pilieri.

Dodal, že ide o "umŕtvené" peniaze, ktoré sa nepoužívajú na rozvoj Slovenska, ale podobne ako aj inde v EÚ, obrovské množstvo financií odchádza do USA, odkiaľ prichádzajú do Európy ako investície.

Vysvetlil, že povinnosťou vlády je naštartovať ekonomiku cez všetky zdroje, ktoré sú k dispozícii, či už zo štátneho rozpočtu, eurofondov a iných fondov a tiež prostredníctvom súkromného kapitálu, čo je podľa neho uvedené aj v programovom vyhlásení vlády.'"

To vyjadrenie citam, ze neudrbe 2.pilier ludom, ale prinuti DSSky nakupovat statne dlhopisy, ci priamo investovat do statnych projektov napr. do dialnic. Taka idea uz tu bola v minulosti.

Je to z tych zlych to lepsie riesenie, ak to poviem optimisticky. Lebo ja som sa s 2.pilierom po volbach uz rozlucil.
18.04.2024 - 23:01:06
17
a ešte aj z toho uyebeme čo sa dá a naši ľudia majú a budú mať ešte väčšie úspory kapitálu v ofšorkách
18.04.2024 - 23:08:34
07
Kaper napísal:
Mozno by stacilo skor psychotesty spravit kadidatom do parlamentu.Nespravis na urcity pocet bodov,alebo IQ,nemozes kandidovat.Momentalne by sa to pekne preriedilo...


Iq nieje dobry napad… sam ho mam hooodne vysoke a nepripadam si ako vhodny kandidat co i len na poslanca, uz vobec nie na ministra atd 🤦‍♂️

Nehovoriac o tom ze vysoke IQ moze mat aj absolutny sialenec…
18.04.2024 - 23:39:18
11
Dudo napísal:
"
Je to z tych zlych to lepsie riesenie, ak to poviem optimisticky. Lebo ja som sa s 2.pilierom po volbach uz rozlucil.


Takymito s prepacenim sprostymi recami im len ponukas svoje uspory na rozkradnutie. Ja sa teda ani nahodou nerozlucim s mojimi usporami v 2. pilieri a v okamihu ked mi na ne siahnu, zariadim sa tak, aby som si tuto sumu co mi ukradli vratil inym sposobom. Kludne mozem poberat minimalnu mzdu a platit minimalne odvody, ked to tento sku*veny stat naozaj chce.
18.04.2024 - 23:46:14
06
a tento je tiež dobrý
edo roku pána 2018
scontent.fksc1-1.fna.fbcdn.net
18.04.2024 - 23:56:08
38
foobar napísal:
Takymito s prepacenim sprostymi recami im len ponukas svoje uspory na rozkradnutie.

Nie, neponukam. No mentalne som sa rozlucil uz aj s istinou.
Urocenie resp pomer mi uz udrbal viackrat predtym, a ak by splnil vyjadrene v clanku, v zasade ludom opat necha istinu, len okliesti vynosy. A to mu uz preslo bez povsimnutia plebsu. A vysvetluj ludom podstatu zlozeneho urocenia.
To je prave na Ficovej politike bizarne, najprv nahodi udicku, potom krok cuvne a my sa vlastne tesime. Na mnohych to funguje.
19.04.2024 - 00:09:51
02
https://www.instagram.com/p/C53j4awKMIV/
19.04.2024 - 04:12:40
01
Opäť skvele napísané :D

https://blog.sme.sk/nicholsonova/spolocnost/list-rastlinke-do-ktorej-sa-vyfajcil-huliak
19.04.2024 - 07:27:13
02
Pre Kalinaka su teraz zbrane bohovsky obchod, nemoze predsa tvrdit, ze zbrane su fujfuj. Mna skor teraz zaujima to KDH a ten ich zakon spolu s Tarabom ako to dopadne a ci teda okrem medveda sa tu bude v pohode strielat vlk ci rys.
19.04.2024 - 08:04:59
00
https://open.spotify.com/episode/5V2y6snHgw69tVUuqxLWMl?si=532ff39fecf148c7

Prílohy:

volici_PP_volili-nieco_ine_ako_my.png
volici_PP_volili-nieco_ine_ako_my.png 55.09 KiB thumb_up0thumb_down

19.04.2024 - 08:38:39
01
Takže Attila bude aj hladný 🤣

Prílohy:

FB_IMG_1713538015935.jpg
FB_IMG_1713538015935.jpg 54.54 KiB thumb_up0thumb_down

19.04.2024 - 16:50:38
816
Asi si pekne pixuje teraz ze radsej klapacku nedrzal :rofl:
19.04.2024 - 17:07:24
03
Zuzana Petková, riaditeľka Nadácie Zastavme korupciu

Udalosť týždňa

Nehovorili pravdu, keď tvrdili, že zrušenie Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) nebude mať vplyv na spravodlivosť na Slovensku. Zánik špeciálnej prokuratúry má prvé obete. A to hneď rodiny zavraždeného novinára a jeho snúbenice. Viera Kuciakovcov a Kušnírovcov, že sa dočkajú odsúdenia objednávateľa vraždy svojich detí, je otrasená. Prokurátori Matúš Harkabus a Daniel Mikuláš, ktorí v kauze urobili kus práce a ktorým dôverovali, sa vzdali svojich funkcií. Dôvodom je práve rozpustenie ÚŠP a nové, pre nich neprijateľné podmienky v práci.

Okrem Kuciaka dozoroval Harkabus kauzu Súmrak, v ktorej boli obvinení Robert Fico a Robert Kaliňák. Pre médiá opísal, prečo odchádza zo systému, z ktorého ho v podstate vyštvali. Rovnako ako takmer všetkých funkcionárov NAKA, ktorí mali na starosti korupčné kauzy ako Očistec, Rozuzlenie a ďalšie. Dostali „neodolateľnú ponuku“: nájsť si miesto na okrese mimo svojho bydliska. A tak viacerí radšej odišli do civilu. Pomsta tým, ktorí sa odvážili hľadať korupciu na miestach, kde nás Kaliňák presviedčal, že neexistuje, je dokonaná.

Podcenená udalosť

EÚ pripravuje novú smernicu na boj proti korupcii, prísnejšie pravidlá majú platiť najmä pre politikov, úradníkov a verejný sektor. Naše ministerstvo spravodlivosti na čele s Borisom Suskom zo Smeru k nej zaslalo pripomienky, nepáčia sa im prísne trestné sadzby, dlhé premlčacie lehoty a skutočnosť, že EÚ chce páchateľom korupcie zakázať kandidovať na verejné funkcie. Podľa Suska je to porušenie práva byť volený. Niet sa čo čudovať, na Slovensku sú momentálne práva korupčníkov nadradené nad práva občanov.
19.04.2024 - 17:25:48
013
a je to v p*či.
dakujeme hovnovoličom za kus dobrej roboty.

one time kotlety:
pbs.twimg.com
next time demokkti
www.seredonline.sk
19.04.2024 - 18:03:40
02
Michelko sa uz zrejme uci prve zakladne anglicke frazy, ktore planuje vyuzivat v europarlamente :envy:

https://twitter.com/Pessimist4Sure/status/1781260643925914056
19.04.2024 - 18:26:35
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up