ludom na kryme bude určite lepšie v rusku ako keby zostali na ukrajine to je proste ekonomická realita.
Nato je v podstate nefunkčná org.ktorá dávno nemá nejaký zmysel.


ľudom v Rusku (bežným) bude určite lepšie v "kdekoľvek na svete" ako keby zostali v Rusku to je proste ekonomická realita

aj takto by sa to dalo vidieť, či ?? (to sa ale asi nehodí do rozmýšľania niektorých ...)
25.07.2014 - 13:48:40
00
chlapci,môžme sa tu hrať zo slovíčkami a vymieňať si názory do rána...Ale jedna vec je istá, Putin ukradol Krym . A teraz proruskí rebeli sa snažia ukradnúť dalšie oblasti ukrajiny. Tu nie je o čom...

Jedna vec je právo národov na sebaurčenie a vytvorenie vlastného štátu,ale druhá vec je,že toto sa predsa nemôže týkať situácie,že národnostná menšina chce vytvoriť autonómnu oblasť,ktorá sa potom zlúči do susednej krajiny...

Keď sa ukrajincom ruskej národnosti v ukrajine nepáči,nech si zbalia veci,predajú majetok a hor sa do Ruska. Prečo pri tom trhať štát?

Na Kryme sa ušetrili ľudské životy,to je dobré,Krym nikto neukradol,len sa vratil tam,kde bol pred Chruščovom,Havloví snílkovia na tomto fore nadavajú na boľševikov v Rusku a popritom schvaľujú boľševické zakony,ktoré umožnili z večera do rana darovať Krym Ukrajine,bez referenda,aké demokratické,že,hlavne že ste si kopli zase do Putina,to je dôležité
25.07.2014 - 13:49:41
00
laco, skôr som patriot, nacionalista sa stávam len ak na druhej strane stojí človek ktorý nemá žiadny rešpekt voči mojej krajine, tradíciam, viere, rodine...
Viem si rovnako vážiť žida, černocha, araba, pokiaľ si on váži mňa. Ctím si ich zvyky ak som v ich krajine a riadim sa ich pravidlami. Keby sa tak správali všetci ľudia na svete tak tu máme ráj na zemi. Je to jednoduché a pritom tak zložité...
25.07.2014 - 13:51:18
02
... Krym patrí Tatárom, až potom Osmanskej ríši (dnes je nástupníkom Turecko), až potom Kataríne Veľkej a Rusku, až potom Sovietskemu zväzu, až potom Ukrajine, ...

"Havlovi snílkovia" sa mi páči, baroncek, kľudne používaj ďalej.
25.07.2014 - 13:54:12
01
Co takto sa inspirovat nemenovanym forom? Clovek sa tu nedozvie nic, len subjektivne nazory jednotlivcov...

Pro abnormální množství balastu, je všechno na tema Boje na Ukrajině uzamčeno a založeno nové vlákno. Zde budou platit pravidla, která budete dodržovat. Postih za nedodržování bude následující:
- smazání příspěvku
- BAN uživatele (minimálně 24hodin, maximálně na vždy)
- uzamčení vlákna
Všechny tyto postihy budou uplatňovány bez jakéhokoliv varování a vysvětlování, na základě úsudku přítomného moderátora.

Pravidla jsou následující:
- jsou povoleny pouze příspěvky s odkazem na zdroj
- příspěvek bude věcný v českém nebo slovenském jazyce (případně s českým nebo slovenským překladem), žádné "emotivní" výlevy nebudou trpěny
- diskuze není povolena, k tomu je určeno patřičné vlákno v Hospodě
25.07.2014 - 13:57:19
01
Niečo takéto ? :-) http://www.topky.sk/cl/1000773/1413077/Nove-fakty--Malajzijske-lietadlo-mohli-zostrelit-Ukrajinci-pocas-cvicenia-
25.07.2014 - 14:00:57
00
... Krym patrí Tatárom, až potom Osmanskej ríši (dnes je nástupníkom Turecko), až potom Kataríne Veľkej a Rusku, až potom Sovietskemu zväzu, až potom Ukrajine, ...

"Havlovi snílkovia" sa mi páči, baroncek, kľudne používaj ďalej.

Som rád,že si začíname rozumieť :beer:
25.07.2014 - 14:01:30
00
Ono, keď sa tu pripustil vznik témy Politika, tak by sa diskusia zakazovať nemala. Prečo by človek nemohol tu napísať aj ten tzv. "emotívny výlev". Je to diskusné fórum. Ak tu také niečo nechceme, treba tému politika zrušiť. Ja by som ani nebol proti. Ale potom treba rátať s tým, že sa to plíživo rozlezie po iných témach.
25.07.2014 - 14:04:02
01
Ja som za zrusenie temy politika na mtbiker. Zbytocne sa tu bikeri znenavidia a tato diskusia neprinasa nic nove a podnetne.
25.07.2014 - 14:06:14
03
Po rokoch musím za seba povedať, hanbím sa za to žo som bol za vstup do EU a NATO.

Nuz ved hej, chcel by si pre seba a svoje deti aspon tu zapadnu kvalitu zivota, aspon tu mieru civilizovanosti, ktora tam je (v tych vyspelejsich krajinach). Napokon, aj tie deti tam s pokojnym srdcom odprevadis studovat a alebo zit, ked na to pride. Ale ten obsah, to k comu tieto krajiny a spolocnosti prevazne aspiruju (akokolvek nedokonale), to ti je v zasade ukradnute, resp. naplna ta to doslova hnusom a hanbou. Paci sa ti len ta forma. Rusko ci Norsko, hodnotovo prast jak uhod. Oboje nedokonale a zle priblizne rovnako, nerovnost vsade... porovnatelna. Trafil som to?

A este povysenecky veris, ze snad MY tu doma sa dopracujeme na tu istu uroven s akymsi vlastnym softverom, vlastnymi hodnotami, vlastnymi (vychodnejsimi?) spolkami, v nejakej paralelnej geopolitickej realite, ktoru si vytvorime, lebo sme viac a mame na viac nez akysi povl z NATO?? Lebo ak nie, potom musis neskutocne trpiet aj v tejto krajine a hanbit sa za nu este viac.

A nie, toto neni nekriticka obrana povedzme dost zufaleho smerovania EU. Toto ja fakt uprimna snaha porozumiet tvojmu pocitu hanby.


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 25.07.2014 - 14:12:00, celkovo upravené 2 krát.

25.07.2014 - 14:06:50
00
Už sa to tu raz preberalo, koho to nebaví čítať a nemá potrebu vyjadrovať sa, nech tak učiní :-) Táto diskusia je bez urážok a hanobenia čohokoľvek a kohokoľvek...
25.07.2014 - 14:07:34
00
V princípe aj ja som za jej zrušenie. Presne z tých istých dôvodov ako písal boledo00. Ale pokiaľ tu bude, diskusii sa nebudem brániť.
25.07.2014 - 14:07:46
00
Som rád,že si začíname rozumieť :beer:


mám dojem, hraničiaci s istotou, že si sa nie 1., 2., 3., .... krát (zasa) SEKOL :lol:
aj keď si tam dal pivného smajlíka


Naposledy upravil LL dňa 25.07.2014 - 14:14:49, celkovo upravené 1 krát.

25.07.2014 - 14:11:40
00
Ja som za zrusenie temy politika na mtbiker. Zbytocne sa tu bikeri znenavidia a tato diskusia neprinasa nic nove a podnetne.

Taký to názor máš preto,lebo to veľmi prežívaš,Ja osobne by som s každým z Vás išiel na pivečko,ak by si s tým mal problem k vôli nejakej politike,tak to je už vážna diagnoza
25.07.2014 - 14:13:51
05
nimm_zwei... Môžem ťa ubezpečiť že ja som so svojím životom spokojný, som šťastný a rád v akej krajine žijem a vyrastajú moje deti. Nie je to tu síce dokonalé a je stále čo zlepšovať ale to aj v krajinách oveľa vyspelejších. Nuž a ako a kde sa rozhodnú študovať moje deti nechám na zváženie im, teraz sa ich len budem snažiť vychovať tak, aby vedeli kde majú svoje korene, aby sa vždy radi vrátili domov nech už budú kdekoľvek. Ono aj tá EU inak vyzerala keď sme vstupovali do nej, že? Aj tie rozprávky o nej boli o niečom inom, že?
NATO, kým by sa pre nás rozhýbalo, Rusko by bolo v Karlových Varoch, asi tak.... Ale v prvom rade tak ako som ho ja kedysi chápal, bol to obranný pakt, nie útočný tak ako sa prezentuje posledné roky. Ja sa Ruska nebojím.
25.07.2014 - 14:20:51
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up