Čaute,

od septembra budú voľné tri samostatné izby na podnájom v BA Dlhé diely, ulica Hlaváčiková 11 najvyššie poschodie (6).

Kúsok od lesa a lúku (bike, beh, opalovanie), blízsko je i antukový okruh na behanie, viacero ihrísk, možnosť mať na byte bike (aspoň teda ja mám). Priame spoje na Molecovu k električkám, na hlavnú stanicu a kramáre, Nový most a novú budovu SND. Blízsko viaceré pizzérie, billa, pošta, lekárne, drogéria, pivo, dolu kopcom je Kaktus bike, hore kopcom Devínska kobyla. Blízsko ciela Karloveského cyklošprintu a štartu karloveskej mtb ligy.

Izby sú tri (3), pomerne priestranné, samostatné a nepriechodné. Bohužial sú nevybavené takže bude treba mať minimálne posteľ. Inak majú pekné plastové okná a koberce, svetlo je samozrejmosťou, v jednej izbe zostáva skriňa, v druhej je pekný detský koberec s pokreslenými cestičkami, domčekami atď. K výbave bytu patrí veľká chladnička, príjemná kuchyňa zo sporákom (s rúrou) a vchodom na balkón, priestranná predsieň s dlažbou, niekoľkými poličkami a rolldorom, kúpelka s vaňou. Práčku, mikrovlnku a vysávač bude treba spoločne zohnať, kludne i na inzerát. Je tu zavedený Internet ktorý by som asi vymenil za nejaký iný, od orange ci tmobilu.

Hladám troch mladých ľudí bez rozdielu pohlavia, študentov či pracujúcich, môže byť i jeden pár s tým že by mal dve izby.

Cena na jednu osobu vychádza na cca 150 eur (vrátane energií) + internet/4 čo je myslím slušná cena.

-tak ak o niekom viete alebo by ste to brali, ozvite sa.
20.07.2010 - 20:48:24
00
stahujes sa? :o
20.07.2010 - 23:07:27
00
nie ja, ale par co tu byval ide do vlastneho a nejako zo sebou i dalsiu spolubyvajucu strhol, ... pracka, vysavac, kavovar a teketo veci bolo ich
21.07.2010 - 06:39:08
00
Ta cena sa mi zda byt trocha vysoka, inak by som aj mal zaujem. Na dlhacoch sa byva dobre.
21.07.2010 - 11:25:38
00
no aj ja si momentalne nieco hladam ale kedze som student tak ta suma uf. no viem aj, ze zohnat tu nieco lacnejsie bude riadna drina. kebyze to bolo napolovicu s niekym tak by som siel hned ale to asi mozne nieje :(
21.07.2010 - 12:02:10
00
nuz to ja te nevyhoda ze si treba postel zaobstarat a aspon na pracku prispiet

nechcem nikoho do nicoho nutit, no ked som ja hladal pred cca pol rokom zo dva mesiace byvanie, tak toto vychadzalo najlepsie, vsetko co som prechadzal tak bud bolo uplne niekde v prdeli alebo stare, rozbite a izba cca 2x3m, cenou to vsetko bolo okolo 160-170eur bez netu... za cely stvorizbak vratane energii sa plati 600 eur bez netu a to je cena pevna. Ja platim za velku izbu 180eur i s netom takze si to tak priblizne vypocitajte, Bude to vychadzat nieco medzi 140 a 150, mozno o nieco viac. Neviem kolko sa plati za net ale viazanost by mala koncit v oktobri takze sa moze zobrat i nejaky iny net s inou cenou. S cenou za byt sa ale nic robit neda, darmo.
21.07.2010 - 12:20:59
00
hmm síce nemám záujem, ale ako to je vlastne s tými izbami? sú 3 volné izby, ale kolko ludí vlastne hladáš? 1 človek do každej, alebo môžu dvaja do každej? je to 150€ na osobu samostatne na izbe..
kolko je teda max počet osôb (4=3+ty?)?
najlacnejšie by bolo 2 do izby, skoro ako na intráku, ale tolko ludí na jednu sprchu je smrť :tmi:
21.07.2010 - 12:32:03
00
A nerozmyslal si nad viac ludmi na byt kedze izby su velke? My byvame na DD tiez na 4 izbaku, siesti a tiez platime za cely 600 eur, takze 100 na hlavu a to uz aj vratane 70Mbits Fibernetu. Len tam je zas problem ze byt je neprerobeny, a majitel sa o to nechce starat, preto uvazujem nad niecim novym. Keby si na byt zobral o jedneho viac tak cena je uz velmi prijatelna. Vedel by som hned o viac ludoch co by mali urcite zaujem.

Ono tych 5-6 ludi nie je velky problem, aspon u nas nikdy nebol co sa tyka kuchyne, sprchy a podobne. Ale zalezi aj aki su to ludia. Ked je pohodova partia urcite sa da.

Ja som ochotny si sa dobre byvanie priplatit, ale viac ako 130 ecok je uz asi problem, tiez som len student.
21.07.2010 - 12:34:42
00
* Byt je stvorizbak cize styri samostatne izby.
* Za cely byt sa plati 600eur.
* Maximalny pocet ludi na byte je stanoveny na styri osoby.
* Ja som prva osoba byvajuca v jednej vacsej izbe (byvalej obyvacej izbe), cize by som mal platit za tu izbu viac, momentalne 180eur i s internetom
* Byt nie je moj, cenu a max pocet ludi nestanovujem ja, ja len predbezne hladam ludi.

takze hladam max troch ludi za cca 420 eur. Uz ako si podelia platby a izby je ich vec. Kazdy ale moze mat vlastnu izbu, pripadne vsetcia sa mozu napratat do jednej izby a zvysne dve pouzivat ako ja neviem co, obyvacku napriklad.
21.07.2010 - 12:42:55
00
...že na longitáli sa býva dobre? :D ...tu niekto písal...
je to už len noclaháreň a tak aj vyzerá celé sídlisko.
21.07.2010 - 16:28:52
00
ale byva sa tu dobre :D byvam o par bran vedla. a hned su tam 2 antukove drahy + osvetlene umele futbalove ihrisko, urampa, do mesta za 10 minut... co viac chciet :D a dualka pri dome a dalej je trat mamoz :P
21.07.2010 - 23:42:12
00
tak pracka bude a je dost mozne ze sa i postele nejake kupia,
cena zostava ta ista
22.07.2010 - 21:12:38
00
Škoda, že to je tak ďaleko. Ja budem hľadať niečo začiatkom roka ale bližšie k Pod. Biskupiciam. Mám tu robotu a nechcem tak ďaleko. Inač ak by som nemal tuna robotu tak ani nevaham. A ešte mam auto a mal by som oň obavy :( . Škoda
26.07.2010 - 20:37:36
00
Mala by som zaujem:D Moj mail je matacomisso@gmail.com
Nefajciarka, nekonfliktna, studentka aj pracujuca. Dakujem za odpoveda
Mata:)
01.09.2010 - 13:50:42
00
Ehm, prave som isiel napisat ze to uz nie je aktualne, od dnesku su uz vsetci nastahovany
01.09.2010 - 14:15:08
00
keyboard_arrow_up