no ja len ze kolko mas rokov, po 50 tke je to zarucene prostata , inak zvacsena moze byt aj pred 50 tkou samozrejme ....


Mám 24. Však počkám pár dní a keď neprejde (ale prejde!) tak navštívim pani doktorku. A je mi jasné, že problémy s prostatou sú dnes bežné aj u mladších ročníkov...
23.02.2010 - 21:23:16
00
Neplaš sa, prejde to....
23.02.2010 - 21:25:46
00
Tak ja to mávam pravidelne v zime. Skúšal som všeličo, niekedy pomôžu brusnice - tie môžeš aj dlhodobo, čistia a odlepujú baktérie od stien močových ciest.

Moja teta mi však kúpila ANDROZIN od DIOCHI a tie bolesti prešli to po dvoch dňoch :y: Síce celkom som sa vyliečil až po viac ako týždni ale žiadny doktor, žiadne ATB. Je to síce drahé, ale doteraz najlepšie čo som za 40r. vyskúšal. A to som už skúšal od bachových esencií cez joalis až k mega drahým "ťahákom financií" :shake:
Vo Zvolene je predajňa, ak chceš napíš, zistím ti cenu:
http://www.diochi.cz/main/reg_produkty_androzin.php
24.02.2010 - 11:45:30
00
btw. pletiete tu problemy s prostatou a oblickami. Podla tvojho popisu a veku to hadam skor na prechladnutie obliciek... teplo, tekutiny, pokial nie je zapal, tak ostatne je tu uz popisane... zapal treba, zial, liecit antibiotikami a byva chronicky...
24.02.2010 - 13:36:20
00
ono vsetko sa to toci okolo jedneho miesta takze prostata oblicky moc mechur spolu suvisia , urcite to prekonas ale neprechod to ....... :coffee:
24.02.2010 - 14:49:55
00
Presne tak, lebo zapal je vlastne kolobeh bakterii z jedneho organu do druheho. Vacsinou pomozu len ATB.
v kazdom pripade navstiv urologa.
24.02.2010 - 15:37:45
00
Ja bolesti nemám, ani rezáka, tak si nemyslím, že to je nejaký veľký zápal. Momentálne som doma v teple takže sa netáram po vonku alebo čo. Ak do piatku výraznejšie neprejde tak teta všeobecná doktorka to istí, dám si zobrať moč a tam sa už ďalej uvidí či tam je zápal. Urológ je podľa mňa na urgentnejšie prípady...
Inak teraz konečne ide teplo - bajk ma už prosí aby som ho zobral trošku vyprdieť :(
24.02.2010 - 15:38:01
00
Neplaš sa, prejde to....

Nikdy to neprejde! Buď to rozchodíš a dochtor je slávny, lebo ťa vyliečil, alebo to nerozchodíš a vtedy dochtor tvrdí, že to bolo nevyliečiteľné...
24.02.2010 - 18:30:38
00
Joko: Je to ako z Bohom - keď sa ti nedarí tak ťa boh skúša a keď je všetko v poriadku tak za to môže boh...
24.02.2010 - 19:25:04
00
Ešte pár tipov z vlastnej skúsenosti:

1. termofór (gumená fľaša naplnená teplou vodou) na brucho (alebo elektrická dečka)
2. z byliniek dobrá aj žihľava, vres alebo veronika (zlatobyľ bola už spomenutá)
3. z lekárne prípravok URINAL (existuje aj verzia URINAL AKUT). AKUT keď je najhoršie, jednu ráno, jednu poobede, obyč URINAL aspoň 6 denne, rozostup tak tri hodiny. Užívať ale vždy len jeden typ, nemiešať oba URINALy dokopy. Je to prírodné, obsahuje extrakt z brusníc a ako bonus NEOBSAHUJE svinstvá typu aspartam, acesulfam-K, ako niektoré urologické doplnky stravy.
4. Veľa čistej vody alebo nesladeného zeleného čaju (čierny je síce močopudnejší, ale dráždi, podobne ako kafe). Dá sa skúsiť aj juhoamerický čaj LAPACHO, ten sa ale musí aj povariť aj lúhovať.
5. Pozor na stravu, je veľa potravín, ktoré postihnutý mechúr dráždia ešte viac (paradajky, paprika, káva, citrusy....)
6. výborná vec - liečivým olejom alebo podobnou vecou natrieť mechúr zvonka = podbruško.
Výborná vec je čínsky Polárny medveď (vodička, masť je na iné), ja používam ešte Olej z 31 bylín od švajčiarskeho JUSTu.

Ešte pomôcka k bylinkám: osvedčilo sa mi nemiešať viac ako 3 druhy, preto mám radšej "sólo", z ktorého si môžem urobiť zmes. Bylinky si chodím aj sama zbierať, začala som sa im venovať pred 15timi rokmi, je to úžasný spôsob investovania do zdravia a Matička Zem nece za to ani cent. :f: :nod:
02.03.2010 - 09:29:45
00
Ešte pár tipov z vlastnej skúsenosti:

Naozaj máš vlastné skúsenosti s prostatou?
Tu neplatí, že mužské a ženské telo sú si veľmi podobné a kde sú rozdiely, tam pasujú...
02.03.2010 - 21:30:14
00
joko: Akože o čom je zas ten tvoj príspevok, za každú cenu *****...? Máš pocit že tam zani spomína prostatu?
02.03.2010 - 21:31:49
00
Prostata je :nod: .. ci uz v zenskom, alebo muzskom vydani, je jedno ako sa vola .. ale v konecnom dosledku je to plus-minus to iste :wasntme:
02.03.2010 - 21:33:25
00
5. Pozor na stravu, je veľa potravín, ktoré postihnutý mechúr dráždia ešte viac (paradajky, paprika, káva, citrusy....)
6. výborná vec - liečivým olejom alebo podobnou vecou natrieť mechúr zvonka = podbruško.
Výborná vec je čínsky Polárny medveď (vodička, masť je na iné), ja používam ešte Olej z 31 bylín od švajčiarskeho JUSTu.



prestavas vidiet joko :wasntme:
03.03.2010 - 10:01:11
00
Myslím si že ten chudák s tou cystitídou už je v poriadku a Vy sa budete poťahovať ešte 4 strany.
JoKo:
No a len tak mimochodom, prostata nie je len doménou mužov.
Bolo dokázané, že ženy majú prostatu na stene močovej rúry / u mužov ju obopína/
a je asi 4x menšia ako nezmenená prostata u mužov.Jej zloženie je identické s mužskou prostatou
a jej odborný názov znie Prostata feminina. V praxi slúži na dosiahnutie orgazmu u žien.
Takže chlapci, prečo by s ňou nemala mať Zani osobnú skúsenosť???


Naposledy upravil alena zdravotacka dňa 03.03.2010 - 17:10:22, celkovo upravené 1 krát.

03.03.2010 - 15:02:10
00
keyboard_arrow_up