Asi v Júni sa chystám na tento prejazd. Poznám všetky tažke miesta na trase od Vápennej. Vysokej až po Taricové skaly. Je to na celý deň až do večera. Chce sa niekto pridať? Chce to poriadnú kondičku!
11.02.2005 - 13:21:11
00
Nazdar na čom jazdíš a kade chceš potom ísť? Ja som tade išiel cca pred 6-7 rokmi a to sme išly: Smolenice-Brezinky-Amonova lúka-Uhliská-Sološnícka dolina-Čermák-Baba-Biely kríž-Koliba. A bol to docela zaberák ale inak nádherná trasa.
12.02.2005 - 13:32:36
00
Ahoj Michal. Na pláne to mám niekde spod Zárub ťahať na Vápennú, Vysokú, Čmelok a Babu. Proste po červenej. Ja to mám prejazdené komplet od Amonovej lúky. Rozhodne to bude smer na Bratislavu a nie opačne. Viem že tam su veľmi ťažké úseky, hlavne Na Vápennej je ten hrebeň dosť skalnatý, bol som tam už tri krát ďalej Taricové skaly sú tiež nepríjemné, Vysoká sa celkom dá, akurát pred koncom je to trochu strmé a tlačiť sa bude asi aj pri Skalnatej a Čertovom kopci. Naposledy keď som tadiaľ išiel tak tam bolo veľa stromov popadaných. Ináč jazdím na Authore Sector. Tak uvidíme keď chceš tak sa ozvi môžeme to prebrať podrobnejšie, nechám ti číslo 0915 758 280. ahoj
15.02.2005 - 08:09:29
00
Uz som sem hodil tento link: http://www.extremebike.sk/index.php?nam ... v%E9+mesto
(ale kedze vyzera len ako odkaz na extremebike, prikladam ho este raz).
Je tam par uzitocnych typov.

Ist na Vysoku je podla mna nezmysel, jednak je bokom od hlavneho hrebena a je tam dost tlacenia/nosenia biku.

Vapenna je super, ale treba vediat ako na to. Najlepsie je zo sedla Uhliska ist dalej po lesnej ceste (=odbocit z cervenej znacky doprava). Cesta stupa a vedie okolo kriza.Potom mierne klesa k rozcestiu. Tu odbocis dolava zacnes opat stupat. Potom na dalsom rozcesti este raz dolava. Nakoniec sa napojis na zltu znacku tesne pred jaskynou pod Vapennou. Takto sa na Vapennu dostanes v sedle. (tlacis len par metrov, ziadne nosenie).

Ked budete mat nieco naplanovane, napiste to do tejto diskusie. Aj by som sa pridal.
15.02.2005 - 21:51:48
00
Idem aj ja len sa konecne ozvite na Turbi@post.sk.
Brezová pod Bradlom-BA/v mojom prípade len do PK/ alebo Smolenice-BA.
Navrhujem niektorú nedelu do troch týždňov.Tempo po zime šetrné a všetko fotkami zdokumentujeme.HOR SA DO LESA!
10.04.2005 - 22:47:52
00
No ja asi pojdem s kamosom tento vikend (nedela - 17.4.) trasu Nove Mesto nad V. - Smolenice.
Ak by sa chcel niekto pridat, dajte vediet. Rychlik z Ba ide 7:10, v NMnV je o 9:10.
11.04.2005 - 22:38:40
00
keyboard_arrow_up