Zdravim.. Mam taky problem. Mal som prasknuty kotnik a mozno ete stale mam potrhane resp. natrhnute slachy v chodidle... (samozrejme bol som u lekara a mam dlahu) ale co sa liecenia a doby bez biku tyka ani slovo.. Viem ze liecenie je individualne ale chcel by som vediet zakolko by som mohol sadnut na bike? Toto je otazka skor pre doktora ale keby mate nahodov niekto skusenosti s niecim podobnym tak prosim dajte vediet. Ď.
30.11.2007 - 20:57:34
00
viem, ze moja odpoved bude asi dost od veci ale ja som mal iba ponatahovane slachy a vaziva v kolene + vodu a cele riadne dorezane mesiac som chodil po lekaroch a nasledne asi po 5 tyzdnoch od urazu som mohol ist na bike ale ked som na nom sedel tak pocit to bol strasny. Mal som pocit, ze nohu mam niekde uplne mimo pedalu ale ked som sa pozrel na nohu tak som ju mal zapnutu v SPD a to ja jazdim maratony a XC a na zaklade tvojho podpisu predpokladam, ze robis nieco drsnejsie tak ti poviem ze minimalne este mesiac od toho ako ti lekar da veci z nohy dole budes moct ist na bike ale rekreacne jazdenie by si mohol aj po dvoch tyzdnoch ale nejake skakanie asi tazko... A o niecom takom ako prudke ohybanie nohy a pod zabudni... nohu budes mat taku stuhnutu ze si ani neklakes a kondicne ti uplne odidu svaly a pod.
30.11.2007 - 21:22:49
00
Hm :) k tomu mám peknú story o jedinej aj to nie poriadnej zlomenine v mojom živote :) ale bude to skôr humoreska a až na koniec niečo k veci :) ak chcete :).
01.12.2007 - 02:22:17
00
ahoj,

tiez som mal pretrhnutu slachu v lavom kotniku a tusim aj stabilnu prasklinu kosti, 3 tyzdne som nosil sadru ale potom som si kupil taku specialnu snurovaciu ortezu s kovovymi vystuhami nieco najdes aj tu

http://www.protetika.sk/sk/?KATAL%D3GY: ... %26nbsp%3B

alebo ak chces napis mojmu brachovi (je ortoped/sportovy lekar)
na
pethorvath@yahoo.com
01.12.2007 - 10:16:27
00
keyboard_arrow_up