zdravim vsetkych, mam takyto problem. Nedavno som reinstaloval windows a vsetko pred tym islo bezchybne , myslim wifi a pripojenie. Som clovek, ktory potrebuje internet nie na pracu ale na zabavu cize hry a pod. Preto mam aj zakupeny drahy router no po reinstale winu mi zacalo wifi pripojenia haprovat .... rychlost pada pripojenie pada internet je nestabilny a ja si uz neviem rady ked dam riesit problemy napise mi : Problem s adapterom bezdrotoveho pripojenia alebo s pristupovym bodom . Ovladac mam dobry a aktualny ... Dakujem za rady vopred :)
11.04.2013 - 18:43:32
00
Pozri si logy toho smerovaca, nemas tam skodnu co ti vyziera pasmo? Co ine WiFi zariadenia, napr. smartphone, iny ntb. Skus mozno update firmware-u toho routera, alebo reinstall ovladaca wifi modulu v ntb priamo od vyrobcu toho modulu. Eventviewer je cisty?
12.04.2013 - 09:04:28
00
nainstaluj starsi ovladac, idealne so stranky vyrobcu nie z windows update. instaluj vzdy ako admin (prave tlacidlo spustit ako admin). drahy router je co? ja si pod tym predstavujem nejake chrumkave cisco niekto mozno velmi imidzovy auslus

dufam ze zabezpecnenu wifi mas, takisto zmenene spravcovske heslo. iny clen rodiny netaha torrenty ?
12.04.2013 - 12:46:34
00
drahy router je pre man 70 eurovy belkin :) zabezpecenu wifi mam samozrejme a otec ma internet cez router ale na kabel ma . ja som nemal problem do momentu kym som nepreinstaloval win.... cez kabel nemam problem ale zasa zbytocny router .... doteraz nebolproblem so smartphone vobec s nicim mohol som mat napojene na router cez wifi aj 20 pc a vsetko slapalo ... torent, hry, bezne surfovanie, hry vsetko naraz a na vela pc .... mal som par lan party u seba cize vsetko bolo ok a po reinstale som aml znova lan party a uz to neslo nikomu .... nebude to vysielacom v mojom ntb alebo cim inym ? event je v poriadku
14.04.2013 - 20:24:36
00
keyboard_arrow_up