aj indexovanie je vypnuté a je to na SSD, v podstate mi vadia akurát zvýšené otáčky ventilotrov a z toho prameniaci zvýšený hluk... malware som nechoval nikdy a ani neplánujem... :)
19.05.2016 - 09:56:10
00
tak potom ostáva len sledovanie NSA :)
19.05.2016 - 10:09:51
00
ked to identifikujes v Process Exploreri ako nejaku sluzbu cez rundll32.exe alebo svchost.exe, klikni si na jej Properties->Image - tam vidis Command line - pri rundll32.exe tam mas cestu k binarke ktora bola spustena, takze vies priamo identifikovat beziaci program, pri svchost.exe tam mas zase parameter napriklad -k DcomLaunch - z coho vies zistit nazov danej sluzby.
19.05.2016 - 10:29:34
01
Ono je trochu problém, že nie je čas niekde klikať, lebo ako som písal, keď pohnem myšou, hneď to prestane - v podstate taký kvantový proces. :) Už si občas pripadám ako pako, nastražil som na obrazovke rôzne sledovače a čakal, kedy to začne. Začalo, ale nič zaujímavé sa nikde nezobrazilo/nezalogovalo. Na druhej strane ma to zasa neserie tak, aby som to nejako vážne riešil (mám ešte Mac), len som chcel vedieť, či sa s takým niečím nestretol ešte niekto iný...

Verzia Windows 10 je tá úplne prvá, tuším 240, Windows Update hlási, že "Zariadenie je aktuálne. Posledná kontrola: ‎09.‎09.‎2015, ‏‎21:11" :)
19.05.2016 - 10:56:54
00
Hosť napísal:
a je niečo také? BT nie je podmienka ... kvalitu moc neriešim, väčšinu využijem na nejaký športový prenos, robím v hluku, takže ten skreslí viac ako nekvalitný prenos

Aha, takze ono to nejde (http://android.stackexchange.com/questions/19161/how-to-stream-audio-from-pc-to-android-device-over-bluetooth), len opacne :lol: (to som uz skusal) .. ale namatkou co pozeram, vraj appka SoundWire umozni pouzivat mobil ako speaker a prehravat audio z PC (v notebooku potrebujes ale BT device)
Druha moznost je napr. toto https://www.alza.sk/a4tech-rh-300-wireless-hd-headset-d480386.htm?o=8 .. h
Hento co si daval ako odkaz som minule (podobne) kupil, ako zvuk je ok, urcene je to na wireless prenos do hi-fi veze, len problem je mi na kompe nesychronizujes zvuk s obrazom napr. obcas vypadne a pod. So sluchadlami, ktore maju svoj vlastny wireless adapter ten problem nemam.
19.05.2016 - 11:02:21
00
Ono je trochu problém, že nie je čas niekde klikať, lebo ako som písal, keď pohnem myšou, hneď to prestane - v podstate taký kvantový proces. :)


tak neklikaj na nic - otvor si proces explorer a rovno si pridaj stlpec Command line do tej hlavnej tabulky (View->Select columns->Process Image->Command Line), daj si procesy zoradit podla vyuzitia CPU a uz len pozeraj ktory sa dostane hore

...a samozrejme ho spusti ako administrator
19.05.2016 - 11:06:23
00
lto napísal:
Aha, takze ono to nejde (http://android.stackexchange.com/questions/19161/how-to-stream-audio-from-pc-to-android-device-over-bluetooth), len opacne :lol: (to som uz skusal) .. ale namatkou co pozeram, vraj appka SoundWire umozni pouzivat mobil ako speaker a prehravat audio z PC (v notebooku potrebujes ale BT device)
Druha moznost je napr. toto https://www.alza.sk/a4tech-rh-300-wireless-hd-headset-d480386.htm?o=8 .. h
Hento co si daval ako odkaz som minule (podobne) kupil, ako zvuk je ok, urcene je to na wireless prenos do hi-fi veze, len problem je mi na kompe nesychronizujes zvuk s obrazom napr. obcas vypadne a pod. So sluchadlami, ktore maju svoj vlastny wireless adapter ten problem nemam.


dík za tip, apku vyskúšam, aspoň na zistenie aká to je kvalita cez BT, ktorým môj NB disponuje. tie slúchadlá sú v pohode za tú cenu, len 8 hodín je dosť malá výdrž a nemajú tie podušky čo by celé uši skryli, takže počítam že slabo odfiltrujú okolitý hluk
19.05.2016 - 13:46:15
00
To som sem dal len prvy link co som nasiel a vyzeral k svetu .. urcite su aj take, co zakryju cele usi, ale tieto vraj maju daky mikrofon na eliminaciu hluku. 8 hodin je dobra vydrz, lepsie sa moc nerobia, ak nechces mat na hlave autobateriu :D .. sak to vzdy pichnes do usb portu NB, nech sa dobijaju.
19.05.2016 - 15:50:38
00
v jednom kuse mi pada ovladac od nvidie na nb, uz mam na to nervy, kazdu chvilu preinstalovavat, stale mi to pise ze prestal pracovat a po reinstale za par dni spadne zase, nemate s tym niekto skusenost?
19.05.2016 - 20:35:39
00
aky windows mas a aku verziu drivera?
19.05.2016 - 20:47:41
00
Martinelli : niektore drivery od Nvidia sa tvaria ako certified, ale v skutocnosti su ledva beta verzia. Ak nefunguje update na novu verziu, skusit daku starsiu, inak sa z toho asi nevymotas. Ak teda nejde o skryty problem dakeho updatu WIndows10 a pod.
19.05.2016 - 20:55:06
00
W10 bodaj ta slak trafil.... ani jablko sa mi terazky nechce aktualizovat cez iTunes..... ze cchyba 1667... asik vytahnem sekeru a.......
19.05.2016 - 20:57:28
00
win 10 je skoro taky fail ako bola Vista na zaciatku
19.05.2016 - 21:11:21
00
mam win 8,1 ako operacny je v pohode, update davam klasicky z aplikacie, ovladace s programom som nasiel v jednom priecinku v pc po prvom starte spolu s kompletnymi ovladacmi pre win a moj konkretny laptop, takze odhadujem ze je to spolahlive, uz len zeby boli vadne tie aktualizacie, inac nechapem :/
20.05.2016 - 22:46:14
00
tak práve testujem tú apku na prenos zvuku cez BT a funguje to bezproblémovo, je tam ale trocha oneskorenie zvuku, takže na film alebo dynamické športové prenosy by to vadilo, ale na cyklistiku to nevadí.. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.georgie.SoundWireFree&rdid=com.georgie.SoundWireFree&rdot=1&pli=1
21.05.2016 - 11:15:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up