Zdravim panstvo, potrebujem sharovat textovy dokument medzi nejakym poctom ludi, ktory bude mat vsetky tie vlastnosti ako Google Docs - uprava dokumentu, po uprave email notifikacia pre ostatnych clenov tymu atd atd.

co sa tyka vlastnosti, potrebujem aby sa to spravalo co najviac ako Word, ide hlavne o tvorbu "obsahu" na zaciatku dokumentu, kde clovek klikne na kapitolu a prehodi ho to na danu stranku v texte

lamem si na tom hlavu, skusal som tradicne GoogleDocs ale nie som super stastny, je to take ciastkove riesenie

nastartoval som aj DokuWiki, ktore je lepsie ako GoogleDocs, ale stale mam problem s tym linkovanim v ramci textu (prva strana ako obsah, presne ako vo Worde, ked pisete diplomovku) ....ajťáci okolo mna sa vyjadrili, ze Microsoft ma na toto patent, preto to nevidiet u ostatnych text editorov a ze si mam pockat na SharePoint :-)

otazka: keby nahodou sa tu motal clovek, ktory pouziva nejaky online textovy editor, ktory ma pozadovane vlastnosti a ja som ho prehliadol, nech ho nalinkuje

diky
02.12.2011 - 08:37:13
00
a nestaci sharovat wordovy dokument cez dropbox? na kazdom folderi je RSS feed o zmenach cize nepotrebujes emailove notifikacie
02.12.2011 - 13:05:38
00
CoWord si skusal ?

Eventualne skus preskumat, ci nieco z tohto nebude vyhovovat http://en.wikipedia.org/wiki/Collaborative_real-time_editor
02.12.2011 - 13:22:10
00
Dropbox by mohol byt zachrana, samozrejme len do momentu kym na dokumente zacnu pracovat dvaja, neviem ako by sa to spravalo potom
02.12.2011 - 15:59:32
00
A co tak SVN? Co som tak zbezne poguglil, tak Word zvlada porovnavanie verzii na serveri a u klienta. Treba k tomu nejaky SVN klient, napr. TortoiseSVN a nejaky SVN server.
02.12.2011 - 18:44:06
00
keyboard_arrow_up