Zdravim vospolok....
akosi sa vzdy stratim na tomto useku a musim tlacit (zniest) bajk dole dost neprijemnym usekom myslim ze je to zelena znacka...

na mape cyklotras je to zaznacene aj ako cyklotrasa ale neviem tam najst jej pokracovanie...

hlavne asi ruzombercania budu vediet poradit

diky
19.09.2007 - 16:38:07
00
Zdravim vospolok....
akosi sa vzdy stratim na tomto useku a musim tlacit (zniest) bajk dole dost neprijemnym usekom myslim ze je to zelena znacka...

na mape cyklotras je to zaznacene aj ako cyklotrasa ale neviem tam najst jej pokracovanie...

hlavne asi ruzombercania budu vediet poradit

diky



Pred tym ako vojde chodnik do lesa treba priblizne v polovici tej velkej luky odbocit z chodnika doprava. Je tam zvaznica, ktora ide najprv smerom dole pod siprun a po cca 150 metroch robi serpentinu smerom na Maline.Je to akoby traverz hrebena po ktorom ide ta spominana strma zelena znacka, na ktoru sa po cca 1,5 kilometri zvaznica napoji. Da sa zist vpohode ale je tam jeden taky kratky technicky kamenisty strmy usek, ale da sa aj ten......Inak je to pristupova cesta na slas co je pod Siprunom no stretol som tam aj motorkarov a stvorkolky. Na luke je ta cesta nevyrazna tak budes mat mozno na zaciatku problemy z jej najdenim, ale myslim ze za tu namahu to stoji.................enjoy!!!!
21.09.2007 - 09:10:25
00
Zdravim vospolok....
akosi sa vzdy stratim na tomto useku a musim tlacit (zniest) bajk dole dost neprijemnym usekom myslim ze je to zelena znacka...

na mape cyklotras je to zaznacene aj ako cyklotrasa ale neviem tam najst jej pokracovanie...

hlavne asi ruzombercania budu vediet poradit

diky


Tiez som tadial isiel dvakrat zo Smrekovice a dvakrat som to znasal.
aj ma napadlo ist smerom od Ruzomberka po tej ceste a kde na luke sa vyplazim, ale nikdy nedoslo na realizaciu planu.
mozno raz...........
21.09.2007 - 19:39:59
00
diky
22.09.2007 - 12:30:59
00
keyboard_arrow_up