link mi nesiel necital som, ale z videa
jednoducho
o co islo vodicovi ?! len o ego?! pouzil auto ako zbran -tazke ohrozenie a nasledne po vystupeni z neho "pokracoval" v utoku ....
no cyklistovi slo AJ o zdravie, zivot a majetok po spacifikovani utocnika aj po takom vaznom ohrozeni, okamzite siel prec a nepomstieval sa ,to by som dal ako polahcujuce okolnosti....
27.02.2019 - 20:20:19
01
Dvaja exoti, co by si zasluzili prist o vodicak. Normalne som chvilu rozmyslal, ci to nie je sprava z Ukrajiny. :)

https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/2378765582153650
27.02.2019 - 21:03:07
00
Exotov a kandidatov na trvale odnatie vodicaku je vsade dost a niekde este viacej. Citujem z dnesneho clanku : V Košickom kraji sa to hemží kaskadérmi za volantom.........
28.02.2019 - 08:58:50
00
stačí si pozrieť videá niektorých slovenských dashcamerov.... napríklad taký Rudi Kertész ten jazdí v okolí BA a dunajskej lužnej mám taký pocit....fakt "výživné kompilácie idiotov na cestách"
28.02.2019 - 11:25:28
00
Hosť napísal:
stačí si pozrieť videá niektorých slovenských dashcamerov.... napríklad taký Rudi Kertész ten jazdí v okolí BA a dunajskej lužnej mám taký pocit....fakt "výživné kompilácie idiotov na cestách"


mišo, teraz neviem či to myslíš tak, že rrudi je v pohode šofér, ale podľa mňa ee veľa krát zbytočne agresívny a netolerantný vodič (videl som viacero videí na tento pre mňa subjektívny názor)
28.02.2019 - 16:08:09
01
vsak Miso ho z tej "skatulky" nevynechal
28.02.2019 - 16:19:43
00
inak nie je to nelegálne dávať na sk záznam z autokamery na net? sa mi zdá že v niektorých krajinách EU je to zakázané vrátane SK... v čechách to ale fičí vo veľkom, tam je toho plný YT a väčšinou sa všetci volajú štýlom plzenská jehlárenská, liberecká palirna atd... a väčšinou to majú zostrihané v duchu ja som majster sveta a ostatní sú kkti a asi nepoznám ani jedného takého youtubera čo by nedával ostrekovač cyklistovi
28.02.2019 - 17:29:35
01
clxno1 napísal:
Tu ide prave o to, ze obaja boli neprimerane agresivni. Vodic (teraz) nikomu nic neurobil, ale v buducnosti moze. Cyklista zobral spravodlivost do svojich ruk a aj ked nic vaznejsie (to ale nevieme) nesposobil, nabuduce moze nestastnou nahodou podobna rana niekoho aj zabit. Takto dostanu obaja po prstoch a ja to vnimam pozitivne. Bezne sa podobne incidenty stavaju aj u nas na cestach (aj inde) a pokial to budeme tolerovat (aj nadalej), tak sa to bude len zhorsovat (a to uz dnes je viac ako zle).

Napadlo ma božie prikázanie - kto do teba kameňom, ty do neho chlebom.

Lenže, kto by hľadal chlieb, keď kameňov je všade dosť...
28.02.2019 - 19:37:24
01
***** - ňevyšvetľiš!
28.02.2019 - 21:43:52
03
https://www.reddit.com/r/bicycling/comments/avshr5/weve_all_had_rides_like_this/

:D
01.03.2019 - 01:54:54
04
Gusto0 napísal:
raz jeden "borec" na touaregu w10 vosiel zaroven somnou do mini kruhacu kde ma natlacil na obrubnik. tak som mu za kruhacom ukazal vztyceny prostrednik, nasledne mi skrizil cestu a vytlacil ma chodnik, "zaparkoval" krizom predomnou na chodniku. uz ked vyliezal z auta som mal telefon v ruke a zjapal po nom ci pozna pravidla cestnej premavky a ze ma ohrozil a prave vytacam policiu. pritiahlo to pozornost vsetkych naokolo. ani nepipol, sadol do tej skatule a odisiel. kazdopadne to bolo ukazkove hovedo - hola hlava, vacsi bol do kazdej strany voci mne, vazil snad 2x tolko. policiu by som samozrejme zavolat nestihol, ci by som mu dal ranu by som nechal na svojom tele ako zareaguje, kazdopadne som ranu ocakaval od neho a nasledne by som ho povlacil kade tade po sudoch.


myšlienka vláčenia po súdoch je fajn... ale iba za predpokladu, že by sa ti nič vážneho nestalo, a máš veľa lóve a času na právnikov... (vieme ako u nás súdy fungujú, a aj keby si vysúdil nejaké odškodné, tak týpek ti to môže splácať po 5€ mesačne... alebo aj vôbec...)

ale možno by si dopadol ako ten thajec (už neviem akej bol presne príslušnosti) čo mu v BA týpek jednu natiahol a to bola jeho posledná... ono sa to nezdá, ale ak 110 kilové hoviadko, ktoré prešlo nejakým tým bojovým výcvikom natiahne 70 kg chlápätku... vie to byť one-shot... a potom už je jedno, kto bol v práve...
01.03.2019 - 07:43:31
00
A doteraz ho tam na chodníku skladá. Vraj už má aj ďalšie zákazky a rozhoduje sa, že si na tom mieste otovorí malú servisnu dielničku. Normálne americký sen po brazílsky.
01.03.2019 - 07:44:16
00
madbugie: tomu thajcovi nenatiahol, on bol na kolenach a typek ho kopol do hlavy.
01.03.2019 - 07:48:44
00
Hosť napísal:
inak nie je to nelegálne dávať na sk záznam z autokamery na net? sa mi zdá že v niektorých krajinách EU je to zakázané vrátane SK... v čechách to ale fičí vo veľkom, tam je toho plný YT a väčšinou sa všetci volajú štýlom plzenská jehlárenská, liberecká palirna atd... a väčšinou to majú zostrihané v duchu ja som majster sveta a ostatní sú kkti a asi nepoznám ani jedného takého youtubera čo by nedával ostrekovač cyklistovi

To by boli nelegalne aj reportaze v TV novinach. Cierna skrinka ani SPZ po par metroch neprecita. Samozrejme na sukromnych pozemkoch je to nieco ine.
01.03.2019 - 08:59:56
00
som narýchlo našiel nejaký článok, tak evidentne mi v hlave niečo ostalo z tejto informácie, ale je to presne opačne ako som si myslel... ale je to z 2017 je možné že po platnosti GDPR sa to ešte sprísnilo
https://auto.sk/clanok/12-dashcam-u-nas-a-u-susedov-kde-vsade-je-legalny

alebo novšie

https://auto.hnonline.sk/servis/1726143-autokamera-a-zakon-policia-radi-kde-si-ju-mozete-pripevnit
01.03.2019 - 09:11:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up