o 3 strany nazad.
http://www.parkujemakodebil.com
ak by sa nedalo inde zaparkovat clovek mavne rukou. ale ak ma volne miesta a parkuje naozaj ako debil to uz je na zamyslenie.
15.02.2013 - 09:21:41
00
andrej25
tak za prve to bolo pocas treningu...a stale si stojim za tym ze kvoli ***** neprerusim trening :)

za druhe nalepky planujem lepit ako som uz pisal len ked debila dobehnem na krizovatke...a v meste som len pred alebo po treningu...a vtedy mi nerobi problem sa zastavit a diskutovat :D

za tretie ked uz idem do BA na bajku tak urcite nie kvoli treningu ale idem nieco vybavit a v takom pripade idem skor na horaku(predsa len je to v ba premavke ovela pohodlnejsie...a cez mesto prejdem rychlejsie ako na cestaku) a na horaku pumpu vozim :)

este nieco potrebujes vysvetlit??? :)
15.02.2013 - 12:51:54
00
mne nic nevysvetluj, iba ak by som Ta nahodou autom ohrozil :D
15.02.2013 - 13:03:43
00
Prioritne su tie stitky vhodne na parkujucich debilov ako pise matvej (ze mali moznost zaparkovat normalne a neurobili tak). Ale ked mate odvahu aj na bitku a pod. ako ten Rus, tak kludne rieste aj pocas jazdy. :) Tvrdit vsak, ze na horskom je jazdenie v premavke pohodlnejsie a rychlejsie ako na cestaku je nezmysel. Samozrejme, ze na cestaku je to vzdy rychlejsie. A na cestaku sa vojdes aj tam, kde uz ta 60+ cm rajdy nepustia (medzera medzi autami, jednosmerka v protismere a pod.). Na cestaku moze byt jazda v meste akurat tak menej bezpecna z pohladu trafenia nejakej jamy alebo pri prejazde kolajnic. To vsak nesuvisi s pohodlim ani rychlostou...
15.02.2013 - 13:13:21
00
jezus...lenze na horaku si to strihnem po schodoch....cez travu...na obrubnik vyskocim ovela lahsie ako s cestakom...zatial co na cestaku musis jazdit po ceste... :) v tomto zmysle rychlejsie som mal na mysli...

samozrejme ze v premavke na ceste je cestak rychlejsie o to pokoj .. :)
15.02.2013 - 13:26:57
00
Je zabavne citat ako. chcu bikeri umravnovat vodicov pre nedodrziavanie predpisov. Ale v dalsej vete chcu jazdit po chodnikoch,schodoch, travnikoch a jednosmerkach. Dobre bude ak dostane na celo nalepku od chodca KADIAL JAZDIS K---T!?
15.02.2013 - 14:25:08
00
Tvrdit vsak, ze na horskom je jazdenie v premavke pohodlnejsie a rychlejsie ako na cestaku je nezmysel.

Pohodlnejsie to je vyrazne, rychlejsie .. no, ako keby si nevedel ako to v BA vyzera. :lol: Zalezi kde a ako sa odvazis. Momentalne su na mnohych miestach take diery, ze tam zapadne aj kamion :D
15.02.2013 - 15:32:40
00
vikino:aky predpis porusujem jazdou po travniku??
a odkedy nemozem ist na bajku po schodoch??
narozdiel od vodicov jazdim ohladuplne voci chodcom... :)
a ja som nevravel ze budem jazdit cez jednosmerky....
15.02.2013 - 17:07:31
00
misopetrovic co sa tyka tvojej ohladuplnosti, aj si sa niekedy na to niekoho opytal? to iste si mozu mysliet aj vodici, a cyklista na neho pritom nadava.
co sa tyka porusovania nejakych predpisov, len tolko: aj cyklista je vodic vozidla, bicykel je podla zakona o cestnej premavke nemotorové vozidlo. no a teraz sa skus zamysliet, co by si povedal, keby po tych istych "skratkach" kadiadial jazdis, isiel niekto na motorke, alebo terenom aute.
15.02.2013 - 17:54:02
00
Nesmieš to brať osobne ,keď budeš mať viac rokov to pochopíš.
15.02.2013 - 18:56:48
00
;)
a nic v zlom, ale musi ist z Teba naozaj strach, ved mas 192cm, ale vazis 67kg :muscle:

:y:
15.02.2013 - 18:58:36
00
misopetrovic:
Niekde vyssie si napisal, ze zakony poznas. Uz vtedy som pochyboval, lebo tvoje hlasky su castu uplne mimo. A tymto odstavcom si to len potvrdil.
...a odkedy nemozem ist na bajku po schodoch??
narozdiel od vodicov jazdim ohladuplne voci chodcom... :)

Snazis sa umravnovat vodicov, ale chodcom na chodnik a schody zavadzat pojdes. Spytaj sa ich, ako sa citia. To len ty si myslis, ze si ohladuplny. Uz tu boli aj hustejsi, ako si ty. A ver, ze raz trafis na takeho, ktoremu tvoja postava vobec nebude prekazkou.
15.02.2013 - 19:19:41
00
ale ved miso nie je jediny, co jazdi po chodnikoch. ja sa tu dobrovolne priznavam tiez a verim ze nie som jediny, aj ked sa asi dalsi ludia uz radsej nepriznaju :)
vy z presova a z bystrice asi neviete, jake su v bratislave rozdrbane cesty a premavka
15.02.2013 - 19:26:05
00
vlastne tusim ze jedina trasa po ktorej jazdim po ceste je len usek Devin - Karlovka, a potom este Raca-svaty Jur-Pezinok-Pez.Baba.
zahorie radsej jazdim po polnackach, alebo tam radsej vobec nejdem :)
esteze tu mame tie lesy. lesy a rakusko
15.02.2013 - 19:33:01
00
vy z presova a z bystrice asi neviete, jake su v bratislave rozdrbane cesty a premavka

neviem ako v Presove, ale tu je iny svet, cyklotrasa kde sa pozries, ziaden vytlk na ceste, ak vobec nejake auta stretnes, tak vodici priatelsky..... veru, nechapem ja nic
15.02.2013 - 19:41:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up