Ja tvrdím ze najhorší šoféri sú ty zpovolania nas minulé vytlačil z cesty šofér autobusu z Poraca a pritom on zabudol odbočiť na správnom výjazde potom si to kompenzoval tym ze šiel v jednosmerke v protismere ked vychádzal na hlavnú tak skoro sundal nas a este sa s nami na parkovisku vadil či my sme nikdy neurobili chybu ale treba starkeho pochopiť ked vedla neho stala fesna 18
29.07.2009 - 21:34:20
00
popravde som si vtedy tu fesnu 18 ani nevsimol.Mal som dosť problémov sám so sebou :oops:

Je to začarovaný kruh.Cyklisti šoféri.Pravda ale je že humajov nájdeš na oboch stranách.Neosvetlený cyklisti v noci v protismere... :roll:
29.07.2009 - 23:06:43
00
Nech je ako chce, na biku budem vždy mať oči aj na zadku, pretože aj keď mám napr. na hlavnej prednosť a nejaký kretén mi tú prednosť nedá, neurobím s tým absolútne nič - jeho (možno!!) zavrú a mňa (určite) zakopú six feet under :twisted: a vtedy mi už bude jedno či mi dá súd za pravdu alebo nie :!:
30.07.2009 - 08:20:25
01
Nezabudnem ked mi taketo nieco rozpraval kamos " autobus predbiehal a odbocil do prava, ja som este skocil cez obrubnik ale manzelka nie a tu sundal, tak som zaspurtoval a a najblizsej zastavke som nastupoval do autobusu prednymi dverami prvy, dve dobre mierene a bolo vybavene".

ejha,to by som chcel byt pritom,sak cestujuci museli sa kukat ako na zjavenie :shock: :shock: :shock: :shock:
01.08.2009 - 23:14:44
01
Včerajšia skúsenosť: idiot obiehajúci kolonu asi piatich aut má úplne ignoruje, ako keby nik nešiel v protismere.
Mať tu moc tak si želám aby som sa premenil na tatru naloženú pieskom.
02.08.2009 - 11:24:41
00
No ja mám dobré skúsenosti s vodičmi buldozérov a žeriavov... ľahko sa na nich zavesím a idem zadarmo :mrgreen:
Motorkárov nemám rád, vždy sa zľaknem a normálny vodiči, čo ma nemíňajú o 50cm sú tiež v pohode...
Ostatných nemusím...
02.08.2009 - 11:39:52
00
Chalani pozrite si tohto prij*banca :twisted: http://www.youtube.com/watch?v=Ud_tFrPf340&feature=related
02.08.2009 - 23:54:44
00
Včerajšia skúsenosť: idiot obiehajúci kolonu asi piatich aut má úplne ignoruje, ako keby nik nešiel v protismere.
Mať tu moc tak si želám aby som sa premenil na tatru naloženú pieskom.


Teba rozčuli šofér obiehajúci auto keď Ty ideš v protismere :shock: ??? Tak to ja by som musel byť rozčúlený pri každom výjazde a niekoľkokrát počas neho :) :) . Však to je "normálne" a "najlepšie" sú situácie keď si to takýto šofér ženie aj 140 km za hod a ja (sledujúc rozbitú krajnicu a jeho ) sa s ním míňam len o desiatky cm . To je potom biker bližšie k smrti než odsúdenec stojaci na šibenici so slučkou okolo krku a čakajúci na to kedy sa pod ním otvorí poklop :twisted: .
03.08.2009 - 09:44:40
00
Tak tak sú to vypatlanci! :mrgreen:
03.08.2009 - 11:52:12
00
Treba si davat pozor vzdy a vsade!!! Mne minuly rok nedal chlapik na prehladnej krizovatke prednost a jedine co som stihol spravit bolo, ze mi napadlo, ze lepsiu bude ked donho vpalim co najviac bocne ako celne... Na zemi som bol ani neviem ako. Nastastie len drobne odreniny a udreniny. Bicykel bol tiez v poriadku. Pekny sok, ked som videl, ze z toho auta vychadza mestsky policajt v uniforme. Na jednej strane som mu mal chut dat dobru po hube a na druhej som bol nesmierne rad, ze som OK.
A ponaucenie? Mozes ist po hlavnej, byt na prehladnej krizovatke, ukazovat zmenu smeru, mat svetlo, reflexny pasik vsetko mozne aj tak sa moze najst debo v aute, ktory si mysli, ze ved ten cyklista je len cyklista...
Tymto nechcem nijako urazit ohromnu vacsinu soferov, ktory jazdia ako ludia.
03.08.2009 - 12:10:59
00
http://www.youtube.com/watch?v=4hcO3m_c_jM&feature=rec-HM-fresh+div
Dude, where's my bike lane?
Treba trochu vzájomného rešpektu (ako všade), za volantom rešpektovať cyklistov, a na bicykli sa správať ako človek (ísť ZA SEBOU, zbytočne nezdržiavať dopravu, dávať prednosť tam, kde ju treba dať, nebrnkať na spätné zrkadlá :D ). Ale to je ideálny svet, v tom našom chce mať veľa ľudí cestu len pre seba osobne a predpokladá, že ostatní sú tam len ako kulisa.
04.08.2009 - 16:43:38
00
hehe dnes si idem po meste a oproti mne vyjde vypatlaná hlava na BMW 3... ma zblokne tak mu ukážem rukou že čo ide do protismeru.. zastal.. zatrúbil... tak som sa prišiel spýtať že prečo trúbi... a tupá hlava začala trepať... že či mi má yebnúť, že vyjde z auta a uvidím, a ja som sa sa mu snažil vysvetliť že tu je obojsmerná premávka, neúspešne nedokázal to pochopiť.... tak zas začal yebať svoje "inteligentné hlášky", tak som mu povedal svoje a odišiel.... akí keketkovia to existujú :D


Naposledy upravil milanbb55 dňa 04.08.2009 - 17:31:05, celkovo upravené 1 krát.

04.08.2009 - 17:29:28
00
Stačilo ho požiadať, aby zatrúbil ešte raz. A po zatrúbení poznamenať, že trúbiť už vie a stačí už len naučiť sa šoférovať...
04.08.2009 - 22:23:27
00
Ja som sa raz vracal z vyjazdu (asi 4roky dozadu) dolu kolibou a pri Ymce bola cervena, auta (asi 3) predomnou tak, ze som sa nevedel dostat popri nich do predu ku krizovatke, a bol som uz tak unaveny ze sa mi nechcelo ich predbiehat po chodniku. POdotykam, ze stale bola cervena.
Ked blikla zelena tak prve auto preslo a do druheho v krizovatke vrazil rozbehnuty stary golf ktory letel po sancovej dolu. Bolo to asi 10m predomnou.
Chlapik z golfu vystupil a zacal hulakat na toho co mal zelenu ze ci nevidi ze ide.
Keby som sa vtedy predral dopredu tak sedim asi na vozicku, ak by som este sedel.

Odvtedy ked idem aj autom a mam zelenu, tak sa presviedcam, ci je vsetko OK
05.08.2009 - 06:35:25
00
To je spravny pristup a plati to aj pre chodcov na prechode. Aj ked mas zelenu, este neznamena, ze sa dostanes cely na druhu stranu cesty.
05.08.2009 - 08:46:13
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up