ja mám jednu super skúsenosť z križovatky keď mi žena na ceste nedala prednosť a napalila mi rovno do noveho bicykla ..trafila mi zadné koleso hneď ma odhodilo z biku na druhú stranu križovatky.. mne sa naštastie nič nestalo iba oškreniny a bike bol totalka.. a žena ? tá ani len nezastala ale ušla..


sa ani nedivim, dnes uz daju vodicak kadekomu, predpisy ani nemusis vediet, v blave plati ze zelena ides, cervena stojis, to zvladne aj opica. kopec vodicov ani nevie ze ked je zapchata krizovatka tak sa tam nemaju trepat aj ked ma zelenu, potom krasne spravia zapchu aj v ceste ktoru krizuju... alebo take smerovky to tiez asi len na okrasu ze? dodrzovat rychlost no nehrozi, treba ist 70 v uzkej jednosmerke kde kazdu chvilu dakto moze spomedzi zaparkovanych aut vyjst na cestu, lebo musi byt o 3s skor a potom aj tak caka na semafore... a ked dakoho zrazi tak najlepsie vybehnut z auta a ist ho este zbit ze co mu lezie do cesty

polka ludi nemala nikdy dostat vodicaky, sak niektori nevedia ani ktory pedal je co, napr moja segra :D

si vzdy spomeniem na historku od kamosa ktory isiel tiez s takymto jednym na aute stylom ze dosli na krizovatku a vodic sa ho pyta: co je to za znacka, kto ma prednost? ja? ale idem ja ja mam lepsie auto...
23.02.2012 - 23:24:46
00
heh :y:
http://tivi.cas.sk/video/1195303/pomsta-drzemu-vodicovi-cyklista-mu-vytrhol-spatne-zrkadlo.html
24.02.2012 - 07:48:53
00
JoKo tak už ťa natočili. :D
Ale ako ľahko mu to urval.
24.02.2012 - 09:22:29
00
som cakal kedy vybehne von ten vodic a natrieska mu...asi to bola nejaka vypatlana zenska :D
pri mne by to neostalo bez odozvy
24.02.2012 - 14:40:48
00


Nech to spraví mne, tak mu ten bicykel otočím okolo jeho sprostej hlavy a sedlovku napchám do zadku :fubar: . Keby bol trochu ohľaduplnejší a pohol tým jeho zadkom trochu viac k ľavému kraju,aby pustil to auto ktoré blokovalo iný pruh ??? Ak je toto obmedzenie alebo dokonca ohrozenie cyklistu, tak ja som potom obmedzovaný a ohrozovaný na ceste každých 20 minút :D :D a nejako si to asi neuvedomujem :D :D .
24.02.2012 - 16:02:31
00
Keď sedíš v plecháči, tak to ohrozenie vidíš inak, ako keď sedíš na bicykli...

Ak by sa chcel šofér silno vzrušiť, tak by proti cyklistovi nemal šancu, pretože:
1. Kým by vystúpil z auta, tak by bol cyklista za horami a dolami.
2. Ak by bol aj cyklista vzrušený, tak by si počkal, kým otvorí dvere a vyloží nohu na zem. V tom momente mu cyklista zatvorí zvere, podľa možnosti nimi poriadne tresne. A šofér už nevystúpi, ale vypadne. Ešte lepšie, ked sedí hodne hlboko, má nízko volant, prípadne je tlstejší - to si musí pomáhať aj rukou, chytí sa za A-stĺpik...

Už ma niekoľkokrát šoféri naháňali - aj na aute, aj peši. Nemali šancu. Samozrejme, v meste. Na otvorenom priestore, široko-ďaleko len cesta a pole - to radšej neskúšajte.
Raz som si odskúšal aj to zatvorenie dverí - mimoriadne účinné. Skúste si situáciu predstaviť zo strany šoféra, keď budete vystupovať z auta, že vám niekto tresne dverami. Zistíte, že vystupujúci z auta je v tom momente úplne bezbranný, nemá účinnú obranu.

Joli - párkrát som už aj treskol po zrkadle, ale ešte som ho nikdy neodrazil... Asi slabo udieram... Ale zato som to videl urobiť policajta - motorkára. Ako sa potom pochválil, tak si dáva do ľavej rukavice kus pásového železa, aby ho ruka nebolela.

A doporučujem po akomkoľvek konflikte, najmä po tých víťazných, odložiť oblečenie, čo ste mali na sebe, najmenej na rok hlboko do skrine. Pre istotu, že sa s ním stretnete ešte raz.
24.02.2012 - 22:25:51
00
...Blavák....
25.02.2012 - 08:19:03
00
noo pekny navod ako nato :), u nas ohrozuju vodici slabsich clenov premavky prevazne za jazdy cize nemozes odpovedat nijak inak nez sprskou sprostych slov alebo iba kverom :D
25.02.2012 - 08:37:04
00
noo pekny navod ako nato :), u nas ohrozuju vodici slabsich clenov premavky prevazne za jazdy cize nemozes odpovedat nijak inak nez sprskou sprostych slov alebo iba kverom :D

Už ani tie nádavky sa neoplatia(raz sme išli s kamarátom po ceste vedla seba a "pán vodič" začal trúbiť ako debil popri tom mohol prejsť porpi nás aj kamion...a tak sme trochu naňho ponadávali a on zastal rozbehol sa za nami a čo nevidím vzadu za tričkom ?kvero) takže už ani tá spŕška slov sa neoplatí v denšnej dobe už fakt iba to kvero .. :S :D
25.02.2012 - 11:19:19
00
no ved ked zbran daju hocikomu..., neviem naco by vobec mal niekto mat zbran, tym ze to dovolili tak normalny ludia ju nemaju a maju ju len hentaki magori hmmm
25.02.2012 - 11:22:33
00
Lukas-zv

Jo, dvaja vedľa seba idúci a debatujúci cyklisti je pre šoférov lahôdka. Takých mám "rád" aj ja :tmi: .
25.02.2012 - 12:37:07
00
A JE TO TU:
http://triathlon.sk/index.php/component/content/article/53-aktualne-dianie/2420-nehoda-viceprezidenta-

i ked nie bajk...ale aj tak..
25.02.2012 - 14:07:46
00
no toto tiež nie je o nič pozitívnejšie...

http://nitra.sme.sk/c/6274610/opity-vodic-zrazil-dvoch-mladych-ludi-pred-skolou-neprezili.html
25.02.2012 - 17:37:49
00
kokos byt polisom tak ho tam dorazim lebo ziaden sud mu nevymera primerany trest ...
25.02.2012 - 17:55:16
00


no tomuto jedine kreslo, aj to je asi malo. a tomu druhemu minimalne dozivotne zobrat vodicak a par rokov za mreze. nech si uz kua konecne zapamataju ze ked pije nema sadat za volant
25.02.2012 - 18:30:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up