http://www.mojevideo.sk/video/2272f/cyklista_vs_kamion_(rusko).html
29.01.2015 - 15:02:25
00
na youtube je tych videi viac.... podla mna dobry napad ako vychovavat vodicov :) http://minikiwi.refresher.sk/612-Bezohladni-ruski-vodici-jazdiaci-na-chodnikoch-odchadzaju-s-nalepkou-na-celnom-skle-Ludia-taketo-riesenie-vitaju
08.02.2015 - 22:56:01
02
Videjka tej ruskej bandy su ucelovo zostrihane. VIdel som niekolko videi s pohladom z druhej strany celneho skla a to ich vystrajanie teda vyzeralo hoooodne inak...
Uz len to, ze posielaju mlade dievcata s nalepkami a ked sa sofer rozhodne situaciu riesit, tak sa vyroja piati svalnati a idu akoze dievca branit. Cista provokacia.
09.02.2015 - 10:32:13
00
ty svalnaty predsa stoja pred autom...

cista provokacia??a v com?? odkedy mozu auta jazdit po chodniku??
nepoviem kebyze to robia na ceste ale toto sa deje na CHODNIKU...
09.02.2015 - 11:45:37
00
vidim ze aj tu cu vodici co maju na haku jazdit popripade parkovat na chodniku. take auta by som podpaloval...
09.02.2015 - 13:18:16
03
Takze nabuduce ti mozem hodit do kolesa papek, ked pojdes bajkom po chodniku? Alebo ti postriekat sprejom prilbu?
Alebo mozem natahovat draty a rozhadzovat klince po lese?

Alebo schvalujes to, ze sa vodicom hadzu na kapotu, olepuju im auta, striekaju do oci slzak?
https://www.youtube.com/watch?v=QePEBGpSqR0&feature=player_detailpage#t=1858

A neriesia len jazdicov po chodniku. S oblubou sa hraju na parkovaciu policiu a znemoznuju odjazd autam, ktore su zle zaparkovane. Ale na ceste !!! Toto sa nerobi ani u nas - ak tvoris prekazku cestnej premavke, tak ti papucu nedaju. Aby si neblokoval este dlhsie !
V poslednej dobe, uz ale pouzivaju nalepky co idu dole a robia show pre divakov s opakovanym lepenim, predtym mali nalepky trhacie, ktore si proste dole hned nedal. A to uz je poskodzovanie cudzej veci s paragrafom, ktory plati aj v takom uzbekistane, akym je rusko.

PS: nijako neobhajujem tych, co porusuju predpisy bezohladnou jazdou alebo parkovanim. Ale nemozes sa hrat na samozvane represivne zlozky. Tak ako ja neskriabem klucom blbcom co zle parkuju, ako nevytlacam z cesty vybrzdovacov a nestrielam po chodcoch, co chodia cez cestu mimo prechodu...
09.02.2015 - 14:26:18
00
hovori sa im skupina LGBTI. Dofrasa a už tu máme tému na 3 strany :D :D
09.02.2015 - 14:49:13
00
Takze nabuduce ti mozem hodit do kolesa papek, ked pojdes bajkom po chodniku? Alebo ti postriekat sprejom prilbu?
Alebo mozem natahovat draty a rozhadzovat klince po lese?

Alebo schvalujes to, ze sa vodicom hadzu na kapotu, olepuju im auta, striekaju do oci slzak?
https://www.youtube.com/watch?v=QePEBGpSqR0&feature=player_detailpage#t=1858

A neriesia len jazdicov po chodniku. S oblubou sa hraju na parkovaciu policiu a znemoznuju odjazd autam, ktore su zle zaparkovane. Ale na ceste !!! Toto sa nerobi ani u nas - ak tvoris prekazku cestnej premavke, tak ti papucu nedaju. Aby si neblokoval este dlhsie !
V poslednej dobe, uz ale pouzivaju nalepky co idu dole a robia show pre divakov s opakovanym lepenim, predtym mali nalepky trhacie, ktore si proste dole hned nedal. A to uz je poskodzovanie cudzej veci s paragrafom, ktory plati aj v takom uzbekistane, akym je rusko.

PS: nijako neobhajujem tych, co porusuju predpisy bezohladnou jazdou alebo parkovanim. Ale nemozes sa hrat na samozvane represivne zlozky. Tak ako ja neskriabem klucom blbcom co zle parkuju, ako nevytlacam z cesty vybrzdovacov a nestrielam po chodcoch, co chodia cez cestu mimo prechodu...



poskodzovanie cudzej veci?? a ako tu vec tou nalepkou poskodim? :D
mysism si ze lepenie nalepky na celne sklo je adekvatny sposob na vychovu vodicov jazdiacich po chodnikoch ;)



btw nech na to video kukam ako chcem... nalepka sla strhnut dole uplne bez problemov.... chalan z auta na nich zautocil a este slecne aj znicil kameru....slzak bol len obrannym prostriedkom.....

vysvetli mi preco sa snazis obhajovat niekoho kto porusuje zakon jazdou po chodniku(zaroven tym ohrozuje chodcov) a este je agresivny a utoci na ludi ktory ho chcu zastavit....ak si kuknes tie videa ktore som sem postol chalani sa najskor vzdy slusne prihovoria a vo vela pripadoch to aj zafunguje a vodic bez problemov odcuva naspet na cestu :)
09.02.2015 - 15:10:27
01
Daj mi miesto, kde parkujes, pridem ti olepit auto. Snad sa nebudes citit poskodeny... Ved to predsa ide dole. Alebo ti polejem fasadu olejom. Ved to predsa tiez ide poumyvat...
Pozri si aj viac ich videi. Ako som pisal, pouzivaju aj nalepky, co nejdu dole. Slusne prihovorenie je jedna vec. Druha je blokovanie prejazdu, de jure obmedzovanie osobnej slobody. A keby mne auto obostupilo 10 chlapikov, co mi lezu na kapotu a znemoznuju vyhlad z vozidla, tak dupnem na plyn a zdrham.
Dalej - blokuju auta na CESTE. Na toto neexistuje ziadny argument, preco to robit. Ako chodca ich to nijako neobmedzuje!!!
Dalej - blokuju aj auta, ktore chcu evidentne zist z chodnika na cestu a VYHNUT sa konfliktu.
Nieco o OBRANE slzakom mi nekecaj. Keby mali pocit ohrozenia, mali z miesta odist a nie lietat okolo "agresora" ako vcelicky s kamerami a fotkami v rukach. Alebo ked na teba niekto vytiahne kudlu, tak vytiahnes mobil a zacnes si ho nakrucat? Alebo radsej zdrhas.

Ako som pisal - neobhajujem, citujem sam seba: "PS: nijako neobhajujem tych, co porusuju predpisy bezohladnou jazdou alebo parkovanim. "
Tak mi netlac do ust nieco, co sam negujem !
Ale zaroven nebudem tlieskat niekomu, kto sa samozval na riesenie problemov tak, ze ich ide riesit stylom hrube vrece-hruba zaplata. Toto nikam nevedie. Akurat tak k takymto diskusiam a zvysovaniu ich sledovanosti na jutube, co je IMHO aj hlavny ciel ich konania. Netreba si proste mylit demokraciu s libertarianstvom. Lebo jeho druhym synonymom je anarchia...

PS; videa som si kukol, svojho casu som ich napozeral niekolko (desiatok) hodin ako pozadie popri robote. Na zaklade jedneho videa si mozno obraz nevytvoris dokonale, ake je to cele marketingovo premyslene divadlo.
09.02.2015 - 15:26:45
00
axel pisem ze auto nema co na chodniku robit. to len u nas mozeme mat drblu legislativu ze treba nechat meter na chodniku. potom to tak vypada. a neporovnavaj bicykel s autom na chodniku.
09.02.2015 - 15:27:27
02
A ja pisem nieco ine? Ale zaroven pisem, ze sposob ich riesenia je proste nevhodny. A navyse neriesia len chodnikarov, ale aj nespravnych parkovacov. A s tym proste nejde suhlasit...
09.02.2015 - 15:35:34
00
ich videi mam napozeranych docela dost... niekolko hodin zaznamov :)

co je na tom nevhodne?? stoja na chodniku? stoja? a ver tomu ze kebyze ides po chodniku autom tak ti neuhnem ani za boha &
citujem ta "Druha je blokovanie prejazdu, de jure obmedzovanie osobnej slobody" ake obmedzovanie osobnej slobody?? ty nemas co na chodniku s autom robit takze o blokovanie prejazdu ani obmedzovanie osobnej slobody sa nejedna z ich strany.......

a ohladne tych nalepiek ten tvoj argument ze mi dojdes oblepit auto ved to nieje poskodzovanie je tiez uplne od veci preboha zapni rozum..

oni tie nalepky nelepia len tak hocikomu na auto ale len tomu kto porusuje zakon(konkretne pri jazde po chodniku LEN tym co sa NECHCU vratit spet... ak si vsimnes v tych videach ktore som vyssie linkol auta ktorych vodic zacne cuvat po upozorneni ze ide po chodniku odchadzaju bez nalepky ;)

zase ta citujem " A keby mne auto obostupilo 10 chlapikov, co mi lezu na kapotu a znemoznuju vyhlad z vozidla, tak dupnem na plyn a zdrham. " aj keby ich bolo na chodniku 50.... TY tam s autom nemas co hladat!!! a ak si vsimnes tak na kapotu sa zavesia len vodicom ktory to nechcu pochopit a silou mocou chcu cez ten chodnik prejst(aj ked im pred autom stoja chodci) co je priame ohrozenie toho chodca pretoze sa to deje na chodniku!!!!

neplet sem do toho to co robia inde... mna zaujali cisto chodnikove situacie a len tie riesim...

ich riesenie tychto situacii mi pride naozaj podarene :) pretoze auto ti nijako neposkodia( odstranenie tej trhacej nalepky ti zaberie max 10 minut a mas ju dole ;) ale zaroven je to dostatocne otravne na to aby to ten vodic uz nezopakoval ;)

ocividne tam ty vodici jazdia po tych chodnikoch pravidelne a vo velkych poctoch (to je z videa jasne) a ked uz si chodci proste nevedia dat rady prisli na takyto sposob :) (v tych videach sa niekolko krat vyskytol okoloiduci ktory im dal za pravdu ;)
09.02.2015 - 15:46:51
00
NEMOZES nikoho nutit jazdit NAZAD po chodniku. Proti comu potom akoze bojuju? Proti jazde po chodniku tym, ze na zjazde z chodnika niekoho nutia ist po chodniku nazad? Tym sposobuju este rizikovejsie situacie.
Cize ak ta zablokujem pri jazde a branim ti v pokracovani, tak nic nepacham? Teba je sumafuk, kde ja jazdim. Az porusujem zakon, mas pravo to tak maximalne nahlasit. Ale nemozes mi branit niekam ist. V takom pripade by bolo akoze legitimne aj blokovanie laveho pruhu iduc maximalnou povolenou. Alebo vypustanie vzduchu autam parkujucim v zakaze.
A nelepia nalepky len tym, co sa nechcu vratit nazad. Lepia ich aj tym, co chcu ist nazad na cestu, lebo odmietaju cuvat po chodniku. A takisto aj tym, co len stoja na ceste a nikam nejdu ani nikoho neohrozuju. A ked ostranenie trva len 10 minut, tak vlastne na 10 minut blokuju premavku, chodnik, whatewer a sposobuju este nebezpecnejsie situacie tym, ze dane auto sa nemoze z miesta pohnut, kedze mu prelepia okno.
Znova si interpretacne mimo, to ze ja nemam na chodniku co robit, neznamena, ze mi moze niekto skakat na auto a branit v jazde.
Az si si tie videa napozeral, tak vies, ze skacu ludom na kapoty aj na cestach, ze policiu volaju zasadne az potom, ako vyvolaju konflikt. A takto vyvolany konflikt neriesia ustupom, ale hromadnym napadnutim. A tie rozbite kamery - ked by ti niekto pchal do ksichtu hnile vajce, tak tiez chnapes po tom vajci. Ked ti pchaju do ksichtu kameru, tak chniapes po kamere.
Riesim ich ako celok, nie to, ze si vyhliadnu nejaky flek, kde dochadza k notorickemu pachaniu priestupkov.

A ako bonus samozrejme odhliadam od faktu, ze sa jedna o odnoz politickej mladeznickej organizacie, ktorou si isty sovietsky politik buduje karieru u mladej generacie.
09.02.2015 - 16:26:36
00
Téma skúsenosti s vodičmi... Som si myslel, že so slovenskými... Alebo, že sa tu budú k ruskému videu vyjadrovať ľudia, ktorí to v Rusku skutočne zažili... Prďte na to...
09.02.2015 - 16:40:59
00
Preco by sme mali prdiet na to?
Ked typek obhajuje aj toto...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=uPSjlZJsJsg#t=83
09.02.2015 - 16:46:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up