Oblep ich nalepkami :D
09.02.2015 - 22:26:24
00
Ist na odborarsku demonstraciu je nalepka sama osebe...
09.02.2015 - 22:29:18
00
misopetrovic V BB parkujem na chodiniku, kedze ine miesto nie je. Ale nedovolil by som si vynucovat si pravo jazdy, ked tade ide chodec. Je to jeho chodnik a ja sa musim prisposobit - cize ist pomaly za ni,, ked sa vlecie ako slimak, alebo odstupit, ked ide a nechciet aby musle kluckovat pomedzi odstavene auta a mna :))

A tie videa? Jedna vec je parkovat na chodniku, ked nie su parkovacie miesta a ine je umyselne jazdit chodnikmi aby obisli zapchy, takze s chlapcami suhlasim.
09.02.2015 - 23:34:48
02
V Sásovej nemáš kde zaparkovať? Býval som tam síce len dva roky, ale nebol problém, na chodníku som nikdy nestál....
09.02.2015 - 23:42:45
00
misopetrovic V BB parkujem na chodiniku, kedze ine miesto nie je. Ale nedovolil by som si vynucovat si pravo jazdy, ked tade ide chodec. Je to jeho chodnik a ja sa musim prisposobit - cize ist pomaly za ni,, ked sa vlecie ako slimak, alebo odstupit, ked ide a nechciet aby musle kluckovat pomedzi odstavene auta a mna :))

A tie videa? Jedna vec je parkovat na chodniku, ked nie su parkovacie miesta a ine je umyselne jazdit chodnikmi aby obisli zapchy, takze s chlapcami suhlasim.


randy presne o tom hovorim oni umyselne jazdia po chodniku a to normalne nieje :) ale axel to odmieta pochopit :D
10.02.2015 - 01:03:59
00
ale on to chápe že jazdia po chodníku a prečo a že by nemali omg.. on nesúhlasí s riešením samozvaných prítrtkov! keď máš pocit že sa pácha priestupok zavolaj policajtov, tí keď ich čapnú na tom chodníku majú pokutu a dovidenia..
keď chcem ochrániť chodcov tak sa postavím na začiatok tej pasáže aby tých chodcov vôbec neohrozovali a nie doprostred aby to bolo efektné na kamere (čím ich nechám ohroziť chodcov od vlezenia na chodník po úsek kde ich zastavím a ešte viac tých istých chodcov ohrozím keď musia cúvať)..

ale kludne môžme vyhlásiť akciu misopertovic vs zákony, vyhlášky a pravidlá a za každý jeden prehrešok budeš aktivistami nejako odmenený.. lebo títo aktivisti súhlasia so všetkým len kým sa to netýka ich :D
10.02.2015 - 06:59:11
04
Mam dojem ze chalani tie nalepky lepia hlavne preto ze policajti su v rusku bezmocny (vlastna skusenost nie len v rusku) a ked nie, tak podplateny a ustrachany pred durakmi za volantom co si myslia ze su pan boh.. nic nevyriesia a tak aktivisti beru spravodlivost do vlasnych ruk aj ked niekedy to uz hranici z normalnostov; skor pochvalim sa videom aha co som dokazal.. Nazgul v sasovej je to vecny problem hlavne ked chces parkovat v neskorsich hod. ked su uz vsetci z prace doma.. ;-) ale to je asi vsade..
10.02.2015 - 07:40:19
01
Keď chrapúň bojuje proti chrapúnstvu, ešte stále je chrapúň.
10.02.2015 - 07:45:15
00
viperkiler a kolko bezkrkých z ktorých by mali policajti strach je na tých videách? ani jeden, lebo z nich majú strach aj hentí aktivisti.. leštia si ego na ostatných vodičoch ktorých aj polícia s kludom a rada zinkasuje, presne ako u nás :)
btw keď je tam problém s autami stačí inštalovať stĺpiky :) tak ako na mnohých miestach v BA kde bol problém s vjazdom a parkovaním áut..
10.02.2015 - 07:52:23
01
[quote=""]
keď chcem ochrániť chodcov tak sa postavím na začiatok tej pasáže aby tých chodcov vôbec neohrozovali a nie doprostred aby to bolo efektné na kamere (čím ich nechám ohroziť chodcov od vlezenia na chodník po úsek kde ich zastavím a ešte viac tých istých chodcov ohrozím keď musia cúvať)..
/quote]

Oni stoja vzdy zasadne az na konci chodnika, tri metre pred vjazdom na cestu, aby musel polovodic cuvat kompletne cely chodnik. Zdravy rozum a aj psychologia mi hovoria, ze nebudem cuvat 200metrov casto potme, ked mam ciel v podobe volnej cesty 2 metre pred sebou a jedina prekazka je banda posukov, co sa mi hadze na kapotu.
Keby to robili na zaciatku chodnika a proste blokovali vjazdy na chodniky, teoreticky nemam ani krive slovo na nich. Ale nie, oni sa postavia na absolutny koniec chodnika.
A potom mi tu bude este jeden dopravny teoretik hovorit, ze prirodzena reakcia cloveka, ktoreho ide zrazit auto, je vyskocit mu na kapotu. A tutok ten chudak si na tu kapotu sadne s rukami vo vreckach, lebo on ma pravo byt na chodniku :-D
https://www.youtube.com/watch?v=Q-KPCY7jgbA&feature=player_detailpage#t=133
10.02.2015 - 08:23:54
00
X31MCB - Laptop, mobile phone and headphones whilst driving - Queen's Road, Aberdeen thumb_up0thumb_down
10.02.2015 - 08:29:58
00
Aj Amerika má svojich polovodičov. Tí chodci na prechode a ten cyklista, to bolo dosť tesné. Už som ich videl prevalcovaných.

2014's Worst Red-Light Runners thumb_up0thumb_down
10.02.2015 - 08:50:19
00
viperkiler a kolko bezkrkých z ktorých by mali policajti strach je na tých videách? ani jeden, lebo z nich majú strach aj hentí aktivisti.. leštia si ego na ostatných vodičoch ktorých aj polícia s kludom a rada zinkasuje, presne ako u nás :)
.


nemas celkom pravdu kukni si tie videa par krat tam na nich vytiahli zbran....a aj tak tomu clovekovi neuhli :)
10.02.2015 - 10:45:40
01
sa preber z akčných amerických filmov :) ludia ktorých sa aj policajti boja na teba zbraň nevytiahnu..
dajaký flusbrok vytiahne akurát tak tajtrlík ktorý si potrebuje dačo dokazovať ale gule na výstrel nemá..
10.02.2015 - 11:06:01
01
Ja sa nehadam, bol si niekedy v Moskve ? skus ist ! nie len do hotela a na par vychitenych turistickych miest.. cez den sa tam budes bat aby si niekam nedajboze nezabludil; v takom meste by si po zotmeni ani nos spod periny nevystrcil tomu ver ! By si sa velmi cudoval, to je realita nie filmy..
10.02.2015 - 14:02:31
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up