K tomu videu s brzdením už neviem ako som sa dostal ale tuším že v popise bolo že vodič SUV nepustil druhého vodiča zaradiť sa z pripájacieho pruhu.
18.03.2015 - 17:52:43
00
To že niektorý vodiči sú kkti to už vieme ,ale ak sa pridajú psíčkari a ich miláčkovia bez náhubku a vodítka to už hej. Dnešné stretko na polnej ceste s rotvajlerom bola sila :sweat: a jeho gazda sto metrov od neho zbledol viac jak ja :punch:
18.03.2015 - 18:56:30
01
tu je kompilácia tiež pekných bláznov, je tam aj pár situácií s vybrzdením, najmä tá jedna na diaľnici je zaujímavá
idiots on the steering wheel thumb_up0thumb_down
18.03.2015 - 19:46:09
01
Dnes rano sa mi stala zaujimava vec :D isiel som busom do roboty po Sancovej smer Trnavske myto a na krizovatke s Karpatskou sa presne na semafore zrazili 3 auta, tak som to zavolal do Zelenej vlny a za 10 minut mi typek vola, ze nic tam nie je, ze oni maju nejakych ludi, co jazdia autom po BA a sleduju tieto veci. Tak reku, ze ja som si to nevymyslel :D
A co to bolo dnes podvecer v BA, to nechapem...vsade zapchy, ale totalne vsade.
18.03.2015 - 23:20:17
00
ja som parkrat volal do fanradia a ked som zistil ze nahlasil som vec a oni ju hlasili nie v najblizsom ale az o hodinu v hlaseni, povedal som si dost.... aj ked je to bezplatne.... aby to tam niekto nahral a potom pustal podla potreby..... nech idu do p...
dnes ma BA tiez zarazila..... nechodim sem casto ale na fajront niektore ulice, inak zapchate boli ok a ine masaker...... a dialnica na Senec, 16:50 nikde ani naznak zapchy ....nic..... hmmm
18.03.2015 - 23:27:40
00
Radio expres je to iste. Nahlsiš hliadku a za hodinu ju dali do sprav. Prvy a posledny krat som nahlasoval.
18.03.2015 - 23:30:54
00
ja nahlasovanie riesim cez Waze :-D hlavne ked vidim zelenych niekde merat to zastavim aj na biku a otagujem :-D
18.03.2015 - 23:33:33
03
hliadky a radary je ine..... aj "pomahat a chranit" vedia ze ich nahlasuju a presuvaju sa kazdu chvilku inam...... ja som myslel na vaznejsie buracky a nahodne vazne obmedzenia....
18.03.2015 - 23:33:57
00
Nj, stane sa jedna vacsia nehoda na D1 pri letisku a cela BA je hore nohami. Este to je umocnene tym, ze o tej nehode hned vsetci vedia a usiluju sa ist alternativnymi trasami ktore im poradi Waze a nasledne su upchate aj tieto.
19.03.2015 - 00:56:54
00
Ja sa opäť prihovorím za ten WAZE. Nahlásenie udalosti je bezproblémové a spomalené úseky zobrazuje aj na základe rýchlosti prejazdu. Deje sa to v reálnom čase. Bežne sa mi stalo, že som klikol na hlášku radaru, keď ešte rozbaľovali trojnožku a výstraha bola v mape skôr ako odmerali prvé auto.
19.03.2015 - 05:56:14
01
s nahlasovaním na linky mám podobnú skúsenosť.. ťukanec na dialnici predomnou, autá odstavujú v neexistujúcom odstavnom pruhu na našej trojprúdovej dialnici pred BA, volám do rádia cca 8:10? 8:30 dopravné správy - nič, až o 9tej.. to už skoro ani nemá význam, dovtedy sa aj upracú alebo je tam hliadka s majákom..
19.03.2015 - 07:25:12
00
pred pár rokmi, keď som chodil do žiliny do školy, to boli ešte časy keď diaľnica končila pred PB a nebol hotový ani ten úsek z PB do ZA, tak to tam býval dosť dopravný masaker, tak som mal nastavené autorádio aby mi prerušilo hudbu dopravným servisom z 95% boli tie hlásenia mimo, všetko pozadu tak ako popisujete, tak som jedného dňa tú funkciu vypol a viac nikdy nezapol, pretože je to totálne zbytočné.
19.03.2015 - 07:52:49
00
a tak občas sa zadarí, hlavne keď sa niekde prekotí kamión alebo podobne a je uzavretý úsek a odkláňajú to niekam inam, to väčšinou platí niekoľko hodín.. alebo aj v zime keď je nejaká hromadná, alebo šmyknúté niečo krížom..
19.03.2015 - 08:29:32
00
ja nahlasovanie riesim cez Waze :-D hlavne ked vidim zelenych niekde merat to zastavim aj na biku a otagujem :-D

Radio expres je to iste. Nahlsiš hliadku a za hodinu ju dali do sprav. Prvy a posledny krat som nahlasoval.

Čo tak zavolať, že tam a tam je napr. 70ka, spomaľte, jazdite opatrne... a nie až keď sa tam postavia policajti s radarom?
19.03.2015 - 08:38:30
00
s nahlasovaním na linky mám podobnú skúsenosť.. ťukanec na dialnici predomnou, autá odstavujú v neexistujúcom odstavnom pruhu na našej trojprúdovej dialnici pred BA, volám do rádia cca 8:10? 8:30 dopravné správy - nič, až o 9tej.. to už skoro ani nemá význam, dovtedy sa aj upracú alebo je tam hliadka s majákom..

ja mám práveže opačnú skúsenosť - nahlásil som ťukanec a vzápätí, cca do 5 min to dali v mimoriadnej zelenej vlne.
Ono je to aj o tom, že zrejme čakajú na nejaké overovacie správy, aby to nebolo len na základe jedného telefonátu. Napr. zelená vlna na sro to mala kedysi aj cez zaregistrovaných - tí potom zrejme boli braný automaticky ako seriózny. Plus viem, že používaju svoju aplikáciu a aj waze. Ale verím, že ak im zavolá niekto neznámy, tak si radšej počkajú, aj za cenu neaktuálnosti, či to niekto potvrdí..
19.03.2015 - 09:22:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up