To je tak, keď v dedine namontujú semafor... A potom tá hrúza, keď prídu do Bratislavy, kde je semafor pomaly na každej križovatke!


Zbytočne blbé reči pán z veľkomesta... O Zvolenčanoch sa síce ešte za socializmu viedli vtipy, že značka ZV znamená zlý vodič, ale Lučenecká cesta je súčasťou hlavného ťahu BA - KE, takže pokojne to mohli byť Bratislavčania :-)
24.03.2015 - 10:41:28
00
zvolenčan v klobúku ... :)
24.03.2015 - 10:55:33
00
Lučenecká cesta je súčasťou hlavného ťahu BA - KE, takže pokojne to mohli byť Bratislavčania :-)

To je fakt, hocikto moze byt slepy. Ale ti tupci, ktori rozhodli o vypnuti semaforov z policie a samospravy, su miestni. Namiesto toho, aby pri takejto vyznamnej zmene v organizacii dopravy spravili primerane opatrenia upozornujuce na zmenu, ju radsej zrusia...

Stacilo by na par tyzdnov viditelne postavit hliadky s radarmi na oba smery + umiestnit docasne dopravne znacenie s blikajucim oranzovym vystraznym svetlom (taketo) + 200 a 100 metrov pred krizovatku nalepit na vozovku seriu priecnych akustickych pasov, ktorych prejazd kazdeho preberie zo stavania vzdusnych zamkov, a hned by vsetci registrovali, ze tam su semafory. Ale nie, radsej nechajme povodny stav a obyvatelia z tej casti ZV nech sa dalej trapia.

Dakujem pekne za takych "kompetentnych" ludi. A ten Peter Kosik je najlepsi priklad alibizmu - urcite to nasluboval ludom aby ho zvolili do zastupitelstva, potom akoze skusil a nevyslo. Urobil "vsetko", co mohol...

P.S. Normalne by som zda sa mohol ist robit do ZV dopravneho inziniera ked za 5 minut vymyslim riesenie, na ktore miestna policia a zastupitelstvo zjavne nestacia. Smutne...
24.03.2015 - 11:10:17
03
nekupuj tie velke auta inak to nebudes mat kde zaparkovat :)

Prílohy:

xp1.jpg
xp1.jpg 269.12 KiB thumb_up0thumb_down

xp2.jpg
xp2.jpg 230.3 KiB thumb_up0thumb_down

24.03.2015 - 11:15:46
00
Vážená Pani v striebornej Audi A1 BL-706-IM. Možno nečítate toto fórum, no vedzte, že jazdíte s úplne prádznou pravou prednou pneumatikou. Za chvíľu vám ráfik prereže gumu a keď ste doteraz nič nepostrehli, ten rachot vás určite preberie...
24.03.2015 - 11:22:25
00
Jezus: Bez debaty... Toto bola jasná chyba (a hlavne prejav totálnej neschopnosti) polície...
24.03.2015 - 11:24:28
00
Stacilo by na par tyzdnov viditelne postavit hliadky s radarmi na oba smery + umiestnit docasne dopravne znacenie s blikajucim oranzovym vystraznym svetlom

veď v článku píšu že dohliadali 3 policajti, neviem či boli skovaní alebo čo.. normálne by som tam šupol hliadku, vyberal pokuty a dovidenia.. za pár dní by si zapamätali všetci že tam je semafór, keď prejazdia cez križovatku celú výplatu.. inak sa nedá získať pozornosť a akékolvek jazdenie "po pamäti" kde si človek nevšíma značenie je cesta jedným kolesom v prúsere
24.03.2015 - 13:03:36
00
Ja sa divím, že si odstavili takú ryžu na pokuty. Veď keď nesplnia 800,- EUR normu na dvojčlennú hliadku, tak im strhnú jeden bodík zo 60 na mesiac. A potom budú menšie mesačné odmeny. Tu by boli na nejaký čas zahojený. Radosť tam chodiť.
Štátny rozpočet počíta s konkrétnou sumou akú treba naplniť na výbere pokút. Nech sa tu nikto na MVSR netvári, že niečo také neexistuje. A že neexistujú aj nariadenia veliteľov, ktorý takto motivujú svojich podriadených k výberu pokút.
24.03.2015 - 13:19:41
00
Zase, policajtom sa nečuduj. Vybrané pokuty sú príjmom štátneho rozpočtu. Avšak koľko šoférov zaplatí pokutu na mieste výmenou za bločky? A čo tie pokuty, ktoré idú cez správne konanie? To sa musí poslať vinníkovi oznámenie o začatí správneho konania, pozvánka na správne konanie, ak sa nezúčastní tak aj rozhodnutie v správnom konaní. Všetko v obálke s doručenkou a do vlastných rúk. Pokuty idú do štátneho rozpočtu, ale poštovné, papier, tonery, obálky platia zo svojho rozpočtu, ktorý sa im každý rok zmenšuje. A to ešte ak vodič nezaplatí, tak treba celú vec zdokumentovať (urobiť kópie) a poslať exekútorovi. Exekútor si väčšinou na svoje príde, aj štátny rozpočet, avšak rozpočet polície obíde nasucho... Takže nadriadení nie sú nadšení horlivcami a snažia sa ich mierniť.
24.03.2015 - 21:30:49
00
Veď to, že z tých pokút na kvalitné dovybavenie policajtov rezort vnútra veľa neuvidí.
24.03.2015 - 22:11:53
00
Zbytočne blbé reči pán z veľkomesta... ...ale Lučenecká cesta je súčasťou hlavného ťahu BA - KE, takže pokojne to mohli byť Bratislavčania :-)


Toto sa vzdy paci. Vacsinou to skonci tym, ze BA nevedia jazdit, lebo ked v piatok vecer smeruju do KE, jazdia ako prasce. Co by Bratislavcan robil na ceste do Kosic, ha ? :-))
24.03.2015 - 22:16:43
01
Isiel na vikend do tatier? :-D
24.03.2015 - 22:22:35
00
Stalo sa už niekomu z vás, že pán inteligent v bavoráku spomalí, stiahne okno a vyhodí na vás zapálenú cigaretu? :fubar: :swear:
24.03.2015 - 22:49:56
00
Už ma nebavilo telefonovanie, tak som mestskej polícii poslal email (fotené mobilom):

Dobry Den,

Chcel by som upozornit na neakceptovatelnu situaciu pod mostom Apollo opakujucu sa denne.
Na urovni mosta su autobusove zastavky v oboch smeroch napajajuce sa na chodnik schodmi aj vytahmi, avsak auta parkujuce pred vytahmi a na chodniku znemoznuju ich vyuzitie. O matky s kocikmi ani nehovoriac. Chodnik je (aj podla zakona o cestnej premavke) oddeleny vyskovo a farebne oznaceny. V tomto pripade ho tvoria sive dlazdice...
Opakovane som na danu situaciu upozornoval telefonicky, ale od dispecera som dostal odpoved v zmysle "Vieme o tom" alebo "Posleme tam hliadku".
V prilohe posielam fotky zo vcera, kedy som spozoroval, ze autam parkujucim na chodniku na ulici Pribinova (od mosta Apollo smerom na Euroveu) boli nasadene zamky na kolasa, avsak pod mostom taketo parkovanie bolo tolerovane!
Prosim o pravidelne riesenie situacie!

Prílohy:

Apollo0324_146.jpg
Apollo0324_146.jpg 267.56 KiB thumb_up0thumb_down

Apollo0324_147.jpg
Apollo0324_147.jpg 211.67 KiB thumb_up0thumb_down

25.03.2015 - 05:54:14
05
Vazne si myslis, ze policajti vedia robit s pocitacmi?
25.03.2015 - 05:56:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up