Tiez pouzivam "suchu sprchu" a prezliekam sa. Mame v kancli viac bikerov takze nemame problemy. Mame proste vlastny smradocek :D horsie to bolo, ked som siel do skladu a sefka trvala na tom aby som si obul papuce :D
14.04.2015 - 17:45:35
00
Do prace mam vyse 10 km. Ak by som nemohol dochadzat na biku, radsej by som isiel peso alebo na korculiach ako MHDckou. Samozrejme, pokial by mi to pocasie dovolilo a mal by som dost casu.
14.04.2015 - 19:15:56
00
tak pozeram, ze tu uz su zrejme vsetci zaregistrovani na maj :-)
http://www.dopracenabicykli.eu/
14.04.2015 - 20:22:08
00
ked mam pravdu povedat, resp. napisat, u nas v robote nemame sprchu a neprezliekam sa, ani do pracovneho odevu, ani uniformy... pracujem v kancli, kolegovci zatial moc nepindaju na smrad a bezne prichadzam do kontaktu aj s ludmi na kadejakych poradach, ale mozno su len zdvorili :lol
mam tu skrinu s vecami, ktore si obmienam, ked idem do roboty autom, napr. ked prsi...
sprcha by sa veru zisla, najma v lete, nastastie nemam agresivny pot a povacsine rano sa tak clovek ani nespoti, aj ked si trosku nalozi...
vsetko sa da, ked sa chce :-)
a aby som moc od temy neodchadzal, skoro kazde rano sa "nastartujem" vdaka nejakemu polovodicovi a hned zrana som culi, plny energie do roboty :-)

Podobne to robim x-rokov. Mam vsak vyhodu, vlastnej kancelarie so skrinou s oblecenim. Nikoho tym aspon neotravujem. Oblecenie menim obdobne, ked idem autom. :-)
14.04.2015 - 22:01:17
00
hh ludia su dost zdvorili ale myslim ze by ta uz casom sprdli, kolega z ineho kanclu mal taky pondelkovy ritual nespecifikovany a bolo z neho proste citit, niekto mu nikdy nic nepovedal, prisiel manazer uz ani neviem preco a tak ho pred vsetkymi zosmiesnil(7ludi tam bolo v tej chvilke), ze odvetdy mozem povedat ani kolegyne tak moc nevonaju xD
ja osobne som sweaty guy, cize bez rannej sprchy v robote by som sa sam zo seba zblaznil ;)

k veci:
akurat ako vidim tu iniciativu do prace na biku tak mi je luto, ze akurat v tom obdobi som na lieceni kvoli zdvorilym a ohladuplnym jazdam BA vodicov a teraz nechcem vyvolat ziaden flame, ale aby ma v BA 2x v 2014 zosrotili CPckari je ozaj ironia
14.04.2015 - 22:16:22
00
https://www.facebook.com/video.php?v=958542284164047&fref=nf

Toto je z pekla stastie
14.04.2015 - 22:35:16
00
Davnejsie tu bola zalozena tema post843483.html, tak teda prispejem mojou odpovedou.

Zamestnavatel ma podporuje v tom, aby som chodil autom, no ja uspesne tomu odporujem. Mame podzemnu garaz aj pre bicykle, aj sprchy. Ked vsak idem miernym tempom, nemusim ich vyuzivat, neprezliekam sa. Zatial som nezaznamenal staznosti kvoli pachu, vyuzivam prirodnu klimaticaciu. :D

Prílohy:

TIMG_2104s.jpg
TIMG_2104s.jpg 924.56 KiB thumb_up0thumb_down

14.04.2015 - 22:54:57
03
akurat ako vidim tu iniciativu do prace na biku tak mi je luto, ze akurat v tom obdobi som na lieceni kvoli zdvorilym a ohladuplnym jazdam BA vodicov a teraz nechcem vyvolat ziaden flame, ale aby ma v BA 2x v 2014 zosrotili CPckari je ozaj ironia


dvakrat za rok ta v BA zrazilo auto? kludne napis, co sa stalo, ak mozes.
aspon vidno, preco tolko cyklistov jazdi po chodnikoch. ide tu o zdravie a o zivot.
14.04.2015 - 23:49:13
00
tak v skratke to rozpisem
najpr som dostal priucku ked som si dovolil jazdit po ceste v starom meste a ked som cakal na svetlach na zelenu ma zozadu nabrala pipina - vzadu osmicka a male odreniny na rukach, vyrazeny dych
som si povedal, zmenim trasu a zacal som chodit cez pesiu zonu, nasledkom coho som docasne nevedel chodit, este sa to riesi tak to je vsetko k tomu
ps: v oboch pripadoch som bol rad, ze mam na hlave priblu, v tom druhom obzvlast
15.04.2015 - 00:50:34
01
aha tak ked to bola pesia zona, tak tipujem ze ta nabrala nejaka zasobovacia dodavka. raz som cital, ze podobne tam zrazili jednu pani, tusim pri cuvani.
tak sa uzdrav a snad dostanes aj nejake odskodne.
15.04.2015 - 01:00:39
00
https://www.facebook.com/video.php?v=958542284164047&fref=nf

Toto je z pekla stastie

no tak tam by som s bikom nešiel ani náhodou, ale majú asi iné pravidlá .. a vôbec by som sa nekašlal so "smerovkou", hneď ako sa rozširoval pruh tak by som sa "tlačil" na krajnicu aby tam taká medzera nevznikla.. čur*k na kamióne ani netuší čo spravil predpokladám :@

každopádne čo ma zarazilo najviac je chumaj s kamerou :o tak kamoša mu zrámuje kamión a leží na 3 prúdovej (asi) dialnici a on miesto toho aby zahodil bike na kraj a utekal ho stiahnuť z cesty si ho tam šteluje aby sa mu náhodou neoškrel??? :tmi:
15.04.2015 - 06:35:35
01
Rad jazdievam na bicykli v dopravnych zapchach. Nie, ze by mi bolo prijemne kluckovanie medzi autami, ale robi mi radost, ked tym davam vodicom na javo, ze su aj rychlejsie sposoby prepravy a ze za dopravne zapchy zodpoveda niekto iny. Nech si to uz konecne uvedomia a sami podporia rozvoj cykloinfrastruktury. Takze robim cyklistike velmi dobru reklamu. :)
15.04.2015 - 20:04:28
03
Myslite ze je normalne ze za jazdu po chodniku na mierovej (ma cca 3m sirku, bol uplne prazdny) ma policajti na maskovanom golfe zacnu prenasledovat a skrizia mi chodnik asi 5 metrov pred bajkom a snazia sa ma tak zastavit? Proste isli chvilu vedla mna, potom sa vzdialili o nejakych 10 az 15m a zrazu bez akehokolvek varovania strihli autom krizom cez chodnik a zastavili tesne pri plote tak aby ma odrezali.
15.04.2015 - 20:29:27
00
Ako inak cyklistu nechytia. Vies ako sa hovori, kto chce psa bit, palicu si najde. Dostal si pokutu alebo co?

Dnes v KE mestski policajti mali odparkovane bicykle na chodniku a zastavovali auta co sli na zakaz vjazdu :D
15.04.2015 - 20:33:48
01
Nedostal som nic lebo inteligenti zablokovali chodnik az tesne za odbockou na nejake parkovisko s rampou cize som intuitivne zatocil a tvaril sa ze sa ze som si ich ani nevsimol :D periferne som len videl ako vystupuju z auta a nechapu kde som zmizol
15.04.2015 - 20:37:04
022

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up