http://kosice.korzar.sme.sk/c/7955244/znama-kosicka-lekarka-zomrela-po-nehode-na-motocykli.html?ref=cl
09.08.2015 - 16:35:26
00
sa mi paci ako taketo spravy vzdy vyzneju ze jezis aka tragedia, aka to bola dobra osoba atd. a potom niekde inde spomenu ze isla 150, pripadne to pre istotu ani nenapisu ...
09.08.2015 - 16:46:09
01
odpocivaj v pokoji, Maryna :(
09.08.2015 - 16:51:04
00
Dnes ma na výjazde zostrelil s cesty magor obiehajúci druhé auto ked som bol v protismere. Stalo sa mi to už viackrát, ale toto bola asi najhoršia situácia čo jazdím. Musel som do "škarpy" síce som spadol, ale nič vážne sa mi nestalo iba oškreté koleno-nestačil som sa ani vypnúť.
Najsmutnejšie je na tom to, že bola to kolona asi 5aut ale nikto nezastavil ako som ležal v járku a neopýtal sa či sa mi niečo stalo či nepotrebujem pomoc. Všetci zdúchli a tvárili sa že nič nevideli. Hýeny sku-vené.
11.08.2015 - 20:30:47
05
to mas stastie ze si ho zbadal skor nez bol pri tebe a tak si mohol uhnut.
mne takto minule zrazu oproti vybehol tiez, a keby som bol od krajnice dalej tak je po mne.

v USA sa zas mladi zasrani bavia tak, ze z aut pri predbiehani hadzu tehly na cyklistov
http://minnesota.cbslocal.com/2015/08/09/answers-tough-to-find-after-cyclist-hit-by-chunk-of-concrete/
11.08.2015 - 20:40:26
00
iny brutal
http://www.liveleak.com/view?i=199_1439203525
12.08.2015 - 00:38:57
00
Dnes ma na výjazde zostrelil s cesty magor obiehajúci druhé auto ked som bol v protismere. Stalo sa mi to už viackrát, ale toto bola asi najhoršia situácia čo jazdím. Musel som do "škarpy" síce som spadol, ale nič vážne sa mi nestalo iba oškreté koleno-nestačil som sa ani vypnúť.
Najsmutnejšie je na tom to, že bola to kolona asi 5aut ale nikto nezastavil ako som ležal v járku a neopýtal sa či sa mi niečo stalo či nepotrebujem pomoc. Všetci zdúchli a tvárili sa že nič nevideli. Hýeny sku-vené.

. Nechceš prejsť na MTB?
12.08.2015 - 17:20:41
00
Luki neprovokuj a radšej si hlídaj km v podpise :P ;)
12.08.2015 - 18:00:28
00
S poľskými vodičmi som mal doteraz dobré skúsenosti, avšak po včerajšom výjazde som môj názor na nich úplne zmenil a Poľsku sa už radšej budem oblúkom vyhýbať. Veď načo tam pôjdem keď ma tam očividne nechcú... Najprv po mne začal nejaký poľský keket bezdôvodne trúbiť a hneď na to odbočil do protismeru, kde na jeho nešťastie išli akurát policajti :rofl: Tí mu dúfam dali aj za mňa. To by som ešte rozdýchal, ale pár minút potom po mne začali trúbiť a vulgárne mi nadávať traja Poliaci z dodávky. Opäť úplne bezdôvodne :@ Asi sa im nepáčilo, že idem po ceste, keď vedľa je chodník pre cyklistov. Na ceste však zákaz bicyklom nebol, to som si potom potvrdil aj u policajtov. No a o ďalších pár minút došlo aj k tretiemu incidentu. Poľská vodička mi na kruháči nedala prednosť a vletela predo mňa akoby som tam nebol. Chvalabohu som sa jej stačil vyhnúť, avšak za cenu pádu ;( Najviac ma nasralo to, že si pokojne pokračovala ďalej. Chlapík z druhého auta za ňou slušne pristavil, síce zbytočne, ale aspoň sa tu vidí rozdiel medzi "vodičom" a vodičom :y: Takže asi tak, moja skúsenosť s prvým dlhším výjazdom v Poľsku. Na Slovensku sa mi zatiaľ nič podobné nikdy nestalo.
15.08.2015 - 10:01:06
00
Závisí na akého blbca natrafíš. V Poľsku som na bicykli nikdy nebol a nemám potrebu tam ísť. Stačia mi poľskí vodiči a polovodiči tu. Jedni jazdia normálne, druhí arogantne a nebezpečne až úmyselne ohrozujú. Ale občas sa nájde kamionista, ktorý má predbieha "až" vo vedľajšom pruhu, keď oproti už nič nejde. Ale to sú len občasné svetlé výnimky. Niektorí naši kamionisti ma zase s obľubou vytláčajú do končiaceho pripájacieho pruhu, po ktorom som ani nemal dôvod ísť, lebo som z toho smeru neprichádzal. Ľudia sú svine a je ich čoraz viac. Vidno to aj medzi susedmi. Namiesto toho, aby sa pozdravili alebo "dokonca" pokecali či navštevovali sa, tak ostatných ignorujú a kúpia si zakrpateného psa a sním sa rozprávajú. ...psychiatria.
15.08.2015 - 10:57:57
05
hmm, so mnou sa sused rozprava aj po kupe ratlika :)
15.08.2015 - 12:44:57
00
Šťastný to človek. Jedného suseda som učil pozdraviť asi rok. Teraz už aj sám z diaľky pozdraví a prehodí pár slov. Jeho žena je horší prípad. Vulgárne nadala domovníkovi, keď ju slušne upozornil, že keď ju on ako podstatne starší človek pozdraví, je slušné odzdraviť. Ona mu vynadala, že čo sa do nej stará. Nuž, ľudia sú naozaj všelijakí. A ako starnem zisťujem, že tých "všelijakých" je stále viac.
15.08.2015 - 14:24:32
01
tentoraz naopak. este ze som siel predpisovo, lebo by som pani sejmul jak handru. zvuk mi nenahrava musim na to kuknut bo minule mi este isiel. no v tomto pripade je to ale lepsie bo mi z huby hned vysli nepekne slova :D

nebezpečná cyklistka thumb_up0thumb_down


Už z videa vidno, že ťa nemohla vidieť, keď sa rozbiehala. Je to hneď za zákrutou. Čiže tá 40tka je adekvátna alebo dokonca vysoká rýchlosť v danom neprehľadnom úseku. Skús sa odtiaľ rozbehnúť na bicykli ty. ;-) Tvoja vulgárna reakcia bola neadekvátna, aj keď ťa cyklistka pred autom "prekvapila". Na druhej strane je pravda, že teta cyklistka kvôli vlastnej bezpečnosti mohla ísť najskôr v tvojom smere o 100 metrov ďalej a až potom vojsť na cestu. Mala by väčší rozhľad.

Keby si išiel rýchlejšie a zrazíš ju, bola by to jednoznačne tvoja chyba = vysoká rýchlosť voči výhľadu a tie ďalšie veci zo zákona "bla bla bla".
15.08.2015 - 14:32:41
00
no len rychlejsie som nesiel a nezrazil ju ;)
15.08.2015 - 15:09:34
00
mile videjko
SPACE thumb_up0thumb_down
15.08.2015 - 15:15:10
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up