Dakujem za objasnenie. Je to urcite dobra akcia, ale neviem ci je dost znama po celom Slovensku a najma medzi vodicmi...
21.08.2012 - 14:50:37
00
CM je dobra akcia, akurat, ze po nej sa zdvihne vlna nenavisti voci cyklistom, minimalne 2 dni na nich nadavaju. Poznam par ludi vo velkych spolocnostiach a po jazdach sa druhy den nadava na cyklistov, .....samozrejme to robie ti, ktori na bajku nejazdia.

V kazdom pripade je to uhol pohladu, ja tiez nemusim psickarov a tie ich chlpate, pachnuce tvory a vsetky travniky, ci chodniky zasrate!

CM ma urcite aj pozitivne stranky.
21.08.2012 - 16:03:20
00
Jasne, ze kazdemu vadi nieco ine. Ale podstatne je, ze ohrozenie autom moze mat fatalne nasledky a takisto nebezpecna jazda cyklistu moze mat vazne nasledky...
21.08.2012 - 18:54:19
00
co by som ,keby to bolo vykonatelne, urobil? posadil na bicykel atd. ,niekoho jemu blizkeho a "vychutnal si", ako "to" zopakuje...ak by si ani potom neuvedomil svoju nezodpovednost a neohladuplnost,co s takym "clovekom" ?!
21.08.2012 - 19:56:30
00
Chapem aj taketo uvahy, ale neviem, ci niecomu pomozu...
21.08.2012 - 21:01:24
00
Tak takéto niečo nepamätá nikto z nás ;( :puke:
http://www.pluska.sk/krimi/domace-krimi/rodina-zrazeneho-cyklistu-aka-bestia-sedela-za-volantom.html?forward=sk_mobil_clanok.jsp
27.08.2012 - 16:49:17
00
ono sa to stáva asi každému ale dosť ma vie vytociť keď sa oproti idúce autá prebiehajú práve vedla mňa a ide tesne tak že neviem či mi ostáva pol metra vobec
28.08.2012 - 14:59:10
00
tak ja sa dnes musim podakovat ZENE :P,ktora kebyze nepredvida tak by ma zrazila na jej hlavnej ceste, neviem doparoma,kde som sa kukal= mlada baba v leginkach :D a klasika,slapem dalej a neuvedomil som si to a tretru som vypol na poslednu chvilu,uz som cakal,ze zacne na mna bliakat ale sa len pekne pousmiala a ja som ostal zahanbeny,a som jej len podakoval,ten popol som si mal na hlavu viacej nasypat :(
asi tam hore niekto nadomnou stal
29.08.2012 - 22:44:05
00
ale bacha aj na babky, dnes som videl na pristavnom ako sa schadza na petrzlasku hradzu tak jedna babka si to valila rovno a chcela ist krizom dakam smerom k ekonomickej, samozrejme ani nepribrzdila ani nic, videla ze idu ludia tak len brnkla na zvoncek ale to jej prd pomohlo ked baba na korculiach mala sluchatka... tak sa tam krasne zrazili rovno predo mnou. babka sa tvarila ze sak ona ma prednost ona ide rovno ci co... :) bohvie jak su prednosti na cyklocestach ale ak tak isto ako na ceste tak prednost mala korculiarka z prava

chvilu som na ne kukal ci su ok a ked sa tvarili ze ok tak som zdrhal dalej, babka tam ostala s pokrivenymi riaditkami :) tak jej treba ked sa trepe kam nema
29.08.2012 - 22:55:09
00
Hehe :D

Tak ale povedzme si narovinu, ani ja moc nemam rad 10-25 rocne korculiarky so sluchadlami na usiach :) A este ked idu tri vedla seba, a ja mozem aj kricat, ze ich vystrilam a nic. :)
29.08.2012 - 23:04:14
00
ta hej ale to je ine, tato isla pekne po svojej strane a aj by som ju obehol len som videl ist tu babku dole z mosta tak som cakal, a dobre som spravil bo inac by som nabral asi babku :)

este lepsie su tie co idu same ale stredom po ciare... a neuhne ani bohovi aj ked idem oproti
29.08.2012 - 23:09:12
00
slúchatka sú fajn ale treba porozmýšlať kde si to vypeckujem a či si to vobec možem dovoliť :D
29.08.2012 - 23:13:30
00
ta aj keby nemala tak babka by ju nabrala, proste ta pripojka z mosta sa povazuje za vedlajsiu a dotycny ma davat prednost tym co idu po hradzi a nie tam vpalit a uhynajte mi :) a ked uz velmi chce pindat tak aspon tym co idu z prava urcite
29.08.2012 - 23:20:28
00
Mna vcera uz jeden vodic tak nahneval, ze som mu neustupil a nakoniec musela prist aj policia. Isiel som peso do VUB banky v Apollo BC zrusit ucet. Prichadzal som od Mielticky po chodniku a prechadzal cez priechod na zelenu (vid. zelena sipka). V tom sa prirutila z BUS pruhu dodavka s peniazmi (tusim Q4S) az uplne ku mne (asi mal na ponahlo a len som ho zdrzoval) ked som bol na priechode (vid. cervena sipka). Kedze som vedel ze porusuje predpisy (jazda v BUS pruhu, prikazany smer rovno) tak som sa pred neho postavil, ze nech ide pekne tak ako ma ist, podla predpisov. Samozrejme neustupil, pomalicky sa na mna pritisol (stale som stal na mieste) az sa tak pohol, ze som stratil rovnovahu a padol dozadu. Tak som si odfotil SPZ a isiel do banky. Vybavil co som chcel a isiel spat.
Na moje prekvapenie tam ta dodavka stala a bola zablkovana osobnym automobilom s BB znackou. Chlapik videl, ako ma ta dodavka zrazila a tak ze ju zablokoval a zavolal dopravnu policiu. Cakali sme dobrych 15 minut (davka mala samozrejme stale nastartovane, asi podla ich internych predpisov). Policajti nechapali co sa stalo, svedok im to hned vysvetlil a tym ze sa nikomu nic nestalo tak vlastne nemali ani co riesit. Zapisali si len OP a telefony. Vodica dodavky hned spucovali, ze preco chcel odbacat, ked na to nema pravo. Mna sa pytali, ze co som chcel dosiahnut. Samozrejme to, aby si vodici takychto dodaviek nerobili co chcu, kedze niesu vozidlami prednostnej jazdy. Tak sme si podali s vodicom ruky a prikazal som mu nech to pekne stoci rovno. Nechapem tu ich logiku, za kazdu cenu ist mimo pravidiel, pritom sa tam da dostat aj spoza Apolla...

Prílohy:

Apollo.png
Apollo.png 1.57 MiB thumb_up0thumb_down

31.08.2012 - 10:19:00
00
hehe mas guraz :), tiez mam niekedy chut na hradzi zastat ked sa tam premava daky pako na aute :)
31.08.2012 - 10:49:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up