Stali by ste sa clenom SloMBy?
Áno 79% [ 94 ]
Nie 4% [ 5 ]
Neviem 17% [ 20 ]
Celkový počet hlasov : 119
alebo co tak nieco ako "Slovensky Zvaz Horskej Cyklistiky" SZHC ;)

lebo pani v http://www.cyklistikaszc.sk/index.php?kat=salovka toho asi vela nenamutia..

SZHC je celkom aj oficialne znejuci nazov. nemusime sa opicit po amikoch.

ja som za SZHC 8)
20.07.2007 - 14:05:51
00
ani po ziadnych zväzoch a zväzarmoch. Co tak Revolucne mauntínbajkové hnutie?
20.07.2007 - 14:07:16
00
tak potom "Horska Cyklistika Slovensko" alebo "Slovenska Horska Cyklistika"
20.07.2007 - 14:11:28
00
asphalt...radšej sa budem opičiť po Slovanskej krvi ako po po*ranej Americkej!!!
20.07.2007 - 14:18:13
00
asphalt...radšej sa budem opičiť po Slovanskej krvi ako po po*ranej Americkej!!!

Tak to mozes jazdit tak na eske. Hold MTB vymysleli v juesej tak o tom cosi vedia/vedeli.
20.07.2007 - 14:40:55
00
asphalt...radšej sa budem opičiť po Slovanskej krvi ako po po*ranej Americkej!!!

Tak to mozes jazdit tak na eske. Hold MTB vymysleli v juesej tak o tom cosi vedia/vedeli.


White preco si taky hlupak ty si toho asi na bajku este moc nenajazdil.Si najprv nastuduj kto boli ti priekopnici mtb.Minuly rok bola vo vela cela seria clankov od pociatkov az po dnes...
Tom Ritchey,Keith Bontrager,Gary Fisher....Dufam,ze nepouzivas tieto ***** americke znacky... :!:
20.07.2007 - 15:14:13
00
nuz, je sice pravda, ze usa maju zasluhu na popularizacii MTB, ale nezaubajme na uplne prvotne zaciatky : http://en.wikipedia.org/wiki/Mountain_bike

a tiez aj na prinos kanadanov pre MTB - FR, NS. kazopadne, cyklistika ako taka pochadza zo stareho kontinentu (ak sa nemylim), takze sa da povedat, ze MTB nepriamo tiez koreni u nas.. :)

ok, ale s5 k teme.. co tak "Slovenska Asociacia Horskej Cyklistiky" SAHC. clovenske a vystizne.

a v podstate je to aj tak jedno..
20.07.2007 - 16:05:38
00
Treba napisat aka aktivita sa vyzaduje od clena slomba-y. Ak to bude realne tak sa pridam :)
20.07.2007 - 16:08:27
00
najazdit rocne 5000km, + nejake symbolicke clenske.

taktak, treba definovat povinnosti clena, no na druhu stranu aj vyhody censtva (zlavy na vlekoch v lete, zlavy v cykloobchodoch. zlavy na startovnom na sutaziach, ...

clenske sa mi zda primerane tak 100,- sk na rok, viac asi nie.

dalsia vec, co rpesne bude ta organizacia / asociacia robit? ake aktivity? pokial ma mlatit len prazdnu slamu ako napriklad grinpis a nic realne nerobit, tak dakujem pekne, ale o clenstvo v takej organizacii nestojim - to nema zmysel ani nic zakladat. cize pred zalozenim si treba presne premysliet co by ta organizacia robila...

napr:
- organizovanie a zastresovanie pretekov, cykopodujati, kempov, seminarov, skoleni, ....
- aktivna propagacia bikingu na slovensku
- boj za budovanie yklotras, single trackov, fr trackov, zjazdoviek, ..
- samotne budovanie cyklotras, single trackov, fr trackov, zjazdoviek, ..
- aktivna propagacia bezpecnosti (helmy, chranice) pri cykloturistike
- atd......
20.07.2007 - 16:37:29
00
najazdit rocne 5000km, + nejake symbolicke clenske.

... skratene ...

napr:
- organizovanie a zastresovanie pretekov, cykopodujati, kempov, seminarov, skoleni, ....
- aktivna propagacia bikingu na slovensku
- boj za budovanie yklotras, single trackov, fr trackov, zjazdoviek, ..
- samotne budovanie cyklotras, single trackov, fr trackov, zjazdoviek, ..
- aktivna propagacia bezpecnosti (helmy, chranice) pri cykloturistike
- atd......


Skus vysvetlit, preco by ti vadilo ak by za uvedene veci s tebou bojoval niekto, kto ma najazdene len 4900 km ? Skusil si skontrolovat temu "kolko mate najazdene"? Vela by vas (tento rok mozno nas) by tam nebolo.
20.07.2007 - 20:34:58
00
ze sto korun..kto ti bude robit vsetky tie veci co si vymenoval ked mu das za rok sto korun ???
20.07.2007 - 20:40:40
00
Chlapci bez urážky,ale handrkovať sa o názve organizácie ktorá ešte nevznikla sa mi zdá prihlúple,najprv sa musí nájsť niekto kto by ju založil,samozrejme vydá nejaké stanovy,ciele, priority tak ako Čemba,kto bude mať zájem prečíta pokiaľ to bude spínať jeho predpoklady vyplní prihlášku.Členské 100 sk asi nereálne to by muselo mať záujem podstatne viac ľudí ako tých 45,trebárs Čemba má na budúci rok 300 českých,takže u nás by som to videl na nejakých 500 čo sa mi nezdá až tak veľa za rok,samozrejme musia byť vidieť aj nejaké výsledky :!: S tým názvom,premňa zamňa nech sa to volá aj ASOCIÁCIA DREVOKOCÚROV NA BIKOCH ,bolo by to také slovenskoamerické :lol: ,ale hlavne nech už sa tu začne niečo robiť pre bikerov : :evil:
20.07.2007 - 20:50:18
00
ale hlavne nech už sa tu začne niečo robiť pre bikerov : :evil:


SamoSato zacne.........

konecne, kde bol Samo Sato doteraz??
20.07.2007 - 21:04:06
00
mlatit len prazdnu slamu ako napriklad grinpis a nic realne nerobit, tak dakujem pekne...
Som cyberaktivista greenpeace, ale nemyslím si, že mlátia prázdnu slamu. Na to neviem odkiaľ si prišiel.
20.07.2007 - 21:06:44
00
U mna zatial stale vyhrava SloMBA...

precitajte si tento rozhovor s jurenom http://www.sme.sk/c/3404353/jurena-zaka ... slavu.html ...SloMBA je coraz potrebnejsia zda sa. Zaciname komunikovat s SUTN ohladom zverejnenia STN 736108
21.07.2007 - 13:53:38
00
keyboard_arrow_up