Stali by ste sa clenom SloMBy?
Áno 79% [ 94 ]
Nie 4% [ 5 ]
Neviem 17% [ 20 ]
Celkový počet hlasov : 119
U mna zatial stale vyhrava SloMBA...

precitajte si tento rozhovor s jurenom http://www.sme.sk/c/3404353/jurena-zaka ... slavu.html ...SloMBA je coraz potrebnejsia zda sa. Zaciname komunikovat s SUTN ohladom zverejnenia STN 736108


Je potrebna cim viac. A bolo by fajn ak by z nazvu bola jasna pribuznost s CeMBA a IMBA a pod.
21.07.2007 - 21:22:39
00
ale hlavne nech už sa tu začne niečo robiť pre bikerov : :evil:


SamoSato zacne.........

konecne, kde bol Samo Sato doteraz??

Samo Sa Nič Nikdy nezačne,ale som ochotný ísť do toho ,aj kedˇsom len s takej malej dedinky mám toho na práci veľa,ale pokiaľ sa jedná o práva bikerov dám do toho celý život ,pokiaľ by mal niekto seriozny záujem spolupracovať,nech sa ozve :wink:
21.07.2007 - 21:34:15
00
U mna zatial stale vyhrava SloMBA...


môže byť, nakoniec sa v tom zatiaľ najviac angažuješ tak nech je po tvojom 8)

a pre tých ktorí majú dilemu tak podľa môjho názoru by stanovy združenia SloMBA nemali byť odlišné od týchto : http://www.cemba.cz/cemba.shtml
Samozrejme s niekoľkými kozmetickými úpravami.

Členský príspevok? kapitola sama o sebe, partia ľudí vytvorí združenie, bude tomu venovať všetok svoj čas a aj tak sa nájde niekto kto povie: 20 korún (za socíku mesačenka na MHD v Nitre :lol: ) je veľa toľko nedám.
21.07.2007 - 23:27:03
00
RE pista: s tymi 5000km to bol len priklad. Kludne nech je to aj 20km rocne. Cely ten prispevok bol mysleny tak polo-vazne.

RE marecej: ak by ta organizacia za nieco stala a bolo by vidno vysledky, nieje problem aj 1 000,- len zasa si uvedom ze nie vsetci bikeri maju kopec $. Niektori su tu este teenageri, a pre tych je mozno aj 100,- dost (teda aspon za mojej teenagerskej ery to bol dost velky peniaz.. To uz ale bolo davno..)

RE lio04: za tym co som napisal si stojim! z coho myslis ze taka organizacia existuje? a ludia v nej, myslis ze niesu plateny? co napriklad taky riaditel v takej organizacii? robi to zadara? resp. robil by to zadara? S odpovedami na tieto otazky je spojeny aj ich primarny ciel (primarny ciel vacsiny takychto organizacii a pseudozdruzeni, cest vynimkam).
Ver mi, akekolvek zoskupenie OZAJSTNYCH nadsencov spravi realne ovela viac, ako spominana organizacia (pripadne ako akekolvek podobne zdruzenie).. Jeden priklad za vsetky - asi vsetci viem o extempore v tichej a koprovej doline.. PRVOTNY dovod pre aktivistov bol ten, ze tazba kalamitneho dreva USKODI ekosystemu. Vcera som na TA3 videl reakciu toho isteho individua (reakcia na obvinenia zo strany ministerstva ziv. prostredia a lesnikov), ktore uz ale tvrdilo, ze tam sli PRIMARNE kvoli tomu, ze tazba kalamitneho dreva bola NELEGALNA (cize uz nie preto, ze by to bolo zle pre ekosystem - nakoniec sa ukazalo, ze aktivisti spravili viac skody ako osohu tymi svojimi protestami..). Cize, ked im zrazu hrozi postih za ich aktivity, tak kopu vsade okolo seba a hladaju vinu vsade, kde sa len da, no to, ze oni spravili chybu si nepriznaju ani za nic. Preco namiesto toho, aby tam len tak stali a robili neplechu, nechytili sekery alebo ine naradie do ruk, a nepomahali lesnikom, pripadne sa s nimi nedohodli nejako tak, ze oni budu napr. hlusit cervotoca opatkami topanok (toto je len za vlasy pritiahnuty priklad, ale myslim ze dost expresivny). Boli by ovela viac osozny..

teraz ma asi poniektori ukamenuju.. ale co uz..
27.07.2007 - 09:56:13
00
mno, neviem, ci sa takto niekam pohneme. vyzera to tak, ze zaujem by tu o taku organizaciu aj bol (nech sa trebarz vola SloMBA).

Cize nazov uz je: SloMBA (suhlas?)

Teraz by sa mal spravit nejaky prieskum alebo samostatna tema, kde by sa predbezne hlasili ludia - cize ti, ktori by boli ochotny sa aktivne interesovat v tejto organizacii. Bolo by mozno dobre stanovit nejaky clensky strop (napr 50 predbeznych zavaznych prihlasok), po dosiahnuti ktoreho by sa realne zacali podnikat kroky na registraciu organizacie, tvoreni jej stanov, programu, ....

ide o to, ze toto je dost vazna vec, nie nejake piskvorky.. sice kazdy tu napise ze je za, a ze sa xce stat clenom, no ked pride na lamanie chleba a bude treba nieco vybavovat a riesit, tak zraru iniciativa zmizne a nebude toho, kto by sa dal do prace.

Jednoducho, ak by to malo dopadnut tak, ze dajme tomu 3-4 ludia by makali na tej organizacii, robili co sa da, a zvysok by sa len prizeral, pripadne letargicky prikivoval hlavou, nema to cele ziaden vyznam, vznikla by len dalsia "zbytocna" organizacia..
27.07.2007 - 10:03:42
00
Jednoducho, ak by to malo dopadnut tak, ze dajme tomu 3-4 ludia by makali na tej organizacii, robili co sa da, a zvysok by sa len prizeral, pripadne letargicky prikivoval hlavou, nema to cele ziaden vyznam, vznikla by len dalsia "zbytocna" organizacia..


Ci chces ci nechces - vzdy to bude zopar aktivnych a zbytok. Napriek tomu je aj ten zbytok dolezity, pretoze zvysuje vahu organizacie a v podstate aj obsah clenskej pokladnice. Dolezite je aby bolo dost tych aktivnych a este dolezitejsie aby bolo dost "vplyvnych" sympatizantov. T.j. ludi na klucovych postoch alebo v ich blizkosti ochotnych natrcat ucho ked budeme hovorit.
27.07.2007 - 10:45:32
00
no ak by bol stale zaujem rad by som pomohol a stal sa clenom :wink:
27.07.2007 - 22:07:14
00
Ok ako som pisal uz davnejsie chcem byt aktivnym clenom. Treba do mtb pridat trosku svetla ,vyjasnit prava a povinnosti inak tu budu coraz nezmyselnejsie vyplody nasich vlad a prezidentov.
28.07.2007 - 01:17:35
00
RE anarchista: LOL. no ked uz aj anarchisti volaju po vyjasneni prav a povinnosti, tak to asi nevyzera az tak zle s tou slombou.. :))) (nic v zlom, prave naopak)

RE pista: jo, mas pravdu. prave o to ide, aby bolo cim viac aktivnych clenov. jasne ze nie kazdy bude aktivny, ono by to ani nebolo dobre.. ale cim viac..

tak co, kolko by sa tu takych naslo?
31.07.2007 - 20:18:02
00
Som za.
Moc ma to nesere, lebo aj tak budem jazdit kde xcem, ale ked som videl qalitu mtb cyklotras na Morave, tak, ked sa podari v niektorych SR lokalitach 40% z toho do roku 2015, budem happy a moj synak si normalne oficialne zajazdi.
31.07.2007 - 21:53:28
00
Ak sa toho chytia ľudia organizačne na úrovni, získajú sa aj nejaké vplyvnejšie osoby, / "lobisti"/ a budú jasné ciele, nemám problém sa stať /aktívnym/ členom a behať trebárs aj po miestnych úradoch. A samozrejme že som tým pádom ochotný dať aj nejakú korunku.
03.08.2007 - 13:10:11
00
dijck, je nieco nove ohladom slomby?
22.12.2007 - 21:10:15
00
Zatial sa na tom pracuje...
22.12.2007 - 21:40:44
00
dik
22.12.2007 - 21:42:11
00
Za malo. Dijck na tom este pracuje. Ja podrobnosti nepoznam. Ale v novom roku sa to hadam podari rozbehnut.
22.12.2007 - 21:49:24
00
keyboard_arrow_up