Ako si vy predstavujete smrť ? čo si myslite že sa stane po smrti s našou "dušou" ? verite na nebo a peklo ? ak nie v čo verite ?
18.08.2008 - 18:07:44
00
čo si myslite že sa stane po smrti s našou "dušou" ?


zalepi sa a jazdi sa dalej :P omg to si zas vymyslel temu
18.08.2008 - 18:09:52
00
prečo... je to velakrat diskutovana tema tak by som rad vedel aj vaše nazori...
18.08.2008 - 18:10:33
00
prečo... je to velakrat diskutovana tema tak by som rad vedel aj vaše nazori...

Ideš si to hodiť? :twisted: Lepšie je vraj zamrznúť. Radšej ešte pobajkuj. A poprípade môžeš dať svoj názor na túto "bajkerskú" tému ako prvý.
18.08.2008 - 18:19:02
00
sica mam svoj nazor na tohoto cloveka ale textovo sa sem tato pesnicka hodi :D
http://www.youtube.com/watch?v=lvhG8Zc8ARI
18.08.2008 - 18:26:36
00
Život - Smrť
   ON - OFF

a v nebo alebo peklo neverim :lol:
18.08.2008 - 18:39:10
00
to isté ako danix, po smrti prebehne rozklad nášho tela mikroorganizmami..to je všetko
18.08.2008 - 21:13:17
00
to isté ako danix, po smrti prebehne rozklad nášho tela mikroorganizmami..to je všetko

hm,moj svokor-byvaly vojak-inak nemec-s oblubou hovori,ze ked zomrie tak mu iba zhasne-cierna diera a nix!..
sak sa rozpadnite a uvidite-ci svetlo,nebo,ci peklo.-to uz si sami vytvorime-tak ako tuto realitu-mozno trosku v inom skupenstve nie takom pevnom a fixnom..skor stale premenlivom...ale neviem ci ti bude prijemna vizia tvojho mikroorganizmami rozozieraneho tela :twisted:
...kazdy mame svoj jakubov rebrik... :wink:
18.08.2008 - 21:19:36
00
ja si myslim že to niečo ako ked spíte a nič sa vam nesniva a ani neviete o tom že ste ... ale ak existuje nebo a posmrtny život tak chcem mať svoj vysnivany bicykel a byvať rovno niekde v alpach :twisted:
18.08.2008 - 21:35:44
00
Take temy sa vytvaraju v case nepriaznivom pre jazdenie a nie teraz v sezone. Skus radsej zit a nie zamyslat sa nad hovadinami.

Raz, ked som "omylom" prechadzal na biku cez zeleznicne priecestie tam, kde som nemal, ma zastavili zeleznicni policajti. Chceli pokutu. Peniaze som nemal. Chceli doklady. Ani tie som nemal. Tak som si vypocul, ze by som ich mal nosit, lebo ako ma identifikuju, ked sa mi nieco zle (smrt?) stane. Odpovedal som, ze mi to potom moze byt tak jedno. Ved mrtvola doklady nepotrebuje. Neviem preco, ale obisiel som bez pokuty.
18.08.2008 - 21:36:51
00
no a co santa klaus :twisted:
existuje
18.08.2008 - 21:41:55
00
Ako si vy predstavujete smrť ? čo si myslite že sa stane po smrti s našou "dušou" ? verite na nebo a peklo ? ak nie v čo verite ?




Môj Ty Bože!!!!!! Užívaj svojich sladkých pätnásť, zajtra zbaľ nejakú chutnú štrnástku s ktorou stráviš zbytok prázdnin a nezamýšľaj sa nad hovadinami.
...A veriť treba hlavne sám sebe.
18.08.2008 - 21:46:34
00
mysliš že nad tym rozmyšlam 24 hodin v kuse ? to určite nie... napadlo to včera ked som ležal v posteli tak si vravim založim taku temu čo si o tom myslite vy ....
18.08.2008 - 21:50:08
00
...A veriť treba hlavne sám sebe.

Ahoj zdravotacka. Mozem ta tu zneuzit?
Pocas pretekov som mal priemerny tep 151, maximalny 185. Mal by som este zit? Vek 40, vaha 71 kg. Vdaka.
18.08.2008 - 21:50:45
00
ja si myslim že to niečo ako ked spíte a nič sa vam nesniva a ani neviete o tom že ste ... ale ak existuje nebo a posmrtny život tak chcem mať svoj vysnivany bicykel a byvať rovno niekde v alpach :twisted:

asi tazko budes snivat, ked budes mat miesto krvi nieco ako ked mas krv v nose a spravis susen.. :twisted: nebude ti bit srdce, a teplotou budes podobny okoliu, kazdym dnom ta bude menej a menej, az nakonec tvoje kosti ostanu v zemi, kde budeu zltnut naveky...
ja som ATEISTA a verim vo VEDU...
myslim, ze smrt je proste konec, poslednu sekundu aj tak nevnimas, lebo ti ju mozog uz nedokaze potom spracovat, takze zomres o sekundu skor, proste konec, ale kebyze dostanes sutrom do hlavy a padnes do komy = proste zrazu NIC ale tebe to uz bude jedno, lebo o tom ani nebudes moc premyslat a ani nic...
ale v nasom veku to neriesme, proste zi, a ked pride cas, kedy sa nevyseres sam, tak vtedy zacni spominat ako bolo super, a ze si toho v zivote videl dost, a ze to uz stacil a potom OFF
neviem to opisat presne, ale proste po tom ako ti poslednykrat udrie srdce uz nebude NIC, neporemyslas o tom kde si, nebudes vnimat pretoze budes MRTVI...
18.08.2008 - 22:03:12
00
keyboard_arrow_up