idete niekto ? :) kona sa od 8 do 11 novembra tohto nasho krasneho roku.

a este by som sa tymto aj rad opytal adminov ? preco mi vymazali takyto isty prispevok ktory som sem dal doobedu.. normalne ste ho deletli a ani nenapisali SZ ze by bolo daco v neporiadku :(
//j.f.kennedy sa navas hneva :twisted:


Naposledy upravil andrew23 dňa 25.10.2007 - 15:54:38, celkovo upravené 1 krát.

25.10.2007 - 15:40:29
00
Ja by som mal ísť, uvidím ako sa s chalanmi ešte dohodnem.
25.10.2007 - 15:49:13
00
a este by som sa tymto aj rad opytal adminov ? preco mi vymazali takyto isty prispevok ktory som sem dal doobedu.. normalne ste ho deletli a ani nenapisali SZ ze by bolo daco v neporiadku :(
//j.f.kennedy sa navas hneva :twisted:


ak mas na mysli prispevok, ktory zacinal zhruba stylom "Tak co, pusinky", tak ten naozaj nepovazujem za rovnaky ako tento prispevok. Ak tieto familarne oslovenia pouzivas v partii, budis, ale na fore to nebude tolerovane.

1. Príspevok napáda alebo znevažuje iného člena komunity.
25.10.2007 - 16:42:14
00

ak mas na mysli prispevok, ktory zacinal zhruba stylom "Tak co, pusinky", tak ten naozaj nepovazujem za rovnaky ako tento prispevok.

:lol: :lol:
25.10.2007 - 17:34:04
00
a este by som sa tymto aj rad opytal adminov ? preco mi vymazali takyto isty prispevok ktory som sem dal doobedu.. normalne ste ho deletli a ani nenapisali SZ ze by bolo daco v neporiadku :(
//j.f.kennedy sa navas hneva :twisted:


ak mas na mysli prispevok, ktory zacinal zhruba stylom "Tak co, pusinky", tak ten naozaj nepovazujem za rovnaky ako tento prispevok. Ak tieto familarne oslovenia pouzivas v partii, budis, ale na fore to nebude tolerovane.

1. Príspevok napáda alebo znevažuje iného člena komunity.

teda ty si konzerva
:oops:
//aby ste vedeli , idem na pivo :) na sklepni , kvasinkove.. mnam.. a aj tak.. o to tu nejde.. pretoze vajcia
25.10.2007 - 17:54:20
00
andrew koledujes si o banan?
25.10.2007 - 18:23:44
00
aj mne sa zda...
25.10.2007 - 18:25:35
00
teda ty si konzerva
:oops:
//aby ste vedeli , idem na pivo :) na sklepni , kvasinkove.. mnam.. a aj tak.. o to tu nejde.. pretoze vajcia


je to mozne, ale bez trocha konzervatizmu a pravidiel sa zit neda. Ani na internete.

Nejde mi troska do hlavy, co tymto chces dokazat. Prides na forum, zaregistrujes sa a hned prvym prispevkom pohorsis kopu ludi. Toto forum je pre ludi, ale nie kolektivne vlastnene - ja ta tu nemusim trpiet...
25.10.2007 - 18:40:13
00
Za klávesnicou je každý sračkár silný...
25.10.2007 - 21:10:38
00
...asi casto travi cas na pokeci...alebo sa chcel chalan citit originalny... sorry za OT
k teme...ja nejdem
25.10.2007 - 21:38:18
00
...ano cica uz ideeem... :wink:
25.10.2007 - 22:19:22
00
ja osobne na icq po takomto niecom davam ludi do ignore listu, a ked mi to pride mailom clovek je na black liste behom par sekund... v tomto pripade by som ani nevahal kedze to boli hned prve dva prispevky a clovek sa tvari minimalne ako keby "armstrong k nemu chodil po treningove plany".
Sorry ale som dneska nejaky nabruseny :)
no ak tomu sportlifu aby som nebol uplne mimo off topic: dufam ze sa tam dostanem. mozno aj v ramci sluzobnej cesty...
25.10.2007 - 22:49:35
00
Ja som sa tam minuly rok odfotil s Eddy Merckxom.
25.10.2007 - 22:54:06
00
...
Nejde mi troska do hlavy, co tymto chces dokazat. Prides na forum, zaregistrujes sa a hned prvym prispevkom pohorsis kopu ludi. Toto forum je pre ludi, ale nie kolektivne vlastnene - ja ta tu nemusim trpiet...

ty ale som spustil lavinu :) tak ak sa niekto tak strasne pohorsi nad nadpisom "pusinky idete na sportlife ?" tak ok no.. moja chyba , moje hlboke ospravedlnenie :)

a ak "hned prvym prispevkom" pohorsujem ludi tak to je vazne na atomovu vojnu :) zabanujte si ma , dajte do ignor listu.. podla mna to nebolo az tak do neba volajuce a basta :) vas nazor je vas nazor , moj zase moj.. ;)

kazdopadne debata bola o sportlife , nie o bananoch , netrpeniach , ignor listoch a podobne.. neOTeckujte mi v threade :wink:
... a clovek sa tvari minimalne ako keby "armstrong k nemu chodil po treningove plany".
...

no tak sa tu asi tvaris jedine ty ked to parafrazujes takymi hovadinami :wink: a btw:armstrong premna neni ziadna autorita ani vzor ani nic ine :wink:
26.10.2007 - 01:03:33
00
Ale no tak chlapi, sak uz ho nechajte, alebo ho druhykrat zastrelte...

Inak na Sportlife samo ze idem, budem tam oslintavat titan v sobotu. :D
Len dufam ze si nezabudnem doma fotak jak minuly rok. :roll:
26.10.2007 - 08:52:37
00
keyboard_arrow_up