Sesulak napísal:
Tak ale Hyundai sa na Hondu nechyta. To je myslim si kvalitativne aj jazdne uplne ina liga.

Na jednej strane je H oproti <i>H</i> premiovka (mam starsi Civic a novu Kiu a vnimam tu "soferskejsost" a spracovanie- ako klika radiaca paka, ako je riadenie naladene, ako sa davkuje plyn), na druhej strane Nko uz nie je bezne budget auto danej znacky. Verim, ze bude Honda viac vyladena do detailu, som fanusikom znacky aj produktov (o tyzden sa snad preveziem na novom Civicu), ale ten rozdiel urcite nebude tak priepastny, ako v cenovke.

matt, nemal si ty v plane GLC? Inak hej, Mazda sa plynule vysplhala k premii; zacali skvelo spravenym interierom v 3 a 6 z 2014+, potom skombinovali ostry s civilnym dizajnom v CX5 2017+... A CX50 uz ma silne ambicie konkurovat X3...


Naposledy upravil Zoidberg dňa 01.12.2022 - 15:45:27, celkovo upravené 2 krát.

01.12.2022 - 15:37:11
00
Zoidberg, mal, len tam je to s dodavanim aktualne novych modelov uplne tragicke...co mi spominal kamos co robi predajcu, tak dodnes u nich videl "az" 2ks a aj to iba vzadu na parkovisku co si ich hned brali novi majitelia. Zvysok zatial v nedohladne, o novych cenach tiez radsej pomlcat...tiez im to trosku (ne)slusne uletelo.

Ale kedze ma to tak netlaci, myslim ze pockam. Proste nie som v dnesnej dobe ochotny dat za auto 60k+. Zopar modelov mam vyhliadnutych a zatial to vyzera tak, ze mozno sa buduci rok dockame aj nejakych "vypredajov". Na mobile.de mam niekolko aut "odparkovanych" a co presli dva-tri mesiace, tak drviva vacsina z nich tam stale je, len ceny postupne klesaju. Naopak na takej mazdaihned este stale ceny drzia, len pomaly im tam snad kazdy den auta pribudaju ( a akosi sa nepredavaju ).
01.12.2022 - 15:42:49
00
K tomu H vs H: rad N je niečo dosť odlišné od zvyšného produktového radu Hyundai (i30 toho s i30 N nemá veľa spoločné). Netreba zabudnúť ani na to, kto je za vývojom športovej divízie Hyundai - Albert Biermann ( človek ktorý viedol M divíziu BMW).
01.12.2022 - 16:18:36
04
A nahodou nevies ci aj do toho n30 zabudli nainstalovat smerovky ako do vsetkych BMW? 😂
01.12.2022 - 16:25:35
02
Čo som si zatiaľ všímal, tak Hyundai smerovky má, dokonca aj fungujú.
01.12.2022 - 16:29:58
01
tá honda ozaj nemá zmysel v porovnaní s tým N, keď sa bavíme len o prednohraboch... ale tak takéto autá sa nekupujú moc logicky..ale srdcom. každopádne u seba som to zavrhol dávno, jednak ceny palív a už to je teraz o papiere všade,..samí stacionár, objektívne zodpovednosti, pokuty ako prasa :D tých ľudí čo si to kúpia len na okruh je minimum a aj to by som asi v iných vodách lovil, keby chcem mať okruhovku
01.12.2022 - 16:51:53
01
Zevraj tych Hond je pre Eu urcenych okolo 80ks a vsetky su uz rezervovane :!:
Nemozem si poloct ale stale tam vidim toto :smirk:
i.kinja-img.com
01.12.2022 - 19:29:56
00
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
01.12.2022 - 20:30:07
02
matt napísal:
Zoidberg, mal, len tam je to s dodavanim aktualne novych modelov uplne tragicke...co mi spominal kamos co robi predajcu, tak dodnes u nich videl "az" 2ks a aj to iba vzadu na parkovisku co si ich hned brali novi majitelia. Zvysok zatial v nedohladne, o novych cenach tiez radsej pomlcat...tiez im to trosku (ne)slusne uletelo.

Ale kedze ma to tak netlaci, myslim ze pockam. Proste nie som v dnesnej dobe ochotny dat za auto 60k+. Zopar modelov mam vyhliadnutych a zatial to vyzera tak, ze mozno sa buduci rok dockame aj nejakych "vypredajov". Na mobile.de mam niekolko aut "odparkovanych" a co presli dva-tri mesiace, tak drviva vacsina z nich tam stale je, len ceny postupne klesaju. Naopak na takej mazdaihned este stale ceny drzia, len pomaly im tam snad kazdy den auta pribudaju ( a akosi sa nepredavaju ).


No to s tou Mazdou by som si nebol taký istý 😉. Ja mám novú cX5. Tento týždeň som bol u predajcu a majú tam novú CX 60 v rovnakej farbe ako mám ja. A poviem Ti pravdu, je to trochu iný svet. Mne sa zdá pocitovo viac miesta, presne rozdiel triedy. A ceny, treba dať pozor na to že to je plug in hybrid, nabíjateľny s výkonom 327 koni, awd, prioritne zadokolka a v slušnej výbave za 52000, alebo 3,0 diesel 254 koní, awd, tiež prioritne zadokolka a v cene 50000€. Koncepcia pohonu je koncepciou, akú používa prémia. Toto by som naozaj k CX 5 neporovnával. Ja osobne, v čase keď som kupoval, a mali by na predajni aj túto 60,by som tých necelých 10 asi za ten plug in doplatil. A čo sa týka toho GLC, čo je v podstate rozmerovo rovnaké auto, tak pri rovnakých typoch motorov si v základe o 20 t navyše. A nie som si istý, že základ u medveďa a v mazde bude porovnateľný.
01.12.2022 - 20:44:16
01
diesel v mazde? to je este väčší fail ako v subaru nie?😂
01.12.2022 - 20:50:50
02
Tak možno tým že tam dali 6 valec, chcú osloviť nejakú určitú skupinu klientov.
01.12.2022 - 21:01:19
00
a na ktorú () ti je v aute do bežnej premávky 327k? či len aby si mal krasne mokre sny ,masaker poistku ?
01.12.2022 - 21:40:41
05
Nerozumiem, mám v aute 190 koni, nepripadám si že by som mal s autom mokré sny 😀, píšem predsa o plug ine, 130 niečo kw je predsa elektromotor, skôr to myslím tak, že na bežne cesty okolo komína a pod. idem elektro. Ako som pozeral nejaké testy 60 ky, moc trhac asfaltu to nebude 😉
01.12.2022 - 21:50:32
00
MarosHe, ano, mas pravdu, CX-60 zacina u nas s motorom benzin/plug-in na 50k, ale ked uz mam davat za auto take peniaze tak uz chcem aby vyzeralo a chcem si ho trosku "customizovat"...a hned som kusok nad 60k, A to je ako som pisal vyssie v aktualnej dobe pre mna no-go cena. Samozrejme je mi jasne ze je to uz slusne premiove auto s dobrym motorom. A co sa tyka miesta na zadnych sedadlach a v batozinovom priestore, tak ono cisla nepustia.

Ako som pisal, take horuce to u mna nie je, este mam cas drat Outbacka. A nejaky ten siesty zmysel mi hovori ze mam chvilu pockat, usetrim :) ...ono to vyzera ze mometalne sme u nas pri autach cenovo na vrchole ( teda ak clovek nechce za kazdu cenu objednavat presnu specifikaciu do posledneho srobika ). Mimochodom v Nemecku sa da na objednavku kupit CX-60 so spominanym motorom benzin/plug-in od 42k + 1,5k dovoz a papierovacky.
01.12.2022 - 23:55:42
01
Áno máš pravdu, ja som tiež porovnával cenový rozdiel s full naloženej cx 5 a základ 60ky. Ceny v zahraničí som neriešil, len z môjho pohľadu by som pri porovnaní tých dvoch áut ten cenový rozdiel bral ako akceptovateľny. Priestor vo vnútri som skúšal osobne, ono tie papierové údaje aj v cx 5 sú jedno, a realita druhé, neviem kde sa tie cm a litre u tých japoncov strácajú ?. Celkovo však, ak chceš rodinné auto tak si s oboma autami na hrane, celkovo auta typu SUV mi moc rodinnými autami nepripadaju. My sme však už s manželkou dvaja, sem tam berieme vnuka v sedačke. A už tu sa prejavil markantný rozdiel, napr. medzi takým passatom čo som mal a mazdou. V passate si pri detskej sedačke nemusel vôbec riešiť priestor medzi predným sedadlom a sedačkou, a to sa v predu mohol posadiť aj skoro dvoj metrový zaťko. V mazde už spolujazdcovu sedačku musím posúvať, za mňa ako vodiča už by som musel meniť svoj posed komplet. A kufor v passate, bezodna diera, a to som mal sedan. Tu, keď som dal pod plato v kufri, priestor ktorý rátajú do objemu kufra, rezervu tak tie kubíky sú ltt. Ale ako píšem, pre mňa postačujúce, a ideálne auto ?. Ale zase, ani v X5 , X6 to s priestorom ani v zadu ani v kufri nebolo bohviečo.
02.12.2022 - 07:53:05
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up