Aky mate nazor na rozne typy bikov a styly s tym spojene? Ja si coraz viac vsimam chalanov na 21´´ ramoch, ktory by nepotrebovali sedlovku a je to dost cudne, i ked si uvedomujem, ze nie vzdy su financie. Vacsina z tych, co uz si kupia dirtovu masinu, tak stoja niekde na asfalte, kecaju a blokuju chodnik. Je to u nich len o style? Nadhodil som temu dirtu, ale vyjadrite sa aj kludne k inemu...
13.08.2006 - 10:39:43
00
podla mna kazdy jazdy a to co ho bavi a podla toho je aj ich styl
13.08.2006 - 11:50:11
00
Ako si spravne napisal, stoja na chodniku a blokuju ho. A este aby som ich neurazil, vozia sa s integralou na hlave po meste. Nie dakujem, toto pre mna nie je cyklistika...
13.08.2006 - 14:53:37
00
2 AJETO Absolutne s Tebou suhlasim.
13.08.2006 - 15:44:15
00
Ako si spravne napisal, stoja na chodniku a blokuju ho. A este aby som ich neurazil, vozia sa s integralou na hlave po meste. Nie dakujem, toto pre mna nie je cyklistika...


ja s kokoskou... :D :D :D
13.08.2006 - 16:55:16
00
njn...ale nebude to tym, ze oni jazdia len na plochach k tomu vyhradenych? (hlavne ten dirt, kedze trial a street sa da jazdit aj po meste) ....a tam ich my nevidime.....no a tym padom sa zvysok casu len tak flakaju po meste, pretoze malokde v meste maju rampu na nejaky backflip :) ...oni nas tiez nestretnu slapat v horach, takze mozu zase o nas hovorit, ze sa obcas prebehneme mestom a struhame frajerov....je to to iste...aj u nich su urcite sraci, co struhaju drsnych bikerov a na obrubniky lezu peso....a u nas su tiez urcite bikeri, co sa vozia okolo vodneho diela (pre nezilincanov: taky easy okruh po rovinke) na fulloch za 60litrov 8) takze peace :P
13.08.2006 - 19:33:13
00
To bobo: dufam, ze tu je viac ludi co maju podobny nazor. V Ziline sa s vacsinov chalanov co tak vaznejsie jazdia dirt poznam aspon z videnia a su normalny- ziadny debilkovia postavajuci na chodnikoch. Ono jazdit par hodin na 17kg prckovi s jednym prevodom neni sranda, aspon pre mna.
13.08.2006 - 19:43:12
00
Co je to integrala? :(
13.08.2006 - 20:14:04
00
....a u nas su tiez urcite bikeri, co sa vozia okolo vodneho diela (pre nezilincanov: taky easy okruh po rovinke) na fulloch za 60litrov 8) takze peace :P


no to je fenomen zilinskej cyklistiky... :lol:
13.08.2006 - 20:41:55
00
Co je to integrala? :(


integralka je prilba ktora ma okrem klasickej prilby aj chranic na celu celust??...skratka nosia ju bikekrosari ale aj zjazdari...
13.08.2006 - 20:44:09
00
Co je to integrala? :(


napr. toto catalog.troyleedesigns.com

len 375$ :wink:

na rozdiel pod Ajeta uznavam vsetky veci ako bmx, trial, dirt, street atd. ako cyklistiku. podla mna su to normalne "odrody" ako aj v inych sportoch(napr. automobilove).

na slovesnku asi vela frajerov(bmx,dirt,..) nie je - mozno by pomohol nejaky kratsi film :wink: na prezentaciu. samozrejme by dost pomohla stavba skateparkov(a pod. veci). nedavno som videl niekde v tv reportaz z nejakeho contestu(niekde v Azii) a ti tipkovia tam davali nenormalne veci - radost pozerat :P podla mna dokonca zaujimavejsie ako TdF
13.08.2006 - 22:06:13
00
No pre divakov je podla mna zaujimavejsie pozerat nejaky 4X ako napr. TdF. Je to kratsie sviznejsie su tam tesnejsie suboje a takmer pocas celeho preteku(par sekund) idu naplno co je pri ceste az v zaverecnom spurte.
13.08.2006 - 22:12:12
00
Ja nemam nic proti tipkom co jazdia po meste a robia frajerinky Xup a podobne....Ja sam mam 2biky jeden XC a druhy FR a preto jazdim aj viacej druhov a ziaden problem nemam. Je mi uplne jedno co kto jazdi mam vlastnu (partiu bikerov) sktorimi jazdievam na dlhsie trate (XC) a takisto je to aj s kamosmi sktorimi jazdim FR. :lol: Vzajomne sa podporujeme a vobec nam nevadi ak stretneme nieakych (striterov) na strede chodnika ,jednoducho sa im vyhneme a ideme dalej. 8)
13.08.2006 - 23:25:30
00
Ked neratam tie fetacke vystrelky, tak Tour bola tento rok fakt o nicom. Tych "inostyliarov" asi treba rozdelit do 2 skupin. Niektori sa na tych detskych bicykloch naozaj len presusaju po meste a machruju, ale videl som aj zopar typkof, co hadzali nejake finty (musim povedat, ze celkom dobre). Tych druchych vidavat aj za carefourom na drahe. V Ziline je kopec chalanov (vcitane mna), co maju mestsky special a ked zoberu do mesta jednotky, tak len na pomachrovanie.
14.08.2006 - 10:01:21
00
na rozdiel pod Ajeta uznavam vsetky veci ako bmx, trial, dirt, street atd. ako cyklistiku. podla mna su to normalne "odrody" ako aj v inych sportoch(napr. automobilove).


Nepisal som, ze ich neuznavam, len ze toto pre mna nie je cyklistika!

No pre divakov je podla mna zaujimavejsie pozerat nejaky 4X ako napr. TdF. Je to kratsie sviznejsie su tam tesnejsie suboje a takmer pocas celeho preteku(par sekund) idu naplno co je pri ceste az v zaverecnom spurte.


Keby to bolo zaujimavejsie, preco nie je na na tychto disciplinach milion divakov ako na TdF? TdF sa neda porovnavat.
14.08.2006 - 19:46:32
00
keyboard_arrow_up