Ono taketo silacke riesenie znie fajn na prvy pohlad, ale co ak by sa stal neaky vaznejsi uraz pri tom "vymahani" Trebars, ze by ten spolupachatel kladol odpor, co by vyprovokovalo "vymahacov" a doslo by k bitke, kde by bol vaznejsie zraneny s trvalymi nasledkami. Nedajboze nieco horsie. Nahoda je blbec. Potom co ?


niekto koná a potom myslí asi tak
07.10.2012 - 00:02:41
00
Nahoda je blbec. Potom co ?
... sa ťa kamarát spýta kam ho zakopeme... :)
07.10.2012 - 00:08:53
00
Dnes som aj ja skoro prišiel o bicygeľ. Bol som v jednej večierke kúpiť šunku atď. Bike sa tam dá pekne oprieť tak, že na neho vidno. Už som išiel k pokladni keď sa pri ňom začal obšmietať počernejší občan. Chvíľku som ho tak sledoval čo urobí a keď sa chytil bicykla, vyšiel som vonku a ovalil ho kovovým košíkom po tmavej gebuli. Lenže boli dvaja a toho druhého som už nemal čím tresnúť tak som mu musel dve hneď ebnút a dokonca bol taký odolný tak som ho aj kopnúť musel. Ten jeden ušiel a toho druhého som chytil aby som ho zbil lenže na nešťastie išli okolo žandári. Ospravedlnoval sa mi že to nahovoril ten čo ušiel a že on ma nevidel a že to už nikdy neurobí (true story, do predajne cez dvere nevidno ale z predajne áno). Keď ten debil zbadal policajtov, žačal vrieskať ako zmyslov zbavený že som rasista a že som ho bezdôvodne napadol atď. všetko som im vysvetlil lenže ten druhý počerný občan prišiel a začal tiež s tým že som ich napadol a že klamem. Na budove je kamera takže som si bol aj celý incident pozrieť na stanici. Jedine čo ma potešilo bolo že mám bicykel doma a že svokor mal službu tak som s tadiaľ odišiel hneď po premietaní... Tí dvaja sú tu vraj známa firma. Jeden v podmienke a druhý išiel hneď sedieť lebo vraj nie je s tadeto a je hladaný. :)
07.10.2012 - 00:43:18
00
zastrelit rovno, co to ma co behat po slobode
07.10.2012 - 01:06:32
00
By ma zaujímalo či potom keď dobehol ten druhý, boli fízli viac naklonený riešiť teba ako rasistu alebo ich ako zlodejov.
07.10.2012 - 04:44:54
00
pozrite, ti zlodeji iba robili to co by mali taky spravni zlodeji robit , a je iba na nas ako sa s tim vysporiadame , myslim ze si konal spravne aj ked mozno stacilo iba zacat kricat ze zlodeeeeej a tak :D
07.10.2012 - 08:11:21
00
mordaunt
nejak sa mi ten pribeh nezda, urcite si kupoval sunku? nobol si nahodou po nejake skolo :D
07.10.2012 - 08:23:27
00
Mal som dojem že policajti viac nadržiavali romovi a keď prišiel aj ten druhý len ich to utvrdilo.
Asi to bolo aj pre ten hysterickí záchvat toho dotyčného lebo mňa chytila ešte vačsia zlosť. Za nerváka som bol v tom prípade iba ja a oni chúdatká.
Janošik, podľa mna bola reakcia primeraná :) A čo je andrej25 "skolo"?
07.10.2012 - 09:54:11
00
Dobra reportaz o kradnuti bikov v Londyne. Part1 a Part2
07.10.2012 - 18:07:30
00
kto už toto ukradne...

http://mtbs.cz/clanek/zas-a-znova-ukradena-kola-hleda-se-superior-a-colnago/kategorie/bleskovka-technika#com
07.10.2012 - 19:06:45
00
Dobra reportaz o kradnuti bikov v Londyne. Part1 a Part2

Mňa by celkom zaujímalo, či sa dá dajako zohnať ten tracker, čo dávali v druhej časti do sedla.
Niečo som našiel :) ... http://www.integratedtrackers.com/GPSTrack/Spybike.jsp
08.10.2012 - 14:53:47
00
Na dx.com najdes nejake Personal Tracker a z troskou sikovnosti by sa to dalo nejako upravit do sedanky jak to bolo v tej reportazi.

Na tej stranke v co si poslal bolo aj zadne svetlo z trackerom. tak pred cosi rokom ho bol v ponuke aj na dx.com myslim za 55Gbp.
08.10.2012 - 19:57:17
00
tak dalsie pokracovanie. Momentalne sa kajam , za moju naivitu a vieru v pravdovravnost ludi. Tak teda podavam trestne oznamenie na neznameho pachatela pre trestny cin kradeze a na znameho pachatela pre trestny cin kradeze , formou spolupachatelstva. Svedkov a dokazov je dost na to , aby aspon ten znamy pachatel bol usvedceny a predpokladam , ze zoberie so sebou aj samotneho pachatela.
11.10.2012 - 10:07:36
00
ale to Ti bike nevrati (pravdepodobne)
11.10.2012 - 10:11:35
00
aj keby mu to nevratilo ten bike, tak nech si to odseru, kenttaur vsetci ti hovorili, ze im nemas verit, ale nedal si si povedat. Ako to vlastne dopadlo, ked si si mal ist pre bike ?
11.10.2012 - 10:35:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up