Nazdar, co si myslite o kazdym rokom opakujucich sa akciach v ktorych je vzdy hacik a maju upadajucu tendenciu? Moj nazor je tu => http://komunikuj.sk/blog/zwaro/preco-vyuzit-vianocne-akcie-mobilnych-operatorov-v-case-krizy
03.11.2009 - 11:19:08
00
Nic viac, iba reklama na O2.
Nesuhlasim s blogom. Telefonujem tolko, kolko potrebujem a vobec nemam pocit, ze by ma niekto zdieral. Platim za sluzby, ktore som pri podpise zmluvy akceptoval.
03.11.2009 - 11:32:54
00
Dakujem za nazor.
Neni to reklama na o2 je to len odraz mojich preferencii, od ktorych sa vyvija hodnotenie operatorov [v blogu o to ide], ak by som potreboval kvalitny flat a mobil tak urcite nie je o2 najlepsia varianta. Pointa toho blogu je v tom, ze tie akcie su postavena na hlavu. Operatori nevedia prist s nicim novym a stale robia to iste dokola. Ddokonca Tmobile myslim, ze malo skladanie pausalu uz pred 4 rokmi...a teraz to maju ako super uber novinku.
03.11.2009 - 11:58:16
00
ja nahodou suhlasim so zwarom. co napisal je bohuzial pravda. ja uz tie akcie vobec nesledujem, k operatorovi chodim uz iba vtedy ked si idem po dvoch rokoch vymenit telefon ( aj to sa vobec neunuvaju nejako mi oznamit ze mi skoncila viazanost a mam na to pravo / repektive pausal mi pokracuje aj nadalej bez toho aby som vedel ze doba viazanosti skoncila :punch: ), alebo v pripade ked idem reklamovat vysku sumy na fakture ( bol som trikrat, trikrat ma poslali do rici s odovodnenim ze v systeme to tak jednoducho je evidovane a basta )...takze ja uz som o nasich operatoroch stratil vsetky iluzie, nech sa ich ponuky schovavaju pod akoukolvek znackou
03.11.2009 - 12:01:30
00
no mne u Tmobilu tlacia uz tak 1-2 mesiace pred skoncenim viazanosti dalsi telefon na viazanost..
inak mas uplne jedno akeho operatora mas aj tak na tebe zaraba..
o uzasnej akcii O2 s volanim do ciech by som tiez pripomenul nakolko je vyuzitelna? cele slovensko sa bude tesit ze moze volat do ciech ale komu? zavolam na infolinku len aby som si s cechmi pokecal?
myslim ze u kazdeho sa da najst cca co hladas, niekto ma plus tam niekto inde.. jedine co ma sere su poplatky pri prevode cisla! to napr v CR neni, tu si podam ziadost a nestaram sa dalej, vsetko si vybavia operatori medzi sebou..
03.11.2009 - 12:07:15
00
musim napisat moj nazor - neda mi. mozno je to len moje stastie ktore raz vyprcha ale predsa:

kazdy koho poznam nadava na mobilne spolocnosti, ze ake mu chodia velke fakturi a ako s aho snazia *****.

ja mam uz 8 rokov pausal 55viac (neviem ako sa to vola teraz) a NIKDY som neplatil nic navyse o com by som nevedel. moja priemerna mesacna platba je 530.- Sk / 18€, pricom sa pri telefonovani (ani poctom ani dlzkou hovorov) nijak neobmedzujem! Je pravda ze momentalne mam 55+55min. tj 110min do vsetkych sieti, no to nic nemeni na predoslich tvrdeniach, lebo stazujuci maju ovela vacsi pausali.

takze kde je chyba? zeby na mna mobilna "uderka" (operatori baziaci po nasich peniazoch) zabudla?
03.11.2009 - 12:14:07
00
ja nevravim, ze akcia volania co CZE je nejaka super pre 90% slovakov, len narazam na to ze je to krok dobrym smerom. Napriklad orange v AT ma volanie do EU tak ako keby volas do AT. To je buducnost a nie vikendove volania do vlastnej siete.... Je samozrejme, ze operator zaraba, preco by to inak robil :-) co sa tyka tych poplatkov tak je chyba, ze vobec su, ale o2 ti aspom vrati sumu, ktoru zaplatis nezmyselne staremu operatorovi...


neviem kamo,mas balicek 110 minut,teraz = docasne, tusim si to mal na rok alebo 2 neviem ako to presne bolo min rok. platis 18e a v O2 mas bez viazanosti za 10e 100 min vsade....takze urcite preplacas + si viazany takze nic ta neobislo,len si spokojny :)
03.11.2009 - 12:17:34
00
a ja mam uz 5 rokov firemny telefon, a neobmedzujems a v nicom... ano v hovoroch, ani vo vybere telefonu :lol: :lol:
03.11.2009 - 12:18:35
00
myslim, ze to je jasne :bug:
03.11.2009 - 12:19:33
00
:P mam tiez 55ku akurat pausal za 50% takze platim polovicu..
jedine co som platil za historiu u Tmobilu navyse boli aktivovane sluzby na vyskusanie (tmobilom, ktory mi len oznamil ze mi ju aktivovali) a ja som ich zabudol deaktivovat, takze po napr 3 mesacnej dobe na vyskusanie mi zrazu nieco vyskocilo vo fakture, zrusil som to a bol pokoj..


zwARO: nepozeraj len na pausal stale, sleduj si aj ceny volani po prevolani volnych minut, cenu sms, pokrytie uzemia, kvalitu signalu, kvalitu sluzieb.. nieje vsetko len o zakladnej cene pausalu..
03.11.2009 - 12:20:27
00
nepozeram len na pausal, dokonca ani nemam pausal :-) + myslim ze ceny po prevolani pri 55 su dost tragicke, nimi sa ani nezaoberam, sam som mal student pausal to bola 55+20 [vecer a vikend ako inak :-D ] potom ten pausal zrusili a ja som odisiel :)
infrastruktura sa neda porovnat ani sluzby pretoze x rokov nie su skoro 3. Treba cas a sluzby aj pokrytie bude na rovnakej urovni. A ak si porovnas kredit tak tam je ine rodeo :=)
03.11.2009 - 12:24:27
00
michalko...ja k tomu ***** na fakturach...ked mi pride faktura vyssia tak o 50 € a potom podla podrobneho vypisu ( ktory si nasledne musim zaplatit pretoze reklamacia je neuznana ) zistim ze "volavam" rano o tretej-stvrtej tak na hodinku niekam do prdele...to nepotesi nikoho...ale aspon mi pomaranc dokazal ze jeden mesiac v roku som bol namesacny :geek: ...a stalo ma to 50e...tak ale na druhu stranu som rad ze mozno aj kvoli takymto podnikatelskym vysledkom boli vyhlaseny za firmu roka
03.11.2009 - 12:32:30
00
...presne bolo min rok. platis 18e a v O2 mas bez viazanosti za 10e 100 min vsade....takze urcite preplacas + si viazany takze nic ta neobislo,len si spokojny :)

Stale budem tvrdit, ze je to reklamana O2.
Od marca 1999 som v oranzovom a ani jeden problem s fakturou. Raz reklamacia telefonu vybavena k mojej najlepsej spokojnosti. Vzdy (kazde 2 roky) si vyberam pausal mne najvhodnejsi a na predvianocne kecy ma nenalakali nikdy.
03.11.2009 - 12:53:36
00
a ja mam uz 5 rokov firemny telefon, a neobmedzujems a v nicom... ano v hovoroch, ani vo vybere telefonu :lol: :lol:


no ja tiež tak nejak :lol:
03.11.2009 - 12:56:08
00
Stale budem tvrdit, ze je to reklamana O2.


mozes to tvrdit :-D ale podla mna je to fakt... peniazky vs peniazky
03.11.2009 - 13:11:05
00
keyboard_arrow_up