Jednej noci dorazil priateľ so svojou priateľkou k nej domov. Pri vstupných dverách sa začnú bozkávať na dobrú noc a mladík začne byt pomaly vzrušený.
Oprie sa dlaňou o stenu, usmeje sa na ňu a hovorí:

- Miláčik, čo keby si mi ho vyfajčila?
Ona zdesene odpovedá:

- Zbláznil si sa? Rodičia nás uvidia!
- Ale, prosím ťa! V túto nočnú hodinu?
- Nie, prosím ťa. Dokážeš si predstaviť, čo by sa stalo, keby nás pristihli?
- Ale choď! Nikto tu nie je,vaši už spia!
- Ani náhodou, je to veľmi nebezpečné!
- Prosím, prosím, veľmi ťa milujem!
- Nie, nie a nie! Tiež ťa milujem, ale teraz nemôžem!
- Jasné, že môžeš! Prosím!
- Nie, nie. Fakt nemôžem.
- Veľmi prosííííííííím...

Zrazu sa na schodoch rozsvieti svetlo a ukáže sa jej mladšia sestra v pyžame, s rozcuchanou hlavou a rozospatým hlasom hovorí:
Tatko odkazuje, že už mu ho máš vyfajčiť, alebo to mám urobiť ja. A mama odkazuje, že keby bolo treba, tak to urobí kľudne sama. Len nech už, *****, dá preč ruku z toho zvončeka!
01.10.2012 - 15:13:15
00
Už to tu bolo, ale dávno...

Pražák vystoupil z vlaku na nádraží Ostrava - Svinov a táže se domorodce:
"Helééééé, prosimtěéééé, jak se jako vocať dostanu do centrááá???"
Domorodec:
"Tak ty se, *****, do centra živy nedostaneš!!"
01.10.2012 - 16:20:20
00
2 posledne :D
01.10.2012 - 18:06:44
00
Podľa zistení Ministerstva financií, ktoré dnes médiám sprostredkoval minister Peter Kažimír, občania dožívajúci sa priveľa rokov predstavujú obrovskú záťaž pre dôchodkový systém a teda výrazne ohrozujú rozpočtové plány pre ďalšie roky. „Pridlhé poberanie dôchodku je mimoriadne sebecké. Situácia je vážna, v poslednej dobe enormne narastá počet ľudí, ktorí jednoducho nemajú toľko úcty voči ostatným
, aby zomreli, keď sa na slušného človeka patrí,“ vyhlásil minister a zároveň ponúkol aj riešenie. „Prvoradá je edukácia. Budeme občanov motivovať k rozpočtovo zodpovednému správaniu.“

Ministerstvo podľa jeho slov už začalo s prípravou reklamnej kampane „Zomri včas!“. Jej súčasťou bude aj spotrebiteľská súťaž o cenu „Prínosného občana“. O lákavé výhry v nej budú môcť zabojovať všetci občania, ktorí sa rozhodnú zmárniť presne v deň dovŕšenia dôchodkového veku. Slávnostné žrebovanie zo všetkých úmrtných listov sa uskutoční 1. mája a víťaz získa nielen titul „Občan hrdina“, ktorý mu bude izolepou prilepený ku kolonke na matrike, ale aj potrasenie urnou priamo od premiéra Róberta Fica. Príbuzní účastníkov sa môžu tešiť na samolepky, tričká a prepisovačky s retro logom strany SMER z volieb 2006 a tiež sladkú odmenu v podobe cukroviniek Čierny Kažimír. Viac informácii o dotovaných spôsoboch odpratania sa zo sveta, motivačnú brožúrku „Komu tým prospejem?“ a zoznam tlačív, ktoré si treba pre účasťou v súťaži nechať potvrdiť, budete môcť svojim rodičom, starým rodičom či priamo sebe už čoskoro stiahnuť zo stránky Ministerstva financií.
01.10.2012 - 18:32:52
00
Ako vzdy - zbytocne komplikovane a nefunkcne, pricom existuje uz davno elegantny navrh novelizacie cestneho zakona s dvoma bodmi:

1. Obcan po 60-ke smie ist cez krizovatku na cervenu.
2. Obcan po 70-ke musi ...

(Este to nie je v platnosti bo minule ked som isiel cez krizovatku na cervenu a naviac po prechode pre chodcov sa organ zacal rozculovat.) :-)
01.10.2012 - 18:40:14
00
mna dnes organ zacal sikanovat, pretoze som bol v kruhaci a nedal som mu prednost,,hned za kruhacom majacky uz ma lustrovali,ponukli aj vypit z dregera a skontrolovali aj povinnu dusu :)
01.10.2012 - 19:10:56
00
povinnú ČO?! :fubar:
01.10.2012 - 19:16:43
00
sak je to vo vtipkarovi, tak nam zihadlo vtipkuje :D
01.10.2012 - 19:19:06
00
ale nie fakt sa mi to dnes stalo cestou do prace, celkom ma to pobavilo ...ale najprv som bol kusok vyklepany co som spravil ?
01.10.2012 - 19:21:45
00
sa asi pozabudli, ved 1. April bol uz davno :D
01.10.2012 - 19:24:18
00
ale nie fakt sa mi to dnes stalo cestou do prace, celkom ma to pobavilo


No ja by som bol zvedaví ako by som im vysvetlil, že nemám náhradnú dušu, keďže jazdím na bezdušových plášťovkách. Kto vie či by to pochopili. Možno by sa tvrdohlavo držali zákona a tvrdili, že ju aj tak so sebou musím voziť. :lol:
01.10.2012 - 23:58:50
00
mna dnes organ zacal sikanovat, pretoze som bol v kruhaci a nedal som mu prednost


A akú prednosť chceli tá sa vyžaduje ak nie je pred kruháčom značka Daj prednosť, alebo Stop. Vtedy platí pravidlo pravej packy a prednosť majú tí čo do kruháča vchádzajú. To máte takýto kruháč? Lebo drvivá väčšina kruháčou je označená práve značkou Daj prednosť pred vjazdom.
02.10.2012 - 00:02:53
00
hehe nie mame normalny kruhad so znazkami.... ale potrebovali si dvihnut ego... ved tam sedeli ledva 30r fagani :D
02.10.2012 - 07:38:02
00
zihadlo:ty si bol v kruhaci a oni do neho vchadzali a osocovali ta ze ty si CHUDATKAM nedal prednost?...
02.10.2012 - 10:13:03
00
Viete, aké mäso sa bude teraz kupovať? Mužské predné!
Málo stojí, ľahko sa urobí, pustí rýchlo šťavu, je rýchlo hotové, ľahko padne, dobre sa strká do úst a nelezie medzi zuby.
02.10.2012 - 10:40:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up