https://www.facebook.com/video.php?v=10201805014965784 :D

nenormalne grady :D
Orchestra Fail thumb_up0thumb_down
20th Century Fox Flute Version | HQ thumb_up0thumb_down
27.10.2014 - 19:28:32
01
Večer leží muž v spálni na posteli a nadržaný čaká na svoju manželku, kým sa osprchuje a príde z kúpeľne za ním. Keď však manželka prechádza z kúpeľne do spálne, potkne sa o prah dverí a spadne. Muž hneď vyskočí za ňou a hovorí: "Miláčik, nestalo sa ti nič? Ukáž, či tam nemáš bobo, poď za mnou do postieľky, zlatino, ja ti to pofúkam"
Potom sa vášnivo pomilujú a následne po súloži manželka vstane a ide do kúpeľne, aby sa znovu osprchovala. Opäť sa však potkne o prah dverí, spadne na zem a manžel hovorí: "No je toto možné? P**a čaptavá...!!"
27.10.2014 - 19:42:49
017
toto nevymyslíš...to je život.
27.10.2014 - 19:49:22
03
28.10.2014 - 14:03:54
010
20th Century Fox Flute Version | HQ thumb_up0thumb_down


Tak už konečne viem odkiaľ to mali Horkýže na úvod koncertu. :D
28.10.2014 - 14:29:39
01
... k dnešnému sviatku.

lh3.googleusercontent.com
28.10.2014 - 19:22:21
03
fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net
28.10.2014 - 19:36:34
02
Hack3r - moc mi do smiechu nieje, mám totiž tiež takú medzeru vpredu. :lol:
28.10.2014 - 22:08:28
01
to nema umysel robit si srandu z ludi ako ty. je to len zo zartu ;)
28.10.2014 - 22:33:19
00
Hack3r - moc mi do smiechu nieje, mám totiž tiež takú medzeru vpredu. :lol:


Máš to od prírody či to robili tiež "majzlíkom" keď ti nieje do smiechu ;)
29.10.2014 - 04:47:38
02
V pracovnej pošte kolegyne dnes:
Najdrahšie One.

So všetkou úctou a ľudskosti, bol som nútený písať vám za humanitárnu zem. Moje meno je pani Beatrice Gabriel.

Moja národnosť je Francúzsko. Som ženatý s pánom Petrom Gabrielom, The bývalý výkonný riaditeľ spoločnosti Cargill Kakao a čokoláda spoločnosti v Pobreží Slonoviny West Africa.We boli zosobášení 36 rokov bez dieťaťa. Zomrel po Cadiac tepny prevádzky. A nedávno, môj doktor mi povedal, že by som netrval na najbližších šesť mesiacov kvôli môjmu problému rakoviny (rakoviny páky a zdvih)

Predtým, než môj manžel zomrel v minulom roku sa táto suma 4,8 milióna eur, ktoré sa ukladajú v jednej banke tu v Pobreží Slonoviny západnej Afrike. V súčasnej dobe tieto peniaze je stále v trezore banky.
Potom, čo poznám môj stav som sa rozhodol darovať tohto fondu každého dobrého Boha báť brata alebo sestru, ktorá bude využívať tohto fondu tak, ako budem inštruovať tu. Aj studený rád, keby ste ma kontaktovať na mojom osobnom beatricegabrel90@gmail.com,

Chcem niekoho, kto bude používať tento fond podľa želania svojho zosnulého manžela, pomáhať Lessprivilaged ľudia, detské domovy, vdovy a šírenie Božieho slova. Vzal som toto rozhodnutie, pretože nemám žiadne dieťa, ktoré zdedí tento fond, a nechcem v away, kde budú tieto peniaze použité v bezbožných spôsobom. To je dôvod, prečo som prijatie tohto rozhodnutia odovzdáte tohto fondu.

Nebojím sa smrti, a preto viem, kde som going.I chcem, aby ste vždy zapamätať si ma vo svojich denných modlitieb, pretože som až príde rakoviny chirurgia.

Odpísať čo najskôr akékoľvek oneskorenie vo svojej odpovedi mi dá pokoj v získavaní inú osobu na tento účel, a dúfal, že čítať od vás čo najskôr. Boh vám žehnaj, ako si výpis hlasu odôvodnenie. Tu som uviedol. Dúfať, že dostanete odpoveď.

Zostaňte požehnal v Pánovi.
Vaša sestra v Kristovi.
Vážená pani Beatrice Gabriel
29.10.2014 - 09:49:23
00
Už sa teším

Prílohy:

vlak.jpg
vlak.jpg 76.03 KiB thumb_up0thumb_down

29.10.2014 - 10:05:12
09
Od 17.novembra? Bol som vcera na stanici. Blazninec s vydavanim registracnych kariet vypukol. Fronty ako na cestoviny z humanitarnej pomoci ... Divide et impera http://cs.wikipedia.org/wiki/Rozd%C4%9Bl_a_panuj na vine su cigani, teraz uz aj dochodcovia - pekne sa tam hryzkajte a my zatial mozeme pokojne "vladnut"
29.10.2014 - 10:17:39
00
pista, co aj ty si si bol vybavit preukaz? :D
29.10.2014 - 10:34:15
00
V pracovnej pošte kolegyne dnes:
Najdrahšie One.

So všetkou úctou a ľudskosti, bol som nútený písať vám za humanitárnu zem. Moje meno je pani Beatrice Gabriel.

Moja národnosť je Francúzsko. Som ženatý s pánom Petrom Gabrielom, The bývalý výkonný riaditeľ spoločnosti Cargill Kakao a čokoláda spoločnosti v Pobreží Slonoviny West Africa.We boli zosobášení 36 rokov bez dieťaťa. Zomrel po Cadiac tepny prevádzky. A nedávno, môj doktor mi povedal, že by som netrval na najbližších šesť mesiacov kvôli môjmu problému rakoviny (rakoviny páky a zdvih)

Predtým, než môj manžel zomrel v minulom roku sa táto suma 4,8 milióna eur, ktoré sa ukladajú v jednej banke tu v Pobreží Slonoviny západnej Afrike. V súčasnej dobe tieto peniaze je stále v trezore banky.
Potom, čo poznám môj stav som sa rozhodol darovať tohto fondu každého dobrého Boha báť brata alebo sestru, ktorá bude využívať tohto fondu tak, ako budem inštruovať tu. Aj studený rád, keby ste ma kontaktovať na mojom osobnom beatricegabrel90@gmail.com,

Chcem niekoho, kto bude používať tento fond podľa želania svojho zosnulého manžela, pomáhať Lessprivilaged ľudia, detské domovy, vdovy a šírenie Božieho slova. Vzal som toto rozhodnutie, pretože nemám žiadne dieťa, ktoré zdedí tento fond, a nechcem v away, kde budú tieto peniaze použité v bezbožných spôsobom. To je dôvod, prečo som prijatie tohto rozhodnutia odovzdáte tohto fondu.

Nebojím sa smrti, a preto viem, kde som going.I chcem, aby ste vždy zapamätať si ma vo svojich denných modlitieb, pretože som až príde rakoviny chirurgia.

Odpísať čo najskôr akékoľvek oneskorenie vo svojej odpovedi mi dá pokoj v získavaní inú osobu na tento účel, a dúfal, že čítať od vás čo najskôr. Boh vám žehnaj, ako si výpis hlasu odôvodnenie. Tu som uviedol. Dúfať, že dostanete odpoveď.

Zostaňte požehnal v Pánovi.
Vaša sestra v Kristovi.
Vážená pani Beatrice Gabriel



Podľa mňa to písal ten čo chodil sem na fórum... Omniscient či ako sa písal :D
29.10.2014 - 11:03:34
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up