Goddamn internal routing! :D

https://www.facebook.com/100003163851320/videos/863326317116155/
26.10.2015 - 14:49:16
02
Nieco pre Milanko40 http://vesmir.stoplusjednicka.cz/kometa-lovejoy-rozseva-cukr-500-lahvi-alkoholu-za-jedinou-sekundu :lol:
26.10.2015 - 17:30:51
03
sorry ak to tu uz bolo :angel:
26.10.2015 - 22:15:14
02
viete aky je rozdiel medzi bicyklovanim a sexom? ... Ak nie bicyklujte sa dalej
:-D
26.10.2015 - 22:38:42
02
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
26.10.2015 - 23:18:09
07
trosku na milankovom leveli

Prílohy:

vystrcim_rukua__ty_rid_by__mop_.png
vystrcim_rukua__ty_rid_by__mop_.png 15.27 KiB thumb_up0thumb_down

26.10.2015 - 23:21:36
027
:lol:
27.10.2015 - 09:22:58
00
Aneta by sa čudovala :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=db6jyLjw0BU
:y: treba celé dopočúvať
27.10.2015 - 19:34:48
02
Ak to tu už bolo tak sorry:
TLAČOVÁ SPRÁVA: Na včerajšej verejnej prezentácii predstavil Calvin Rickson, textilný inžinier a výskumník firmy Style, svoj najnovší vynález. Calvin navrhol podprsenku, ktorá zamedzuje, aby sa ženám prsia pohupovali zo strany na stranu a hore a dole. Dokonca zamedzí aj to, aby boli bradavky vidieť cez blúzu. Počas prestávky ho prítomní účastníci prezentácie vyviedli na dvor a rozbili mu papuľu.
28.10.2015 - 07:17:23
04
Už to tu bolo , ale stále dobre ...
28.10.2015 - 08:26:47
00
Aktuálne
Reunion Valentino Rossi Marc Marquez y Lorenzo
Reunión Valentino Rossi Marc Marquez Jorge Lorenzo thumb_up0thumb_down
28.10.2015 - 09:07:02
02
výcuc z adeptov na Darwinove ceny :tmi: :rofl:

(2000, Florida) 23-ročný barový vyrývač sa potom, čo ho vyhodili z baru, doň znovu vrátil, a skokom zo schodiska chcel veľkolepým spôsobom kopnúť iného muža. Skok mu nevyšiel. Zabil ho pád na hlavu.

(2000, Irak) Iracký terorista Kaj Ránadžet chcel poslať bombu v listovej zásielke. Urobil však chybu a na list s bombou vo vnútri nenapísal dostatočné množstvo informácií o adresátovi, takže mu pošta list vrátila. On ho otvoril – a bomba fungovala.

(2000, Bonn) Dvaja aktivisti za práva zvierat protestovali proti zabíjaniu prasiat tak, že otvorili ohradu, v ktorej miestna mäsovýrobňa držala prasatá. Dve tisícky prasiat sa zrazu rozbehli oproti nim. Zvieratá ich ušliapali na smrť.

(2002, Wisconsin) 30-ročný muž si so svojou manželkou obľúbil bizarnú hru. Spočívala v tom, že si stiahol nohavice a priložil hlaveň brokovnice k miešku. Potom manželke povedal, aby stlačila spúšť. Túto hru hrával s nenabitou zbraňou často a spôsobovala mu enormné potešenie. Onen piatok sa rozhodol zahrať sa znovu. Vzrušenie bolo ešte znásobené, pretože do príjazdovej cesty práve vchádzala kamarátka jeho manželky. „Odstreľ mi ich, než k nám príde!“ zvolal na svoju ženu v očakávaní. Čo dopredu netušil, jeho slová sa do bodky naplnili. Tentoraz bola brokovnica nabitá.

(2002, Chorvátsko) Istý Chorvát sa rozhodol použiť výbušniny z ručného granátu na výrobu petárd pre silvestrovskú oslavu. Problém bol, že ich najprv musel z granátu nejakým spôsobom vydolovať. Život ho stálo, že sa o to pokúsil pomocou motorovej píly.

(2004, Tchaj-wan) Dvaja študenti, ktorí mali záujem o srdce toho istého dievčaťa, sa rozhodli po pár drinkoch vyriešiť svoj spor na spôsob stredovekých rytierov. Súbojom. Bez zbraní, bez brnenia, bez koní. Ale na motorových skútroch. Nasadli na svoje mechanické tátoše, a s rýchlosťou vyše 80 km/h si to namierili jeden proti druhému. Víťazom mal byť ten, ktorý sa uhne ako druhý. Obaja boli očividne rodenými víťazmi. Ani jeden sa neuhol. Ocenenie za svoje hrdinstvo nedostali ani in memoriam. Objekt ich túžby, mladá slečna, sa vyjadrila, že nemala záujem ani o jedného z nich. (loool)

(2006, Wisconsin) Sedem vysokoškolákov po bujarej párty nasadlo na dodávku vyrazilo na cesty. Ich cieľ: dopravné značky v okolí. Konkrétne, tie hovoriace STOP. "Študáci" si zmysleli ukradnúť ich čo najviac. Ibaže keď ich auto uháňalo mestom, takpovediac ich zostrelilo iné veľké motorové vozidlo. A áno, presne na mieste, kde sa ešte krátko predtým týčila istá veľavravná dopravná značka. Pochôdzkar, ktorý na miesto nehody dorazil ako prvý, neskôr vyhlásil, že nikdy nezabududne na to, čo videl. Telá mŕtvych študentov okolo zničeného auta, obkolesené takmer tridsiatkou dopravných značiek prikazujúcich zastavenie.

1997, Holandsko – Počas firemného autobusového zájazdu roztatárení zamestnanci vystrkovali hlavy cez strešné okno. Dvaja mali hlavy von, spievali a vietor im fúkal do tvárí. Potom autobus vošiel pod most. Kosti zaprašťali a telá padli dnu s rozmlátenými hlavami a zlomenými krkmi. „Vždy strešné okno zamykám, keď veziem deti, lebo nepočúvajú. Ale, preboha, toto boli dospelí,“ uviedol šofér.

2007, Rusko – Eduard vnikol do bytu telesne postihnutého muža v noci, keď spal. Keď chcel s cennosťami odísť, domáci sa zobudil. „Bil ma päsťami, tak som ho barlou udrel medzi nohy. Potom vyskočil z okna, keďže bývam na 1. poschodí,“ opisuje obeť. „Nechápal som najprv, čo mu vypadlo spod nohavíc. Keď som sa lepšie pozrel, boli to mužské vajcia! Dal som ich do studenej vody a rýchlo som volal pohotovosť. Lekár mi zložil, keď som povedal, že som vlamačovi odtrhol vajcia.“ Pol hodiny nato našli skrvaveného zlodeja v bezvedomí na chodníku. „Keď ho zdravotníci vzkriesili, kričal: Vráťte mi vajcia!“ uviedla polícia. Nakoniec mu ich museli úplne amputovať. Vlamač dal na obeť sťažnosť. „Nikdy mu neodpustím,“ odkázal mu.

Holandskeho dochodcu - inziniera nasli doma so strelnou ranou na krku. Policajti povodne predpokladali, ze islo o samovrazdu. Nazor museli zmenit, ked jedneho len o chlp minula gulka po tom, ako otvoril skrinu. Nastupili pyrotechnici, ktori nasli dalsich 19 pasci nastrazenych v stenach, strope a nabytku. Okrem viacerych brokovnic spustanych napnutymi lankami objavili naloz, ktora mala vybuchnut po odobrati urciteho poctu flias piva z prepravky. Odstranovanie pasci trvalo 3 tyzdne. Aby si 79 rocny dedo pamatal, kde ich nastrazil, mal po dome rozmiestnene listky so zasifrovanymi odkazmi na filmove sceny. Jedna pasca sa mu vsak stala osudnou. Dom zaminoval, aby sa nedostal do ruk jeho rodine, s ktorou bol rozhadany.
28.10.2015 - 10:16:10
012
"naloz, ktora mala vybuchnut po odobrati urciteho poctu flias piva z prepravky" :D :D :D
28.10.2015 - 10:26:14
00
to by bol atentat na milanka ...... :lol:
28.10.2015 - 10:31:56
06
alebo na teba muhehe ;)
28.10.2015 - 10:43:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up