Sudokrém?
11.12.2020 - 16:35:26
00
hmm, presne to sa mi stalo akurat pred tyzdnom. Umyvam vecer zuby, pasta nema ziadnu chut, nic necitim. Boha, ja mam ten kovid! Pozrem na pastu...Indulona. Bol som unaveny. Ale potom do rana som citil tu pachut. A potom este par dni, kym sa vsetko dostalo z kefky prec.
11.12.2020 - 16:43:42
02
Pred x rokmi som si v MHD nechtiac vypočul rozhovor, ako jedna baba chodila celý deň zo slnečnými okuliarmi iba z jedným sklíčkom, a prišla nato až keď pozerala do nejakého výkladu a zbadala že jej niečo chýba
11.12.2020 - 17:20:11
01
dnes som dost nervozne hladal rusko, lebo som sa ponahlal k holicke. mal som ho nasadene a zosunute pod bradou.
11.12.2020 - 17:38:01
02
Keď žena fajčí mužovi a v hlave má nasrané.
Je to stále orál, alebo už anál?
11.12.2020 - 17:57:14
017
Svagrovi ked sa narodila dcera tak bol tak nevyspaty a unaveny ze si nedal dole trenky ked sa siel vystat... a vystal sa :D
11.12.2020 - 19:05:03
01
No nevyspatý, unavený... Skorej nad*baný.
11.12.2020 - 19:12:50
03
Chlapi to čo som tu doteraz čítal to je len taká "základná škola" zabúdania lepšie povedané roztržitosti...
brat môjho krstného otca to je borec .... On má minimálne Phd z roztržitosti.

Raz bol v zime na sánkovačke s dcérami jedna malá niečo cez rok druhá bola o rok staršia. Ako sa vratili pred vchod do bytovky, ťahajúc ich na sánkach prišiel k vchodu odomkol vošiel dnu a šiel do bytu, po pol hodine došla suseda s jeho dcérami a sánkami, že nechápe čo sa stalo ale že deti plakali pred vchodom na sánkach a nikde nikoho! Potom sám povedal, že počul detský plač a že nechápal kto nechá takto deti plakať vonku ?

Ďalší príbeh: ideme v spolu v aute starý Passat hore Dobsinským kopcom. Ja, krstný, a on ako šofér. Ideme- ideme ale len tak veľmi ťažkopádne a celú cestu hovorí môjmu krstnemu, že to auto nemá ťah asi bude niečo s motorom. Na vrchu
kopca pozerám a vravím, že aha veď je zatiahnutá ručná brzda ? .... to ste chlapi nevideli .... Ložiská, bubny, náboje, disky všetko zničené a skoro začali horieť aj pneumatiky....

Ďalší .... Zmienený pán aj s bratmi robia výškové práce rôzneho druhu ...
Raz pri natieraní strechy kostola vyšiel na vežu a natieral skončil natieranie spustil lano z veže pospúštal po ňom farby, štetce a nakoniec išiel zlaniť aj on urobil všetko čo mal okrem toho že zacvakol zlaňovaciu osmu do sedačky.... kto niekedy zlaňoval vie ... (kto nie nech si pozrie videá).... takže pekne sa odrazil a už mu lano pálilo dlane ako sa tak rútil dole vežou bez zlaňovacej osmy. Samozrejme že takúto bolesť jedinec nevydrží tak sa pustil a dopadol našťastie do rozmočenej záhrady na chrbát a nič vážne sa mu nestalo.....

No a môj najobľúbenejší príbeh....
Raz večer sme sa vracali k jeho autu samozrejme bol ponorený do nejakej vášnivej debaty s bratmi ... odomkol auto pomocou diaľkového ovládania ale sadol si na zadné sedadlo za vodiča.... zrazu zamrzol.... v totálnom zdesení pozerá na nás a vraví "kua mne ukradli volant aj pedále" ???????


Naposledy upravil Perun dňa 11.12.2020 - 19:31:04, celkovo upravené 1 krát.

11.12.2020 - 19:28:19
120
To som cital celkom autenticku storku ako po nakupe a vybaleni doma zostali v taske sladkosti, tycinky a krekry k telke..a tak chlapik velmi iniciativne sa toho chopil a odniesol to vysypat do obyvacky do misy pred telku. Vecer nahmatal taky mensi obal, rozbalil a sup do huby... par sekund pocmulal a potom s prskotom a nadavanim vyplul... zasvietil a zistil ze tam medzi tymi mlskami manzelka kupila aj nahradne kocky co sa davaju do nadrze na splachovanie v zachode... :)
11.12.2020 - 19:30:20
07
Bol som s kolegom na služobke (v UK) a večer ma vyložil na pumpe, kde som mal svoje auto. Unavený po 14 hod. som si sadol na ľavé sedadlo a hodnú chvíľu rozmýšľal, že niečo je kua zle, ale nevedel som čo. Trvalo mi minimálne minútu kým som pochopil, že volant.
11.12.2020 - 19:54:55
03
Z toho vsetkeho hladania som si spomenul na tento clanok https://www.cas.sk/clanok/231320/turistka-niekolko-hodin-hladala-samu-seba-spolu-so-zachranarmi/
11.12.2020 - 20:11:00
09
To už je iný level keď nezvestný hľadá sám seba. To prebije iba video, v ktorom Fico poďakuje trojnásobnému premiérovi za dobre odvedenú prácu.
11.12.2020 - 20:24:03
00
Hľadám kostol na prenájom.
Za účelom prevádzkovania kaviarne, alebo reštaurácie.
11.12.2020 - 20:26:27
013
Sef isiel s kolegom na sluzobku a zabudol ho tam. Zistil to az ked mu kolega volal, ze kde je a kedy pojdu naspat :-D
11.12.2020 - 20:27:51
05
Kamosa raz zabudli v rakusku na pumpe... ale sranda bola v tom ze on bol sofer.. len na pumpe sa dohodli ze sa vystriedaju... tak ho tam nechali..
11.12.2020 - 20:34:12
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up