Miňo Stoch - Pi*ku ti ******m :D

http://www.youtube.com/watch?v=k0c-u4Z7NZ0
13.12.2009 - 13:57:05
00
Tak toto je pecka. A je tam aj Marecej. :clap:
http://www.ulozisko.sk/241336/Prirucka_pro_kutily.pps
13.12.2009 - 16:28:32
00
:D toto ficalo pred 2 tyzdnami v robote ked to nejaka suska omylom poslala na vsetky mailove adresy spolocnosti :D by ma zaujimalo co jej povedal sef :P
13.12.2009 - 16:49:55
00
A najviac ma rozhodí, keď je môj príspevok posledný na predchádzjúcej strane. :envy: Červo nedalo by sa to upraviť tak, že posledný príspevok na stránke sa zmení na nový príspevok na novej stránke threadu? :lol:
13.12.2009 - 16:53:27
00
V ramci casti o domacnosti tam chyba zakladny zlepsovak - zehlicka otocena hore zehliacou plochou z kazdej strany podopreta drevenym hranolom a na nej hrniec s variacim sa pokrmom. :) Skoda, ze som uz vymazal foto...

Inak u mna na celej ciare vyhrava zavlazovacie zariadenie - to by som si aj spravil keby som mal co zavlazovat. :D
13.12.2009 - 17:58:20
00

Jede chlap metrem v hrozné tlačenici, před nim stoji žena. V tom ten chlap povídá: "Promiňte paní, to není to, co si myslíte. Já mám malou vejplatu a dostávám to v mincích zabaleny do válečku. A ten sem si dal před cestou do
kapsy..."
V další stanici se na muže obrátí ta žena a prohlásí: "Vážený pane, to, že máte malou vejplatu, vám věřím. Že ji dostáváte v mincích, vám taky věřím. Ale to, že vám mezi Václavákem a Karlovým náměstím přidali, to vám tedy nesežeru!!!"


Jede jeptiska taxikem a zpozoruje, ze si ji taxikar neustale prohlizi ve zpetnem zrcatku.
Pta se ho tedy: "Proc na me neustale hledis, synu? Mas neco na srdci?"
"Ale... mam, ale to se nehodi rikat" povzdychne si taxikar.
"Synu, me muzes rici cokoli, jsem v radu jiz dlouho a leccemus jsem zvykla", povzbudi jej jeptiska.
"Nu, sestro, jiz od detstvi mam tajne prani, aby mi ho jeptiska vykourila", sveri se taxikar.
"Tvoje prani se ti muze splnit, ale musis ty splnovat dve podminky" odveti jeptiska.
A jake sestro?" zvedave se pta taxikar.
Musis byt svobodny a katolik" na to jeptiska.
"No, ale ja obe podminky splnuju!" zaraduje se taxikar.
"Tak nekde v klidu zastav", poradi mu jeptiska.
Taxikar zastavi na opustenem miste a jeptiska se da do koureni.
V tom si vsimne, ze taxikar breci.
"Co se stalo, synu? Proc places?"
"Vite sestro, ja jsem vam lhal. Ja jsem Zid a zenatej..."
"Nic si z toho nedelej, synu. Ja jsem Karel a jedu na karneval..."


Jedna žena byla velice frustrovaná podivným chováním manžela, který po ní vždy vyžadoval milování v naprosté tmě. Říkala si, že tuto úchylku vyléčí šokem. Jednou, když byli v nejlepším, najednou rozsvítila lampičku a ke svému překvapení zjistila, že manžel drží v ruce okurku.
Zaječela: ˝Tímhle jsi mne podváděl celých deset let? Ty impotentní mizero!˝
Manžel klidně odvětí:˝ Když mluvíme o podvádění... Zajímá mě, jak vysvětlíš naše dvě děti ˝

som v téme vtipkár dúfam :$
13.12.2009 - 18:46:09
00
Príde babka k doktorovi a vraví mu:
"Pán doktor, mne tmavnú nohy."
"A umývate ich?"
"A to pomáha?",
13.12.2009 - 19:56:09
00
Keď s babkami tak:

Načo je nám toaletný papier?
Povedala babka a olizla si ruku.
13.12.2009 - 19:59:36
00
:puke: :D :D :D
13.12.2009 - 20:42:27
00
http://www.youtube.com/watch?v=XB2YBAjoKYE&feature=related
13.12.2009 - 23:03:22
00
Toto bolo najlepšie na slovenskom filmovom trháku POKOJ V DUŠI :shake:
14.12.2009 - 04:59:00
00
Sedí dva vysokoškoláci v hospodě u piva a ten jeden říká: „Jestli je pravda co říkal děkan, tak mě vyhodí ze školy"
„A co říkal?"
„Že mě vyhodí ze školy!"
14.12.2009 - 08:05:53
00
Východniar sa prisťahuje do Bratislavy a po pol roku ochorie. Nikto mu nevie pomôcť, chodí od doktora k doktorovi a stále mu je zle, až na odporúčanie jedného rodáka z východu žijúceho v Bratislave ide k doktorovi, ktorý je tiež z východu. Ten ho vyšetrí a povie mu: Tu máš kýbel, choď vedľa, vykaď sa doňho, vymoč sa, potom tam strč hlavu a desať minút dýchaj. Východniar sa pýta: A to pomôže? Zaručene, povie lekár. Východniar urobí, čo mu doktor povedal, potom strčil do vedra hlavu a zhlboka dýchal. Po desiatich minútach pribehne k doktorovi a kričí: Supééér, supéér, bars lepšo, som zdravý. A čo mi vlastne bolo? Doktor odpovie: V podstate nič, len ti chýbala vôňa domova.
14.12.2009 - 08:26:44
00
V malo prímorskom mestečku je páter v kostole už unavený zo spovedania, keď
má stále počúvať ako sa mu ľudia zdôverujú so svojimi neverami. A tak na
budúcej kázni vyhlási: "Kto sa mi chce zveriť s tým, že bol svojmu
manželovi alebo manželke neverný, stačí, keď mi povie, že spadol do
zálivu." Táto novinka sa ujala a páter mal uľahčenú prácu Čas plynul,
starý páter zomrel a na jeho miesto nastúpil nový. Po niekoľkých dňoch
navštívi nový páter policajnú stanicu. "Mali by ste niečo urobiť s
bezpečnosťou v zálive. Neustále tam padajú ľudia," vraví policajtovi. Ten
sa pobavene usmeje a doporučí pátrovi, aby zašiel za policajným riaditeľom.
Policajnému riaditeľovi pátrova nevedomosť tiež príde na smiech a pošle ho
za starostom. Príde pastor ku starostovi: "Mali by ste niečo urobiť s
bezpečnosťou v zálive, neustále tam padajú ľudia," sťažuje si. Starosta sa
smeje, až sa za brucho chytá. Páter sa už rozčúli: "Neviem, či je to taká
sranda, ale vaša žena tam minulý týždeň spadla šesťkrát!"
14.12.2009 - 12:28:15
00
dlhý,ale stoji zato(chvilu mi trvalo kym som to napisal :D ),keď som to počul,skoro som zomrel :rofl:

V Rusku raz zil jeden muz,mal 3 synov,boli sice trochu chudobný,ale chovali si zvierata...tak zili OK.Raz muz vojde to stajne,a tam lezi mŕtva krava.Chlapik zasce premyslat,z coho budeme zit,umrieme od hladu,nebude mlieko,syr ani nic..A obesi sa.Neskor pride do stajne jeho syn,zbada mrtveho otca,strati chut zit a rozhodne sa skocit z mosta.V tom sa ale z vody vynori vila,ktora mu hovori ze pozna jeho trapenie,ze az ju 15 krat pomiluje,tak mu pomoze.Synak ale uz pri 12 nevladze,a zomrie.Ide okolo druhy syn,pozera do vody a tam lezi jeho mrtvy brat.Rozhodne sa zo zufalstva ze aj on skoci do vody,ale zas sa vynori vila a vravi mu ze pozna jeho trápenie a ze az ju 10 razy pomiluje,tak mu pomoze.Mladik ale uz pri 9 nevladze a tak zomrie.....Neskor ide okolo 3. brat..pozera do vody,tam mrtvi bratia..Chce skocit,ale vynori sa vila a vraví mu ze pozná jeho trapeniea ze ked ju 5x pomiluje,že mu pomože,Mladík sa pyta: A mozem aj 10?j,Vila je len rada...syn sa pýta sa ďalej: a 15?A Vila: ano mozes aj 20krat..a synak:Ale nezomrieš ako ta krava?


Naposledy upravil epo dňa 14.12.2009 - 15:23:56, celkovo upravené 1 krát.

14.12.2009 - 14:58:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up