A ako to je s tým zákonom ktorý definuje stáčanie km za trestný čin? Či to opäť skončilo v rovine blábolov?
20.10.2011 - 18:39:19
00
Chlapík sa vracia domov zo služobnej cesty o deň skôr. Je po polnoci.
Cestou sa pýta taxikára, či by nebol ochotný robiť mu svedka, lebo
si myslí, že ho manželka podvádza. Taxíkár súhlasí, ak za to dostane
100 EUR. Ako prišli do domu, potichu sa vkradli do spálne. Muž zapáli svetlo,
prudko zhodí prikrývku z postele a vidí ženu s milencom. Nahnevaný zoberie revolver a priloží ho milencovi k hlave.
Žena vykríkne: Nestrieľaj, klamala som Ti, že som zdedila peniaze!ON zaplatil Corvettu, ktorú som Ti dala, ON zaplatil jachtu, ON zaplatil ročné lístky na športové zápasy, ON zaplatil chatu pri jazere, dokonca platí aj mesačné výlohy na domácnosť.
Zneistený muž spustí pištoľ, pozrie na taxikára a pýta sa ho:"Čo by si urobil?"
Taxikár chvíľku rozmýšľa a odpovie: "Prikryl by som ho dekou,aby neprechladol"
20.10.2011 - 19:43:24
00
Koľko surrealistov treba na výmenu žiarovky?
Traja.
Dvaja zapaľujú žirafu a tretí nalieva hodiny do vane. :-D
20.10.2011 - 20:01:07
00
Hummer

Prílohy:

16452.jpg
16452.jpg 213.45 KiB thumb_up0thumb_down

20.10.2011 - 20:37:19
00
kiri:
myslim, ze to preslo. Kto im to ale dokaze? Kto ich obvini?
20.10.2011 - 22:03:43
00
:D

Prílohy:

20494.jpg
20494.jpg 66.93 KiB thumb_up0thumb_down

21.10.2011 - 07:39:27
00
:-D
21.10.2011 - 07:49:19
00
vzdy som tvrdil, ze jazdene auta zo Slovenska maju menej najazdene ....No nekup to!! ;)



Kamarat tak predaval auto, malo 170 000 km a bez servisnej knizky, po par mesiacoch, ho nasiel predavat a nestihal sa cudovat, autu pribudla servisna knizka, klesli kilometre, a predaval ho prvy majitel :).

Kamarat to predal do Povazskej Bystrice, o par mesiacov sa predavalo zo Sturova :).

Co sa tyka tych kilometrov - ano je to klasifikovane ako trestny cin, ale je tu jedna vec za ktoru nemoze nikto nic povedat. Ak sa vymenia budiky, teda komplet cely tachometer, ktore maju menej km, tak sa v podstate nic nelegalne nestalo, kedze mozu tvrdit, ze povodne boli chybne. Aj tak sa to robi :)
21.10.2011 - 08:07:34
00
oj*babráva sa to tým že sa nepíšu najazdené kilometre ale stav na tachometri.. pri nájazde je to odrb ale pri stave ak tam svieti 75 tak proste je tam 75.. stav tachometra a garancia najazdených KM je niečo iné..
to je vždy tak, skor ako začne platiť zákon už sa vie ako to odrbať..
21.10.2011 - 10:57:30
00
a8.sphotos.ak.fbcdn.net
21.10.2011 - 13:04:26
00
http://sport.bazos.sk/inzerat/10823675/Fox-mautin-bike.php
21.10.2011 - 14:05:19
00
Stare ale este stale poucne:

Základne poučky managementu :

Lekcia č. l

Vrana sedí na strome a celé dni nič nerobí.
Zbadá ju zajačik a pýta sa: "môžem tiež tak sedieť ako ty a nič nerobiť?"
Vrana mu odpovedá: "samozrejme, prečo by si nemohol?".
Zajačik sa posadil na zem pod vranu a odpočíval. Naraz sa objavila líška, skočila na zajačika a zožrala ho.
Managerské poučenie :
Na to, aby si mohol iba sedieť a nič nerobiť, musíš sedieť veľmi veľmi vysoko.

Lekcia č. 2

Moriak sa rozpráva s býkom: "veľmi rád by som sa dostal až na vrchol tohto stromu, ale nemám na to dosť síl".
Býk mu na to: "ja mám pásomnicu. Je plná živín. Skús ju vytiahnuť a zhltnúť".
Moriak teda strčil hlavu hlboko do býkovho zadku, vybral pásomnicu a celú ju zožral. Zistil, že mu naozaj dodala veľa energie, tak vyletel navrchol stromu.
Zbadal ho farmár a zostrelil ho dole.
Managerské poučenie :
To, že lezieš veľkému zvieraťu do riti, ťa síce môže dostať až na samý vrchol. Ešte to však neznamená, že sa tam udržíš.

Lekcia č. 3

Malý vtáčik letel v zime na juh. Bola taká zima, že vtáčik premrzol a spadol uprostred poľa. Ako tam tak ležal, išla okolo krava a vykadila sa priamo na neho.
Ako tam vtáčik v hovne ležal, začal si uvedomovať, že ho príjemne hreje a od radosti si začal pospevovať.
Začula ho mačka a zisťovala, odkiaľ sa spev ozýva. Išla za zvukom a v hovne zbadala vtáčika. Vybrala ho a zožrala.
Managerské poučenie:
1) nie každý, kto sa na teba vyserie, je tvoj nepriateľ.
2) nie každý, kto ťa zo sračky vytiahne, je tvoj priateľ.
3) keď už ti je dobre a teplo, aspoň drž hubu.

Lekcia č. 4

Slimák pomaly lezie po lese až sa dostane ku stromu. Začne naňho vyliezať.
Desať rokov postupuje hore.
V polovici jedenásteho roka je už tesne pod vrcholom, ale spadne dole.
Managerské poučenie :
Práca chvatná, málo platná!

Lekcia č. 5

Päťkilový kapor plával po rybníčku a stretol polkilového kapríka, ktorý ho úctivo pozdravil.
Veľký kapor mu neodzdravil, iba sa mu zvysoka vysral na hlavu.
Nevšimol si, že za malým kapríkom plával obrovský sumec, ktorého nechtiac tiež zašpinil. Sumca to naštvalo a veľkého kapra zožral.
Managerské poučenie:
Aj keď si veľká ryba, nesmieš tým malým srať na hlavu.
Nikdy nevieš, či za nimi nestojí ryba väčšia než si ty!
21.10.2011 - 14:38:13
00
Google: "Já najdu všechno!"

Wikipedie: "Já vím všechno."

Facebook: "Já znám všechny."

Internet: "Beze mě jste v prdeli."

Elektřina: "Tak se všichni uklidníme"...
21.10.2011 - 14:59:54
01
Príde Ivan Gašparovič do potravín a šepká: Chleba, krájaný, ale celý, jeden kus myslím, a možno, že spolu aj viac kusov celého, ale krájaného, a že je dobre, keď je tu tá možnosť, mať vždy celý, aj keď len kúsok, dokonca celý národ môže, že aj keď možno nie všetci, tak niekto určite, aspoň na polovicu myslím, niekto viac alebo menej a som rád, možno aj viacerí, že môžem ja, a to nielen ja, ale všetci, ktorí môžu, tak spolu mať aj jeden aj dva kusy, pretože minimálne dve štvrtiny chleba to je celá polovica, aj keď len krájaná, ani nie veľká, ani nie malá, ale celá, a to je dobre si myslím.
21.10.2011 - 18:31:56
00
vystizne :-D
21.10.2011 - 19:27:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up