Objednám Sony z alzy a uvidím 😀👍
16.11.2020 - 07:08:11
00
Ja mam LG 3D LCD a opbraz mam uspokojivy. Ono asi bude platit, za malo penazi ... Ten moj stal 1200,- a aj vtedy boli za 400,-. To moze byt ten dovod, bud upustis z narokov, alebo pridas na cene. To nastavenie je tiez dolezite. Ja som to nepostrehol ale ked bol u nas kamarat, tak to cele prenastavil, lebo to bolo v tovarnom nastaveni. Ale aj tak som daky rozdiel nepostrehol.
16.11.2020 - 07:56:31
00
Sestra teraz kupovala Philips s VA panelom. Neviem ci philips 58pus7304 alebo nejaky novsi model a je naozaj fajn. Podmienka bola android. Takže kľudne by som odporúčal Philips, len treba dať pozor, oni majú na striedačku medzi veľkosťami IPS a VA panely. Videl som ich vedľa seba a VA mi prišiel lepší. Príde mi až vtipné, že 55" má inú technológiu panelu a iný obraz ako 58".
16.11.2020 - 08:04:40
00
No len neviem ci android tv, lebo za 2 roky už bude zastaralý
16.11.2020 - 08:35:22
00
Hosť napísal:
Na to si ako prišiel, asi si doma vyskúšal všetky LCD na trhu.

Nemusel som vyskusat vsetky, lcd uz z principu nemoze mat lepsi obraz ako plazma ... mozes kupit lepsi alebo horsi lcd tv, ale nikdy nie lepsi ako plazma
16.11.2020 - 08:48:09
01
Vlastoch: toto platilo tak pred 10timi rokmi. Nechce sa mi tu o tom viac rozpisovať ale evidentne si zaspal dobu. A každá plazma ešte k tomu bliká ako blikačka na bicykel. A aby som nebol úplne OT, tak rajcziovamaria kúp si normálny televízor a nešpekuluj. Pritlač trochu a kúp toto a budeš spokojný https://www.datart.sk/televizor-samsung-qe55q80ta-strieborna.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=SAMQE55Q80TA&utm_campaign=dmdsk2020-11-16-vip-vianoce---1a2fa3v&kampan=4089 možno ho niekde nájdeš aj lacnejšie, ale ja mám v Dartarte VIP účet, tak mi ukazuje nižšiu cenu. Momentálne jeden z naj televízorov pomer/výkon a hlabvne to nekupuješ na dva roky, tak šetri radšej inde.


Naposledy upravil Hosť dňa 16.11.2020 - 09:58:15, celkovo upravené 1 krát.

16.11.2020 - 09:55:35
00
no podľa toho odkazu veľa nekúpi
16.11.2020 - 09:57:26
00
Hosť napísal:
Vlastoch: toto platilo tak pred 10timi rokmi. Nechce sa mi tu o tom viac rozpisovať ale evidentne si zaspal dobu. A každá plazma ešte k tomu bliká ako blikačka na bicykel. A aby som nebol úplne OT, tak rajcziovamaria kúp si normálny televízor a nešpekuluj. Pritlač trochu a kúp toto a budeš spokojný https://www.datart.sk/televizor-samsung-qe55q80ta-strieborna.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=SAMQE55Q80TA&utm_campaign=dmdsk2020-11-16-vip-vianoce---1a2fa3v&kampan=4089 možno ho niekde nájdeš aj lacnejšie, ale ja mám v Dartarte VIP účet, tak mi ukazuje nižšiu cenu. Momentálne jeden z naj televízorov pomer cena/výkon a hlavne to nekupuješ na dva roky, tak šetri radšej inde.


Aha pardon, to bol odkaz mojho VIP účtu, tak preto nejde zobraziť. Tu je odkaz na obyčajný účet a mal by fungovať https://www.datart.sk/televizor-samsung-qe55q80ta-strieborna.html


Naposledy upravil Hosť dňa 16.11.2020 - 10:09:43, celkovo upravené 1 krát.

16.11.2020 - 10:00:36
00
Hosť napísal:
Vlastoch: toto platilo tak pred 10timi rokmi. Nechce sa mi tu o tom viac rozpisovať ale evidentne si zaspal dobu. A každá plazma ešte k tomu bliká ako blikačka na bicykel. A aby som nebol úplne OT, tak rajcziovamaria kúp si normálny televízor a nešpekuluj. Pritlač trochu a kúp toto a budeš spokojný https://www.datart.sk/televizor-samsung-qe55q80ta-strieborna.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=SAMQE55Q80TA&utm_campaign=dmdsk2020-11-16-vip-vianoce---1a2fa3v&kampan=4089 možno ho niekde nájdeš aj lacnejšie, ale ja mám v Dartarte VIP účet, tak mi ukazuje nižšiu cenu. Momentálne jeden z naj televízorov pomer/výkon a hlabvne to nekupuješ na dva roky, tak šetri radšej inde.


ano ja som zaspal dobu ... a preto sa vyrobcovia lcd tv v poslednych rokoch v podstate len predbiehaju v mnozstve softwerovych úprav obrazu, aby ten obraz nejako vyzeral ... ale z houna bič neupleties, kto raz skusil kvalitnu plazmu, modli sa len aby mu vydrzala co najdlhsie, kym OLED klesnu ceny ... :D
16.11.2020 - 10:09:28
00
Vlastoch: Pozri je to tvoj názor a si naiozaj mimo. Už sa k starej plazme nebudem viac vyjadrovať. Každý normálny človek čo si kúpi nový televízor, tak všetky tie elektronické pi..ny hneď povypína. To je základ a ten kto chce z toho vymáčknuť ešte viac, tak si dá urobiť kalibráciu obrazu pomocou kalibračnej sondy. Pre vyššie modelové rady sa dajú tieto nastavenia nájsť aj na nete a ver že to je úplne iná pesnička čo sa týka obrazu ako tvoja blikačka, ktorá ani nedoikáže zobraziť čiernu farbu a namiesto toho zobrazuje odtiene sivej. Ty to doma nevidíš, lebo si na to zvyknutý, ale keby si vedla postavil inú telku, tak potom by si ten rozdiel videl.
16.11.2020 - 10:18:27
00
milankr79 - máš v niečom pravdu, ale podľa mňa iba v tej čiernej - aj keď to je tiež otázne, všetko záleží od modelu.
Ale neverím, že niektoré LCD má realistickejšie zobrazenie obrazu ako posledné plazmy čo sa robili. Je potrebné to hodnotiť na bežnom vysielaní zo satelitu, alebo z káblovky. pri bitrate do 3000 (a môže byť aj FULLHD) môžeš nastavovať čo chceš, prostě LCD to tak nezobrazí ako plazma. Vtedy si ich daj vedľa seba a nie v obchode, kde ti púšťajú 4K a HDR.
16.11.2020 - 10:27:08
00
Hosť napísal:
Vlastoch: Pozri je to tvoj názor a si naiozaj mimo. Už sa k starej plazme nebudem viac vyjadrovať. Každý normálny človek čo si kúpi nový televízor, tak všetky tie elektronické pi..ny hneď povypína. To je základ a ten kto chce z toho vymáčknuť ešte viac, tak si dá urobiť kalibráciu obrazu pomocou kalibračnej sondy. Pre vyššie modelové rady sa dajú tieto nastavenia nájsť aj na nete a ver že to je úplne iná pesnička čo sa týka obrazu ako tvoja blikačka, ktorá ani nedoikáže zobraziť čiernu farbu a namiesto toho zobrazuje odtiene sivej. Ty to doma nevidíš, lebo si na to zvyknutý, ale keby si vedla postavil inú telku, tak potom by si ten rozdiel videl.


kto toto napise o plazme, automaticky sa diskvalifikoval z akejkolvek rozumnej debaty o TV :-)
16.11.2020 - 10:36:39
00
To nemôžeš tak povedať, ja si myslím, že milankr79 je predajca v Datarte a má svoje skúsenosti. A určite pochopil čo som mu napísal.
16.11.2020 - 10:42:18
00
No kúpim ten Sony a pokiaľ ani ten nebude v poho.. Tak si zatiaľ nechám tu plazmu a keď našetrím kúpim budúci rok oled TV
16.11.2020 - 10:42:30
00
A čítal si môj príspevok niekde na začiatku čo so písal o signále a nastavení televízorov v obchode? V obchode je ten signál oveľa horší ako máš doma, lebo je tam prepojených x televízorov a preto to ľuďom ani radšej nechcú púšťať. Ich reklamné slučky nemá význam komentovať. Každý má na to svoj názor a ja ho nikomu neberiem. Problém je, že chalan chce kúpiť najakú telku s ktorou bude spokojný. Niekto mu tu poradil sony ja samsung konkrétny model a vy mu idete hovoriť o plazme, ktoré sa už nevyrábajú. Tak prosím držme sa radšej témy a dávajme rady čo teda kúpiť a prestaňme riešiť plazma vs lcd keď už je to aj tak bezpredmetné.
16.11.2020 - 10:42:42
02
keyboard_arrow_up