mam na youtube cca 30 subrcribtiopns...chvilu vsetko fungovalo ako malo, niekto uploadol nove video, ktore sa objavilo v New video sekcii, pozrel som ho a viac sa tam nezobrazilo...
teraz mi tam naskakuju videa (kopu z nich opakovane) ktore som uz videl a svinsky mi to lezia na nervy bo je v tom strasny bordel :fubar:

taktiez, u niektorych nickov mi zobrazi vsetky ich uploadnute videa, inde len 1, 2 alebo dookonca ziadne aj ked viem ze ich tam maju PODSTATNE viac...

skusal som to riesit dako s youtube ale s*ru na to

neviete co stym?
25.11.2009 - 23:32:18
00
mat tak tvoje problemy a kolarikove miliony.... \o/
26.11.2009 - 07:01:30
00
...fakt neviem co Ti na to povedat!
26.11.2009 - 12:58:01
00
no a ked sme pri tom, ako sa da vymazat video ktore mam medzi novymi uploadami subcribnutych kanalov bez toho aby som si ho musel pozret?
27.11.2009 - 18:36:10
00
neda... da sa oznacit a pridat do playlistu a pod. ale nie vymazat...

na druhu stranu v tom nevidim ziadny vyznam. ked hodim kanal do subscribtions, robim tak preto aby som od usera videl kazde video ktore uploadne... ci nie?
27.11.2009 - 21:08:47
00
Ja by som to tiež chcel chovať. Aké sú tie subrcribtiopns približne veľké?
A koľko ich naraz vojde do jedného kanálu?
A chováš ich normálne v akvárku?
A čo žerú?
:party:
27.11.2009 - 21:37:33
00
tomuto hovorim stret dvoch generacii :-)
ja som tak nako medzi :-) este zvladam co su to subscribtions ale stale neprichadzam na chut tweetom, redditu a wowku, o ktorych som zatial len vzdialene pocul :-)
27.11.2009 - 21:54:51
00
o wowku ani nechi pocut :D

a inak presne aj mne robi to, naco sa tu stazuje, ale tak neriesim :D
27.11.2009 - 23:06:53
00
Ja by som to tiež chcel chovať. Aké sú tie subrcribtiopns približne veľké?
A koľko ich naraz vojde do jedného kanálu?
A chováš ich normálne v akvárku?
A čo žerú?
:party:



:D :D :D :D

mam podobny problem, ale moc to neriesim lebo ked idem na YT tak vacsinou viem co chcem :)
27.11.2009 - 23:18:01
00
chvilu vsetko fungovalo ako malo, niekto uploadol nove video, ktore sa objavilo v New video sekcii, pozrel som ho a viac sa tam nezobrazilo...

Mne to takto funguje, teraz som to aj pre istotu testol. Skus osvedcenu klasiku - vymaz vsetky cookies. Je sanca, ze sa Ti to zacne spravat normalne (ale pravdepodobne budes musiet vsetky videa vyklikat nanovo aby Ti zo sekcie New videos zmizli).


taktiez, u niektorych nickov mi zobrazi vsetky ich uploadnute videa, inde len 1, 2 alebo dookonca ziadne aj ked viem ze ich tam maju PODSTATNE viac...

Toto sa sprava rovnako aj u mna - viem o konte, ktore ma uploadnutych vyse 50 videi ale v Subscriptions v prehlade sa mi nezobrazi nic. Mam teoriu :) ze v subscription prehlade sa zobrazuju len videa, ktore nie su starsie ako 6 mesiacov. Keby to tak bolo, tak to vysvetluje vsetko az na jeden channel, kde mi zobrazuje 2 videa stare 8 mesiacov (ale je mozne, ze autor moze nejak ovplyvnit zobrazenie tychto videi na dlhsiu dobu ked to extra nastavi).


skusal som to riesit dako s youtube ale s*ru na to

Daj sem vediet, ak Ti napisu.


no a ked sme pri tom, ako sa da vymazat video ktore mam medzi novymi uploadami subcribnutych kanalov bez toho aby som si ho musel pozret?

Nijak. Ale staci nan kliknut aby sa nacitalo a automaticky sa Ti zo sekcie New videos odstrani (nemusis ho pozerat).


Ja by som to tiež chcel chovať. Aké sú tie subrcribtiopns približne veľké?
A koľko ich naraz vojde do jedného kanálu? A chováš ich normálne v akvárku? A čo žerú? :party:

Piso, ked to budes chciet doma chovat, tak zavolaj. Dam Ti par chovatelskych rad. :D
30.11.2009 - 18:31:18
00
2 Jezus: nooo cookies som vymazal a sup...hned som tam mal 40 staro/novych videi :rofl:
01.12.2009 - 18:08:21
00
no pani a damy quidoove zbozne zelania boli vyslisane...
staci prejst kurzorom po novom videjku v subscriptions a vybehne stvorcek, takze videjko sa vobec nemusi pozerat !!! ju huuuu

Prílohy:

youtube.JPG
youtube.JPG 139.35 KiB thumb_up0thumb_down

17.12.2009 - 19:12:07
00
Este keby to nasadili aj priamo v Subscriptions do sekcie New videos... Ale aj tak super.
18.12.2009 - 04:36:15
00
keyboard_arrow_up