pozrite čo som našiel na jednom strome v lese :evil:
www.imagewoof.com
našiel som ju na pri "zjazde" z chaty Hrešna na alpinku (okolie Košic)

nechápem ako môže niekto toto napísať :(
naštastie tam žiadny drôt nebol




ak som mal dať tento príspevok do inej témy tak pls presunte :oops:
19.07.2007 - 08:30:55
00
no mileee
19.07.2007 - 08:32:31
00
Svine debilne. Jeden z najkrajsich zjazdikov tu v KE, a po precitani tohoto oznamu si ho uz clovek ani nemoze uzit, lebo ma strach ci sa nerozbije o nejaky drot. To by musel byt neskutocny kar aby tam aj ten drot fakt umiestnil. Ak by som ho nasiel, tak by som asi volal policiu, hoci oni by nic nevyriesili ale vzdy lepsie ako nerobit nic. Alebo zavolat Jojku alebo Markizu a motorkaria cyklisti by sa vzburili :D:D
19.07.2007 - 08:35:11
00
niektori ludia su totalni magori...ved to uz hranici s pokusom o vrazdu...
ja som mal podobnu skusenost, ked na jednom peknom singliku na bankove nejaky podobny blbec polozil krizom cez chodnik brvno a zamaskoval to listim...nastaste som v ten den siel dost pomaly, takze ten tiger, ktoreho som hodil, nemal vaznejsie nasledky :?
19.07.2007 - 08:52:58
00
u nas su tiez neskutocny blbeckovia...raz sa im podarilo natiahnut medzi stromy silon ( podla vsetkeho na sumca alebo aku opachu vo vyske hlavy!!! ...kto bol na maratone v PE tak to bolo hned v prvom stupani ked sa cez take kriky prechadzalo pod vedenim z jednej lucky na druhu ) a jedine stastie bolo ze som isiel odspodu a odrazili sa od neho slnecne luce! druhu vychytavku vymysleli momentalne v okoli Velkeho Kliza kde na lesne cesty davaju ocelovych jezov a zahrabu ich do listia...vraj kvoli motorkarom...si predstavte ze na to nabehnete bikom, pripadne na to stupite nohou...ludska demencia nepozna hranic...preto uz radsej jazdim skoro iba na ziletke, ale aj tam sa najdu vymeti ktorym patria ai vsetky cesty v state a troch prilahlych galaxiach...
19.07.2007 - 09:10:31
00
ja sa len obavam toho, ze novela zakona doda prave takymto hlupakom odvahu, aby robili podobne veci castejsie a na viacerych miestach a citili sa pritom ako ochrancovia zakona... :?

to bude asi vacsi problem, ako to, ze by som v lese narazil na cloveka, ktory by ma chcel zkasirovat o 5000,-
19.07.2007 - 09:16:00
00
ako povedal Einstein - na svete su dve veci ktore su nekonecne - vesmir a ludska demencia. ale tou prvou si niesom isty.
19.07.2007 - 09:17:24
00
pozrite čo som našiel na jednom strome v lese :evil:
www.imagewoof.com
našiel som ju na pri "zjazde" z chaty Hrešna na alpinku (okolie Košic)

nechápem ako môže niekto toto napísať :(
naštastie tam žiadny drôt nebol




ak som mal dať tento príspevok do inej témy tak pls presunte :oops:
pripada mi to skor tak, ako by si niekto robil srandu, pripadne to napisal nejaky miestny zahradkar alebo nieco podobne /ak tam vobec su, neviem kde je hresno :oops: - pouziva sa pre to aj iny nazov? :D /
no v kazdom pripade by som sa necudoval, keby tam nieco take bolo /pocul som uz o podobnych "protimotorkarskych pripadoch"/, no potom by tam asi nedali aj upozornenie /ktovie :roll: /... ta konstrukcia vety nevyzera velmi "diplomaticky"
19.07.2007 - 09:24:09
00
Chata hresna sa nachadza na vrchu kavecianskej zjazdovky. Tuto chatu denne navstevuje dost vela ludi a vacsina tam idu z alpinky teda tou cestou co ideme my dole. Tymto oznamom dotycny debil docielil akurat to, ze pojdeme dole pomalsie, pretoze nikdy nevieme ci ten drot tam nieje naozaj.
19.07.2007 - 09:26:54
00
:arrow: Chata Hrešna je v Kavečanoch hore nad zjazdovkou
19.07.2007 - 09:28:20
00
upozornenie tam dali a kazdy, kto si to precita uz zavaha, ci to tam naozaj je alebo nie je, mozno by sa hodilo nieco tam dopisat, nieco take, ako s tym pivom, co si chlapik nechal v bufete, ked isiel na zachod...
19.07.2007 - 09:34:17
00
Tymto oznamom dotycny debil docielil akurat to, ze pojdeme dole pomalsie, pretoze nikdy nevieme ci ten drot tam nieje naozaj.
o to najskor asi slo, aby ludia zavahali, spomalili, no kazdy to takto spravi asi len ked tam pojde prvykrat :lol:

tymto smerom /kavecany/ som sa nikdy neuberal, no ked hovorite, ze dobry zjazdik, tak raz skusim :)
19.07.2007 - 09:40:27
00
Otázka do diskusie. Čo by ste spravili s človekom, prichyteným pri umiestňovaní takéjto životu nebezpečnej nástrahy?
Spravil by som čokoľvek, aby domov išiel v bolestiach.
19.07.2007 - 09:49:50
00
Spravil by som čokoľvek, aby domov išiel v bolestiach


asi tak neako

:twisted: nooo len aby som nesiel potom v tych bolestich domov ja :oops:
19.07.2007 - 09:55:13
00
Ešte by ma zaujímalo, ako ten drôt rozozná ohľaduplných cyklistov a motorkárov od bezohľadných...... ;)
19.07.2007 - 10:41:08
00
keyboard_arrow_up