Kenai napísal:
BTW: niektore prispevky by si zasluzili presun do temy " Nechce sa mi hladat, kto mi to najde? " alebo "Neviete co to vlastne potrebujem ? "

Napísal si tri príspevky úplne odveci k niečomu, o čom očividne nemáš páru. Link na niečo úplne iné a "radu na zlato", že skús pozrieť do železierstva. Zasieraš takmer všetky témy pre ľudí, ktorí by radi zohnali nejakú informáciu alebo vec. K tomu trápne poznámku a plno smajlíkov, akoby si už ozaj bol pripečený. Bez ohľadu na tému ťa ľudia všade prosia, aby si už bol ticho! Prosím ťa, na moje príspevky už nikdy nereaguj! Aj keby si rovno mal mať doma plnú garáž týchto skrutiek. Ďakujem.

Prílohy:

kenai.JPG
kenai.JPG 45.25 KiB thumb_up0thumb_down

05.02.2021 - 14:26:58
09
Volodja Tebe naozaj niet pomoci. Nielen ze pises do temy zhanam nezohnatelne aby ti niekto naisel skrutku ktora lezi v kazdom zelieziarstve, ale este aj ked ti napise, kde sa da kupit tak si nie len ze nevdacny, este si aj urazeny. Tvrdis, ze nemam paru o strojarine, ale ty nevies aku skrutku hladas ani ked ju mas doma na stole. To hovori o hodnote tvojho usudku.
Ja som ta do zeleziarstva neposlal, ja som pisal ci si skusal zeleziarstvo. Lebo tam by ti povedali, ze mame a vobec by si to sem nemusel davat.
Trapne sa mas citi ty, ked ta upozornim na lapidarne veci, ktore ti unikaju. Ako napriklad ze Titanove zliatiny maju mensiu pevnost v tahu ako ocel. Na to netreba doktorat zo strojnictva na to treba UTFG a necakat ze to nikto urobi za teba.
A na zaver sem hodis neaktualnu fotku z pred viac ako tyzdna z temy podvodnici v bazari kde sta sa rozhodli si na mojich inzeratoch vytlkat flustraciu. A namiesto toho, aby ste uznali ze ste prestrelili, ste radsej moje prispevky oznacili, ze sa vam nepacia. Ani sa necudujem malo komu sa paci ked mu povies pravdu. A tiez asi nechce, aby niekto zistil, ako sa veci skutocne maju, ze ano.

Napisal som ti, ze ti tie slkrutky poslem a tebe jesitnost nedovoli zareagovat aspon polonrmalne a zo slusnosti podakovat.

Tvoje zelanie ti rad splnim a na tvoje prispevky reagovat nebudem, verim ze tak urobis aj ty. Naozaj ma nebavi plytvat cas na niekoho komu jesitnost totalne zatemnila rozum.
05.02.2021 - 15:01:57
00
ty vole....cela veda okolo zopar srobikoch ...... hlavne ked je to srobovane do hlinika!...... co tu riesite?... prve zeleziarstvo a hocijaky srob s hlavickou aku potrebuje....finito
Volodja .... je jedno co tam das, len aby to malo hlavicku spravnu..... ten nadstavec tam mas hlinikovy a ak tam das skrutku ktora bude super lepsia, hrozi ze skrutku sice nezlomis ale vytrhnes zavit z toho hlinika.... co bude viac boliet jak nejaky srobik.... ale necham to na miestnych "odbornikov" ...
06.02.2021 - 23:02:51
15
Hento prve maju napokon wiggle, v sade tak ako som to sem pridal. Makka skrutka by nevydrzala ani prve pouzitie, ver mi. Laktami vyvijas na vzdialenejsie okraje tych opierok a ukotvene su na opacnom okraji a vahou si casto viac v hrazde ako v sedle.
Henta druha hrazda je docela pouzivana, tak som dufal, ze niekto bude mat nahradne sroby doma. Tie su neoznacene a zeleziarstva len online, kde v zasade potrebujes presne oznacenie (vies sa k tomu dopatrat, ale dufal som, ze toto bude rychlejsie).
Je to vyriesene.
07.02.2021 - 00:38:59
00
tak super ked to mas vyriesene... v dielni by som take nasiel urcite.... :-)
07.02.2021 - 00:47:58
00
Ahoj nemáte niekto doma úchyt i spac ľavú stranu ? Ďakujem

Prílohy:

s-l400.jpg
s-l400.jpg 18.63 KiB thumb_up0thumb_down

15.02.2021 - 19:28:56
00
Ahojte.
Chalani nemáte niekto na predaj brzdový strmeň/prasa Shimano SLX BR-M675, aj poškodený. Potrebujem valčeky hlavne...
ďakujem za ochotu
Zdeno

Prílohy:

strmeň slx.jpg
strmeň slx.jpg 574.51 KiB thumb_up0thumb_down

19.02.2021 - 08:48:44
00
caves, mam jeden taky v sufliku. pozri spravu
19.02.2021 - 08:56:47
00
Jedno OK prasatko mam aj ja v pivnici. Caka, kym mu najdem brata. Mam tam aj Deore, to caka tiez na dalsi kus. Uz dva roky :)
21.02.2021 - 10:34:44
00
Ahoj. Ďakujem, ale už som zohnal. Hack3r bol super a hneď sme to vybavili. Mimochodom, tak si predstavujem komunikáciu keď niekto predáva, kupuje, alebo niečo potrebuje. Ešte raz Vám obom ďakujem. Možno nabudúce pomôžem ja. A idem jazdiť aj keď je tam hnusne 😉
21.02.2021 - 14:37:20
03
Keby náhodou by ste mali také nieco v Bratislave :)
Resp. nijaky napad na alternativu?

Prílohy:

Képkivágás.JPG
Képkivágás.JPG 17.5 KiB thumb_up0thumb_down

21.02.2021 - 14:41:05
00
Textil lepiaca páska?
21.02.2021 - 15:18:07
10
Kusok starej duse
21.02.2021 - 17:11:03
11
user_id napísal:
Kusok starej duse

Dpc,bingooooo :) dakujem ;)
21.02.2021 - 17:57:32
02
Cavko. Nevala sa niekomu doma taketo nieco zo stareho ramu?

Príloha:
kl.jpg
kl.jpg 11.92 KiB thumb_up0thumb_down

23.02.2021 - 23:43:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up