zdravim,

kazdy kto sa uz stretol s bezohladnymi motorkarmi, ktori vas v tom lepsom pripade prinutia k pristatiu v krikoch, iste pochopi moje rozhorcenie, ked som sa nimi stretol 1.9.2004 na cervenej za Bielym krizom, kdesi v okoli Jurskeho lesa. Bikeri, ktori sme to videli sme absolutne zasli nad ich drzostou, ked popri nas prefrcali motorky a stvorkolky. Bol som rad, ze sa nic nestalo okrem toho, ze ma vytlacili do krovia a znicili prejazd cez potok.
Tyka sa to vsetkych bratislavcanov, ktori maju radi tieto miesta...
Myslite, ze by sa s tym malo nieco urobit?
02.09.2004 - 09:29:51
00
nazdar...aj u nas jazdia enduraci...ale zatial ich nastastie vzdy pocujem skor ako oni mna,hm..cital som niekde, ako bajkeri nicia les...ale motorkarov sa lesnici boja..u nas im davaju stromy do cesty..za zakruty..super pocit, ked ides na bajku dolu kopcom a nestihnes zabrzdit..inak, vraj k vam chodia rakusaci..nechcu si nicit doma prirodu a ich pokuty stoja zato..u nas je to nejake tolerantne,hm.
02.09.2004 - 12:23:17
00
Skupina stvorkoliek ma domicil v Lozorne v novych milionarskych vilkach asi 2 km od hlavnej cesty, ina v Marianke. Byt mestskym policajtom a chciet mat rito, stacilo by na vhodnom mieste (napr. priesecnik tej cervenej a cesty z Kosarisk do Jura) o pol stvrtej zastat autom a cakat nanajvys dve hodiny.

Ten bordel tu robi iba par ludi. Ked tu bol papez, vedela helikoptera lietat tyzden. Ked treba vykynozit takychto, je ticho. Alebo su medzi nimi synkovia verchusky?
02.09.2004 - 15:02:04
00
Keby len endura a stvorkolky, tie je aspon z dialky pocut ale predstavte si ako sa na vas z lesnej zakruty vyrutia dva cierne tichucke mercedesy, ltt. ze nas nesundali...
07.09.2004 - 22:38:31
00
zazitok na ktory nezabudnem do konca zivota bolo to, ked nam na lesnej ceste spoza zakruty vysiel obrneny transporter...s kamosom sme trochu pobludili a zasli az do vojenskeho vycvikoveho priestoru....nastastie sa to skoncilo iba kratkou buzeraciou na utvare....
23.09.2004 - 22:54:05
00
U nas v Piestanoch sa to deje tiez ale neni ich tu az tolko
05.10.2004 - 19:46:58
00
motorkarov treba vykastrovat aby sa nemnozili,
lebo dnes uz kazdy kto ma do prdele dieru by sa chcel vytahovat na motorke namiesto toho aby pekne slapal
14.11.2004 - 12:44:48
00
aj u nas v KE som uz zazil motorkarov na cervenej znacke z Bankova na Jahodnu, kde chodia aj dochodcovia a rodiny s detmi. V lete je to vsak o zivot na ceste z Alpinky na Jahodnu. Kazdy den tu magori na jogurtoch zacinaju cca o 17-tej a idu na plne gule. Ze sa niekto z nich skor ci neskor zabije ma netrapi, horsie je to, ze ohrozuju ostatnych. Ale kedze zo 6 ludi medzi nimi je 5 policajtov, tak co sa s tym asi tak da robit, vsak?
14.11.2004 - 17:21:48
00
podobne sa stalo i mne pred 2 tyzdnami(na E8-Stefanikova magistrala)-mal som to stastie ze som ich pocul skor ako oni mna mohol som to sibnut do krikov-inak neviem...Tie stromy cez cestu od lesnikov nie je az take spatne riesenie-inak hadam by nemuseli byt prave za zakrutou a pri nizsej vyske by sa dali paradne skocit....:-))
01.12.2004 - 11:01:20
00
Len aby neboli tei kmene stromov vo volakom krutom zjazde
01.12.2004 - 20:34:29
00
keyboard_arrow_up