Ahoj Cervo,
som tak minule rozmyslal do ake miery by bolo narocne naprogramovat moznost pridavania blogov na MTBikeri ? aj s fotkami ???
nejaky podobny system ako na SME, kazdy prispievatel by mohol mat aj nejaku Bikovu karmu :)
co ty na to ?

urcite by si pritiahol viac ludi
30.08.2005 - 22:53:39
00
mno, nie je to zly napad. Urcite je to realizovatelne, len rozmyslam, ci naprogramujem vlastny, alebo pouzijem nejaky open-source. Pokukam, pripravim...
31.08.2005 - 00:59:21
00
vies rozmyslal som nad tym, ze by som si spravil vlastnu stranku, problem je vsak v tom, ze nikdy by som tam nedosiahol taku navstevnost aku mas tu... okrem toho ako tak pozeram na slovenskom internete tak dost vela bikerov ma vlastnu stranku (roznej kvality) kde maju fotky trasy a podobne...ale pride mi to dost roztriestene...

velmi rad by som sa podelil s ostatnymi so svojimi zazitkami a fotkami z potuliek po slovensku, okrem toho mam GPSko takze by som tam mohol pridat aj detailny vyskovy a horizontalny popis kazdej trasy, ktoru som absolvoval...a verim tomu, ze je tu viacero takych bikerov. ktori by sa pridali..

teoreticky by kazdy uzivatel mohol mat vlastne konto s fotkami, blogom a podobne...no ale je uz trocho moc do buducna...
31.08.2005 - 01:33:06
00
vsak ked sa spravi platforma pre tie blogy, uz tam moze byt tych blogov teoreticky neobmedzeny pocet. A do buducna planujem spravit registraciu navstevnikov, povinnu pre niektore sekcie (napr. bazar; je tam plno balastu teraz) a tym padom by kazdy mohol dostat aj subdomenu (napr. geroy.mtbiker.sk), kde by mal blog. Technicky to narocne nie je, musim si na to niekedy najst cas...
31.08.2005 - 12:32:16
00
len tak pre zaujimavost u koho mas teraz webhosting este stale na host.sk??? a kolkob MB ? alebo GB ?? :))
pravdepodobne bude treba rozsirit kapacitu do buducnosti ze ? a to stoji prachy...tak sa ozvi...vedel by som zohnat nejakych sponzorov...
31.08.2005 - 18:23:11
00
nene :)). Host.sk uz nemam peknych par rokov. Traffic mesacny je cez 50 GB mesacne. Ale vdaka Mihimu je to na dobrom hostingu a for free
31.08.2005 - 22:41:33
00
tak to je dobre.... kedy myslis, ze by si mohol rozbehat ten blog.mtbiker.sk ???

ak by to bolo mozne, bolo by fajn, keby si ludia mohli aj nejakym sposobom prisposobovat svoj profil, zobrazene fotky a vzhlad svojej profilovej stranky...
urcite na to je mnozstvo opensource enginov...

este jedna vec...bol by problem umoznit to, aby sa do diskusie/fora dali pridavat obrazky, respektive attachmenty ?
31.08.2005 - 23:24:34
00
to podla mna nie je dobry napad, jedine s povinnou registraciou, ale to az neskor... Ked je to takto navolno, bola by tu kopa hovadin...
31.08.2005 - 23:25:51
00
no veru...ta povinna registracia je dobry napad...
01.09.2005 - 01:21:08
00
keyboard_arrow_up