to ....: sme tu snad všetci normálny ludia a (prepáčte výraz) *******e sa tu medzi sebou, namiesto toho aby sme si odovzdávali skúseností.
Je to tu podstatne kultivovanejšie ako na iných fórach (klobúk dole pred moderátormi), ale napriek tomu k názorovým zvadam dochádza, a aj bude dochádzať, tak Vás chcem poprosiť aby odpovede boli jasné a k téme (pokial to bude len trochu možné) lebo na druhej srane pochopím nováčika, že sa radšej opýta ako by mal lúskať x-desiatok nezmyslov, kým sa dopátra k tomu čo potrebuje.

založí tému ... a už sme zase v kole.
toť môj názor, robte si s tým čo sa len bude ráčiť :idea:
22.05.2007 - 14:36:36
00
presne tak...myslim ze sme tu dobra komunita bikerov, ked do seba nezacneme rypat....sak je jasne ze kazdy mame na vec odlisny nazor, ale zasa nemusime vsetci teraz za kazdu cenu presadzovat ze prave ten moj je spravny...
22.05.2007 - 14:52:23
00
no pomaličky začínam ľutovať založenie tejto témy pretože nikto z moderátorov neprejavil záujem sem písať.. mne nešlo o názory jednotlivcov- máme demokraciu tak píšte čo chcete.. išlo o kultúru na tomto fóre ktorá podľa mňa trocha upadá nezmyselnými hádkami... chcel som nahodiť riešenie problému a nie sa znova hádať...tak ale nič z toho ako pozerám... :cry: :cry:
22.05.2007 - 16:59:00
00
billes az si nepochopil, tak ja som v tej teme (rozdiel medzi mechanikami a hydraulikami) chcel dotycnemu poradit, nech viac cita a menej sa pyta :!:
(co mu aj geroy predo mnou naznacil)
proste je to stale o tom istom, pride nejaky novacik, a hned zhurta pise, namiesto aby si nieco pozrel sam, o com sa uz pisalo niekedy strasne davno
22.05.2007 - 17:11:02
00
Mam navrh: ak tu ma niekto pocit, ze sa s niekym hada, nech si vzajomne dohodnu stretko na poriadnu bikovacku a potom, ked budu este vladat, mozu pri pive vyfajcit fajku mieru.
Prosim nereagovat na slovo vyfajcit.
22.05.2007 - 17:25:09
00
2Bôbchä: Mne to začína pripadať tak, ako keby tu niekto sa díval na svet cez ružové okuliare. Možno že v tvojom svete je všetko v poriadku, že žiješ v nejakej harmónii, žiadne nadávky, žiadne hádanie, ale bohužiaľ život je iný, tak sa stým zmier...
22.05.2007 - 17:34:04
00
videl by si kde žijem tak by si zmenil názor :) práve preto by som aspoň tu uvítal kľud... :wink: inak prečítaj môj prvý príspevok ktorým som otváral tému... diky...
22.05.2007 - 17:42:23
00
Napr. v téme foto z výjazdov som povedal warzone-ovi, že nech pridáva foto sem na server, aby tam boli náhľady a nemuselo sa to všetko načítavať, bude to prehľadnejšie. A samozrejme nebol by to Billes aby k tomu nemal blbý komentár. :roll:
22.05.2007 - 20:04:06
00
Napr. v téme foto z výjazdov som povedal warzone-ovi, že nech pridáva foto sem na server, aby tam boli náhľady a nemuselo sa to všetko načítavať, bude to prehľadnejšie. A samozrejme nebol by to Billes aby k tomu nemal blbý komentár. :roll:

co ja co ja...? :P Ved ja viem ze ja nic...vazne tu bolo take obdobie ked bolo par ludi nejak nervoznejsich...snad to uz preslo a keby nahodou nie,tak nech sa paci do tohto threadu,my ostatny sa budeme tisko prizerat a chichotat :)
22.05.2007 - 20:21:30
00
zrejme ani toto forum nebude vynimkou. uz to tak byva, ze po urcitom case sa na fore (akomkolvek) vytvoria "autority" ktore si viacmenej pritakaju, alebo vedu prakticky uzavretu diskusiu. ked pride niekto novy, tak vo vacsine pripadov reaguju povysenecky (cest vynimkam). k pribudajucim clenom a k ich otazkam alebo zazitkom, pripomienkam by ostrielanejsi foristi mohli pristupovat konstruktivnejsie a ustretovejsie.
z casti tiez moze byt pricinou mne nejasne a az smiesne zaradovanie clenov vypisane priamo pod prezivkou, ktore zrejme niektorych zvadza k spravaniu sa zhodnemu so zaradenim (elitny clen, poloboh,...). pocet prispevkov nevyjadruje kvalitu!
viac uvazovat nad prispevkom by nezaskodilo.
22.05.2007 - 20:29:12
00
tri bodky na 100% suhlasim,velmi dobre povedane :!:
22.05.2007 - 20:34:55
00
to ...: presne si to vystihol, co dodat :idea: este keby tak ti novi clenovia trocha viac hladali na fore, bolo by o polovicu stale tych istych do okola sa opakujucich tem (teraz to nemyslim v zlom)
22.05.2007 - 20:42:00
00
Co keby sme hlasovali za zrusenie "oznacenia pod menom", uz sa na to naraza dlhsiu dobu a osobne si myslim ze by to odstranilo vela zbitocnych prispevkov....
22.05.2007 - 22:22:14
00
Co keby sme hlasovali za zrusenie "oznacenia pod menom", uz sa na to naraza dlhsiu dobu a osobne si myslim ze by to odstranilo vela zbitocnych prispevkov....


odsuhlasene. Kompromis - rankbar zostava. Ten snad nie je taky iritujuci
22.05.2007 - 23:20:08
00
..., ktore zrejme niektorych zvadza k spravaniu sa zhodnemu so zaradenim (elitny clen, poloboh,...). pocet prispevkov nevyjadruje kvalitu!
viac uvazovat nad prispevkom by nezaskodilo.


o tomto sa hovorilo uz asi pred rokom, len to by si tu musel byt...
23.05.2007 - 07:40:09
00
keyboard_arrow_up