No, v ramci toho, ze sa od skoreho rana hram s kodom stranky, napadli ma tri-styri veci, ktore by bolo fajn spravit a ktore by niekto z vas, v pripade, ze ma cas, mohol spravit

1. Doplniť slovník bike výrazov. Najskôr prebehnúť cca 120 slovíčok, ktoré sú už zadané a potom popridávať čo najviac slovíčok. Idea je taká, že tam budú všetky slová z bikového slangu, kde je vhodné, tak dať fotku, anglický ekvivalent, dlhší popis, alternatívne slovo atď. Keď to bude hotové, bude sa generovať do článkov zoznam slovíčok, ktoré budú tým pádom priamo v článku vysvetlené. Plus samozrejme slovník ako taký...

2. Prekopať staré články. To sú články z tej doby, keď som ja a MTBiker.sk začínal. Je tam HTML formátovanie, ktoré treba dať preč (veľmi ľahko), opraviť gramatiku (možno) a pohľadať staré obrázky, ktoré mám niekde v zálohe (nie sú na novom servri). Tie správne nalinkovať a je hotovo.

3. K článkom pridať kľúčové slová. Ako som písal v "technickej revue :)", spravil som tzv. Suvisejuce clanky. Cize treba ku kazdemu clanku pridat par (0,1,2.3) kľúčové slová. Keď potom príde človek na článok, systém pohľadá články s rovnakými kľúčovými slovami (aspoň jedným) a zaradí ich ako Súvisiace články. Veľmi dobrá vec. Keby to bolo spravené veľmi dobre, dá sa robiť aj vyhľadávanie podľa kľúčových slov...

4. Toto len tak do počtu. Často sa ma pýtate, čo treba spraviť, aby vám vyšiel článok na MTBiker.sk. Odpovedám: napísať ho :). Najcennejšie sú reporty z rôznych akcií a recenzie komponentov. Skúsim ešte zohnať nejaké reklamné peniaze, aby tie články mohli byť honorované. Ale ak máte chuť, napíšte a pošlite...

Keby ste sa niečoho chceli chytiť, napíšte mi. Dostanete vlastný prístup do adminu MTBiker.sk, kde sa dá všetko jednoducho editovať (nemusíte mať žiadne programátorské zručnosti...)
24.07.2006 - 00:09:02
00
Tak do toho slovnika by som sa aj pustil. To este vyzera v poho. Ale o tom zvysku nemam ani paru co s tym.
24.07.2006 - 09:09:06
00
Tak do toho slovnika by som sa aj pustil. To este vyzera v poho. Ale o tom zvysku nemam ani paru co s tym.


OK, este pockam, ci sa aj niekto iny prihlasi, vysvetlim a dam pristup do adminu. Este ten 3. bod je uplne jednoduchy - proste postupne prechadzat clanky a napisat do kolonky klucove slova toho clanku. Tot vsio
24.07.2006 - 10:59:29
00
keyboard_arrow_up