V robote na stole mam iPhone 4S, dnes prisiel, ale posuvam ho dalej, takze tadeto tiez cesta nevedie :-)
Mozno som vynimka, ale mne ten doterajsi sposob bez vyhrad vyhovoval, ale ak sa s tym este pohras a bude to prehladnejsie, tak si mozno zvyknem aj na novy.
09.02.2012 - 21:59:02
00
@de1mos: @root: OK, tak poprosim nejaku konkretnu kritiku a navrhy na sprehladnenie. Rad implementujem. 'Hruza, zrusit, neprehladne' nie je velmi konstruktivne.


to prepinatko na desktopovu verziu poprosim :)

edit: aha uz ste to tu pisali, dako som este mimo po vcera :) ale vopred dik
10.02.2012 - 12:33:18
00
Preco Operu?! Dolphin HD treba skusit ;)
12.02.2012 - 00:23:53
00
Troska som sa pohral s CSSkom a optimalizoval pre male displeje. Aj v Opere Mini to vyzera lepsie u mna. Ako u vas?
12.02.2012 - 23:44:10
00
mne sa to zda uz lepsie, aspon nic velke mi tam uz neukazuje, ale predsalen dorob aj to prepinanie na desktopovu ;)) ja rad skrolujem aj vlavo vpravo :D
13.02.2012 - 00:20:45
00
No neviem ako u inych, ale u mna to vyzera stale rovnako, tzn. na vysku to je pouzitelne tak ako aj doteraz a na sirku je to prilis velke. Vobec sa to nezmensilo. Ale ja som to na sirku aj tak nikdy nepouzival...

Btw. co sa tyka uprav, tak jedine co som si vsimol je, ze sa zmensilo logo MTBiker. Ale teraz sa zarovnava doprava namiesto dolava, takze v nastaveni velkosti fontu "medium" sa prekryva s obrazkom pouzivatela aj pri orientacii na vysku aj pri orientacii na sirku.
13.02.2012 - 10:09:17
00
este som si vsimol jeden detail, ze ten button odpovedat v teme je len dole, ja to mam zotriedene tak ze mi najnovsie prispevky ukazuje hore, teda od najnovsieho po najstarsi

takze ked pribudne jeden prispevok a chcem nanho odpovedat tak to musim prelistovat cele az dole a tam tuknut na ten button, neslo by to zobrazit podla toho ako je nastavene zobrazovanie prispevkov, alebo normalne nechat aj hore a dole ako je to na desktope?
13.02.2012 - 10:30:44
00
@Jezus: to logo by sa malo zarovnavat na stred, testoval som to na viacerych telefonoch. Moze sa pri mensich displayoch troska prekryvat, ale to az tak nevadi. Btw: vsimol som si, ze Opera natahuje stranku na sirku pri rotacii, ale ked refreshnes, tak ju zobrazi v poriadku. Skus prosim.

@capulo: eh, skusim ho dat teda hore, ak ma uzivatel nastavene opacne zoradovanie prispevkov. Pride mi to troska nelogicke, kvoli citatelnosti temy - to ti vazne vyhovuje? Z 19000 userov to tak ma 8, takze to nebude mat vysoku prioritu.
13.02.2012 - 10:55:32
00
mno hej sila zvyku :))) nie z tohto fora sice ale este kedysi davno pradavno z dakych inych a tak to pouzivam tak doteraz :), a vopred dik :)
13.02.2012 - 11:07:28
00
cervo ano, potom som si v Android browseri vsimol, ze je to vlastne zarovnanie na stred, ale uz sa mi nechcelo editovat prispevok. :) V kazdom pripade to pri zarovnani dolava bolo OK aj v Opere mini aj v Android browseri, pri zarovnani na stred to je v Opere pri strednej velkosti fontu trosku "rozbite".

P.S. 1: Ked v Opere zmenim font size na small, tak sa to v hlavicke neprekryva, ale to som pisal uz predtym.

P.S. 2: Po otoceni na sirku a refreshi sa to v Opere mini zmensi a vidno viac, takze to funguje ako pises. Jedine je zaujimave, ze v Opere mini sa nenahodi na displeji 800x480 px pri zobrazeni na sirku ten tablet mod ani ked je nastaveny font size na small. V Android browseri sa tablet mod pri nastaveni default zoom far tablet mod zobrazi.

Android 2.3.3, 800x480 px, default zoom medium
Príloha:
Opera.jpeg
Opera.jpeg 202.44 KiB thumb_up0thumb_down



Opera mini 6.5, 800x480 px, font size medium
Príloha:
Android.jpeg
Android.jpeg 258.13 KiB thumb_up0thumb_down

13.02.2012 - 12:28:58
00
@Jezus: je to zarovnane na stred, lebo nalavo od loga byva v roznych sekciach (clanky, bazar, foto, bikeri, trasy) 'back' tlacitko.
13.02.2012 - 12:37:49
00
OK, ved da sa to prezit. :)

Ja uz na forum od zavedenia mobilnej verzie pouzivam v podstate len Android browser, toto len pripomienkujem v ramci aplikacneho vyvoja a testovania. :D
13.02.2012 - 12:53:03
00
... za co som povdacny.
13.02.2012 - 12:54:52
00
Prečo teraz nie sú tlačítka ,, témy bez odpovede,, a ,, aktívne témy,, ? Keď kliknem a zobrazia sa aktívne témy na tej stránke už nie sú. Dodnes myslím, že tam boli. Keď čítam dáku tému dve strany tak musím sa musím vrátiť na ,, Forum ,, a tam sú... Taktiež zmizli na vrchu ,,všetky,, a ,,vaše,, príspevky. Prehliadam na iPade vyskúšal som teraz aj mobil android nejde ani tam . Možno je odstránené len nedopatrením. Ďakujem za info :-)
13.02.2012 - 19:20:12
00
@Scorpi: zaberaju vela miesta na kazdej stranke a na kazdej stranke odkazuju na to iste, preto su len na uvodnej. Nie je to nedopatrenie.
13.02.2012 - 19:35:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up