patooo takze o fotke sa tu zmienil chezter a petrovic to su dvaja ludia,ale to neni podstatne. Druha vec je taka,ze nebudem pisat kazdemu a tapetovat to tu. Odpovedal som petrovicovi pretoze nieco postol na moj prispevok a mne jeho prispevky neprisli neake urazlive a prehnane,len sa skor na zaciatku nevyjadril spravne a nepochopili sme sa. A teraz k veci na radeni som odsroboval spodny krit(kruhovy) a pride mi to vnutro ako keby sa pozeram do vnutra hodiniek. Mam odfotit to,alebo treba este oddeklovat nieco zvrchu a odfotit to?
10.03.2015 - 21:12:59
00
Nemyslím si, že je podvodník, skôr ďalší názorný príklad, prečo by sa mala inzercia nejako regulovať.

Pridá sem ten istý inzerát päťkrát, neaktualizuje ho, nemaže ho, neodpovedá na koment, pritom sa prihlasuje pod svoj účet.

Založený : 24.08.2013 - 14:02:57
Posledná návšteva : 15.01.2015 - 18:23:42
Komentáre:
danobike1 31.07.2014 (10:12)
cau, mas este ten leat brace?

Prílohy:

Kento.jpg
Kento.jpg 176.97 KiB thumb_up0thumb_down

12.03.2015 - 13:58:33
00
A teraz k veci na radeni som odsroboval spodny krit(kruhovy) a pride mi to vnutro ako keby sa pozeram do vnutra hodiniek. Mam odfotit to,alebo treba este oddeklovat nieco zvrchu a odfotit to?


To vnútro hodiniek je zaujímavé - hlavne sú tam také západky a pružinky - tie sú dôležité.
20.03.2015 - 20:26:23
00
Rudlovi som raz pisal, jeho odpoved som dal rovno do Vtipkara. Ked som ho lustroval cez google, tak nepreberanie zasielok je jeho standard. Od takych ludi nebudem uz zo zasady nic kupovat.


A cudujes sa tej odopovedi? V inzeratoch ma napisane ze "LEN VOLAT" a email ma "kontaktovat.telefonickygmail.com" Tak aj totalny hlupak musi pochopit ze ma volat a nema pisat. Ale vidim ze stale sa najde vela ludi to nevie citat a nevie pochopit ze ma telefonovat a nie pismenkovat si ako male deti na FB.....

K tym ulozenkam na poste poviem len tolko ze poznam ho a velmi dobre a preto je to na poste tak dlho pretoze toho strasne vela naobjednava a nez da dokopy peniaze tak to chvilu trva, ale prevezme to nie? Sice az na posledny den kedy sa to ma uz vratit, ale prevezme. To ze ste tak dlho zas na to cakali je druha vec...
Ak si neprevezme vobec, tak to nebolo preto ze to nechcel ale neostali na to love a zaplatil to co bolo pre neho najvyhodnejsie. Niekedy sa mi nad nim rozum zastavuje :D
26.03.2015 - 14:30:22
01
...
Ak si neprevezme vobec, tak to nebolo preto ze to nechcel ale neostali na to love a zaplatil to co bolo pre neho najvyhodnejsie. Niekedy sa mi nad nim rozum zastavuje :D


Myslim ze uz viac fakt netreba dodat. A este sa tymto chvalit... na grcanie.
26.03.2015 - 14:44:20
08
Presne to som mal pripravené na citáciu :fubar:
26.03.2015 - 14:52:27
00
Andrejbike je podla svojho miestneho posobenia but nejaka prebudena nickova mrtvola samotneho pana bachrateho alebo jeho druhorodeny syn. Proste len dalsi kseftar s komponentami s naozaj zvlastnym videnim sveta obchodu, netreba si to vsimat a hlavne nie uzatvarat obchody...
Chcel by som napisat, ze toto vyhnije samo, ale nevyhnije, lebo ludska hlupost je nekonecna.
26.03.2015 - 15:27:45
01
Myslim ze uz viac fakt netreba dodat. A este sa tymto chvalit... na grcanie.


Prosim ta kde som sa chvalil? a cim??
Napisal som len fakty nic viac. A to ze niekoho poznam neznamena ze sa s tym chvalim..
Mali ste tu otazky, tak som vam dal odpovede....


Naposledy upravil andrejbike dňa 26.03.2015 - 18:24:57, celkovo upravené 1 krát.

26.03.2015 - 18:21:20
01
Andrejbike je podla svojho miestneho posobenia but nejaka prebudena nickova mrtvola samotneho pana bachrateho alebo jeho druhorodeny syn. Proste len dalsi kseftar s komponentami s naozaj zvlastnym videnim sveta obchodu, netreba si to vsimat a hlavne nie uzatvarat obchody...
Chcel by som napisat, ze toto vyhnije samo, ale nevyhnije, lebo ludska hlupost je nekonecna.


Kazdy kto je z TT je bachros a jeho spriaznenec teraz??
Kseftar je clovek s poctom inzeratov 0 slovom NULA? Chlapec chod sa liecit, alebo uvazuj najprv ked ides nieco napisat....
26.03.2015 - 18:23:30
01
Mas tu konto rok a pol.
Jedine tvoje prispevky su z temy o podvodnikoch v bazari, kde oznacenych zhodou okolnosti nahodou poznas a obhajujes.
A okrem toho si sa tu prezentoval uz len desiatkou nie prave slusne vyzerajucich komentarov v bazari, kde akurat tak urazas predavajucich.
A tvoje rady o lieceni len pokracuju v tebou nastolenom trende komunikacie. Blahozelam, prave si si tu spravil skvele renome a ziskal si atribut seriozneho diskutera...
26.03.2015 - 20:39:03
03
Mas tu konto rok a pol.
Jedine tvoje prispevky su z temy o podvodnikoch v bazari, kde oznacenych zhodou okolnosti nahodou poznas a obhajujes.
A okrem toho si sa tu prezentoval uz len desiatkou nie prave slusne vyzerajucich komentarov v bazari, kde akurat tak urazas predavajucich.
A tvoje rady o lieceni len pokracuju v tebou nastolenom trende komunikacie. Blahozelam, prave si si tu spravil skvele renome a ziskal si atribut seriozneho diskutera...


A co ked su moje jedine prispevky len v tejto teme?
Ak chcem prispievat len sem tak to je moja osobna vec, nikde nie je napisane ze musim automaticky prispievat do viacerych tem atd....
Co je na tom ze zhodou okolnosti poznam az dvoch ludi z tejto temy?? Poznam vela ludi, tak je asi normalne ze poznam "az dvoch" z tejto temy.
To ti nedava pravo ma tu obvinovat ze som klon bachrosa atd pretoze som z TT ako on.
Normalne slusne som sem napisal k RODLOVI ako to je a preco si nevyzdvihne baliky a zacnete tu na mna hned 3ja utocit... Vam tu pekne d_r_b_e na hlavy s prepacenim..
Asi som si nemal dat do nicku ziadne bydlisko ako ty vsak? aspon by som nemal spojitost s bachrosom .....
26.03.2015 - 21:27:29
01
andrejbike ked citam toto
Ak si neprevezme vobec, tak to nebolo preto ze to nechcel ale neostali na to love a zaplatil to co bolo pre neho najvyhodnejsie. Niekedy sa mi nad nim rozum zastavuje :D
a to vysvetlim totalne sedlacky: kazdemu,kto ma rozum, to pride na krcanie z tvojej vety: mas sudnost? a ver, ze mne na hlavu nedrbe,ked to tu citam, ak ma klon bachrosa rudla, podla teba je to RODLA, ale budiz, taku vychovu, tak zavola,ked vsade ma volat,ze si ten balik nepreberie
chytit ho a preplieskat,nic viac si nezasluzi
29.03.2015 - 09:13:57
01
andrejbike ked citam toto a to vysvetlim totalne sedlacky: kazdemu,kto ma rozum, to pride na krcanie z tvojej vety: mas sudnost? a ver, ze mne na hlavu nedrbe,ked to tu citam, ak ma klon bachrosa rudla, podla teba je to RODLA, ale budiz, taku vychovu, tak zavola,ked vsade ma volat,ze si ten balik nepreberie
chytit ho a preplieskat,nic viac si nezasluzi


Tak aj ja ti to napisem po SEDLIACKY: Na com si ficis prosim ta??
Ja tu pisem o RUDLOVI nie o sebe, tak nerozumiem tomu utoceniu na moju osobu :puke:

Aku sudnost?? Mam mat sudnost ked idem napisat o nejakom clovekovi o ktorom sa tu rozpisujete na niekolko stran a hladate odpoved a ked ju dostanete robite z toho cloveka *****???

Prosim ta z coho je na grcanie? Z toho ze som napisal preco nevyzdvihne zasielku? Je to holy fakt, grcat mozes akurat tak z toho preco to neprevezme, nie z toho ze som vam to oznamil, alebo mi nieco uniklo??
A ano drbe vam tu na mozgy, pretoze ja len napisem preco to tak je a zo mna tu robite *****, na miesto toho aby ste robili ***** z niekoho ineho ! :headbang: :finger:
29.03.2015 - 21:07:19
00
Ok, uz mi dosla trpezlivost, dajte si prosim pozor na uzivatela bIkEr_Dh, http://biker_dh.mtbiker.sk/.

Moja skusenost: Kupoval som od neho prehadzovac Sram, v inzerate aj v komunikacii mi predajca potvrdil, ze je velmi malo jazdena, funkcna a neposkodena. Ok, zaslal na dobierku, ale to co mi prislo, by ste neverili. Ohnuta klietka (myslim, ze zazila poriadny pad s bikom), prasknuta kladka, odlomeny srob, na klietke prasknuta zarazka proti spadnutiu retaze a to nepisem, ze neocistena, spinava. Nasledne som ho kontaktoval, ze posielam spat, chcem vratit peniaze, samozrejme odpoved, v ktorej aj priznal nepriamo, aku poslal, ale ze je funkcna, on ju jazdil a bla bla,.Ked som pytal priamo adresu, kde to mam poslat, od tej chvile ziadna komunikacia a to som skusal niekolko mailov, sukromne spravy.

Takze moja skusenost, vyhodenych 28eur von oknom :(.
02.04.2015 - 06:56:43
01
mondzo to si kupil bez toho aby si videl nejaku foto?
02.04.2015 - 07:03:05
00
keyboard_arrow_up